Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε μα προφανώς είναι μπετόβλακες. Δε νομίζω να διαφωνεί κανείς με αυτό. Απλώς ακριβώς επειδή βολεύει, κανείς δεν κοιτάει τον βλάκα, όλοι κοιτάνε το όπλο του και τους φαίνεται σαν αιμοσταγής εγκέφαλος όλων των κακών του ανθρώπου από το μήλο της Εδέμ και ύστερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στον Χολαργό μέναν οι 2 από αυτούς και ο τρίτος στο Μαρούσι, όχι στο Μόνακο. Έλεος δηλαδή. Μου αρέσει που ασχολούμαστε αν ζούσαν πλουσιοπάροχα η όχι. Λες και έχει σημασία.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επανάσταση των μικρών πέτυχε πάντως. Έδωσε το δικαίωμα στον Πρετεντέρη να μιλήσει πλέον και για τρομοκράτες. Όλα τα είχε η ψωροκώσταινα, η τρομοκρατία της έλειπε, βασικά μάλλον εκσυγχρονιστήκαμε και σε αυτόν τον τομέα, πλέον αποκτήσαμε και εμείς τρομοκράτες όπως και οι εκπολιτισμένες ΗΠΑ. Βέβαια, ή αλλάζουμε ή βουλιάζουμε. Όλα καλά λοιπόν, hasta la victoria siempre, το σύστημα μας πάει πίπα-κώλο, και όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Χολαργό μέναν οι 2 από αυτούς και ο τρίτος στο Μαρούσι, όχι στο Μόνακο. Έλεος δηλαδή. Μου αρέσει που ασχολούμαστε αν ζούσαν πλουσιοπάροχα η όχι. Λες και έχει σημασία.  

 

 

εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχαχαχα

σταμάτα να γελάς εσύ και κοίτα τα fps σου στο Crysis 3 :P

 

Υ.Γ. άμα είναι να γίνει συζήτηση, μπορεί να αλλάξει ο τίτλος του τόπικ; είναι σα να προκαλεί να έρθουν καυλωμένοι για τσακωμό στο thread

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα αυτο το πραγμα με την στηριξη των αναρχοτρομοκρατων εχει καταντησει αηδια.

Οσο για τις μπατσες που εφαγαν οι συγκεκριμενοι τις αξιζαν με το παραπανω. Μιλαμε για εν δυναμει δολοφονους. Μονο που επρεπε να πανε δωσουν και 2-3 μπουκετα και στους αναρχικους γονεις τους.

Βολεμενοι επαναστατες του κωλου...

 

Απο πότε η αστυνομία έχει τη δικαιοδοσία του τιμωρού; Αξιζαν δε το άξιζαν το ξύλο, το πως/που/απο ποιον θα τιμωρηθούν δεν είναι στη δικαιοδοσία της αστυνομίας, αλλά μόνο της Δικαιοσύνης. Και αν δε πιστεύουμε στο νόμο, με ποια λογική επικροτουμε την αναρχία των μπάτσων ενώ απορρίπτουμε την αναρχία του μπαχαλάκια/κλέφτη/τρομοκράτη;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πότε η αστυνομία έχει τη δικαιοδοσία του τιμωρού; Αξιζαν δε το άξιζαν το ξύλο, το πως/που/απο ποιον θα τιμωρηθούν δεν είναι στη δικαιοδοσία της αστυνομίας, αλλά μόνο της Δικαιοσύνης. Και αν δε πιστεύουμε στο νόμο, με ποια λογική επικροτουμε την αναρχία των μπάτσων ενώ απορρίπτουμε την αναρχία του μπαχαλάκια/κλέφτη/τρομοκράτη;

 

και πως θα αφοπλίσεις ρε φίλε τυπάδες με καλάζνικοφ που κρατάνε όμηρο ένα περαστικό; όχι πες μου, θα τους προσφέρεις σουβλάκια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως για μένα πρέπει να φάνε ισόβια τα παιδιά που πιάσανε

Προχθες Ψηφισανε νομο οποιοιοι κανουν ληστειες με βαρυ οπλισμο Να τρωνε ισοβια. Για Να δουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φαινεται περιεργο παντως..... Αν δεν ηξερα τι εχω απο λεφτα να βγαινω και να κλεβω....

 

Ναι γι'αυτό τους ποιάσανε με την κατηγορία ότι είναι τρομοκράτες και όχι λήστες. Δεν κλέψαν λεφτά για να αγοράσουν playstation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...