Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποιος θα κρίνει αν τους άξιζε ή όχι ρε μπρίκομαν; Εσύ ή το ταγάρι ο μπάτσος;

Δεν τον πληρώνω για να κρίνει ή να δέρνει τον καριόλη, πώς θα γίνει τώρα;

 

 

καλασνικοφ,ληστεια,ομηρος,καταδιωξη. 

νομιζω πρεπει να λενε και ευχαριστω που φαγανε μονο φαπες.

στο αμερικα θα ηταν ηδη δυο μετρα κατω απο την γη. και κανεις δεν θα κατηγορουσε την αστυνομια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στη Αμερική ίσως το επιτρέπει ο νόμος (δεν το γνωρίζω) να ήταν δύο μέτρα κάτω από την γη με ευκολία. Εδώ σίγουρα δεν το επιτρέπει, και αυτό είναι το θέμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλασνικοφ,ληστεια,ομηρος,καταδιωξη. 

νομιζω πρεπει να λενε και ευχαριστω που φαγανε μονο φαπες.

στο αμερικα θα ηταν ηδη δυο μετρα κατω απο την γη. και κανεις δεν θα κατηγορουσε την αστυνομια.

 

Μου αρέσει που θεωρείς την κοινωνία και σάπια ρε 'συ κίλλικ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξέρει από μέσα, γιαυτό.



Όσο για τους μπάτσους εδώ στο αμέρικα, αν ισχύουν αυτά που αναφέρονται ότι δεν έστρεψαν καν όπλο προς το μέρος τους, είμαι σίγουρος πως ούτε ρουθούνι δε θα τους είχαν ανοίξει. Σημείωση, αυτή είναι η εμπειρία μου από τη ζωήστην πόλη με την πιο βιαιη και διεφθαρμένη αστυνομία των ΗΠΑ... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλασνικοφ,ληστεια,ομηρος,καταδιωξη. 

νομιζω πρεπει να λενε και ευχαριστω που φαγανε μονο φαπες.

στο αμερικα θα ηταν ηδη δυο μετρα κατω απο την γη. και κανεις δεν θα κατηγορουσε την αστυνομια.

 

 

Στη Αμερική ίσως το επιτρέπει ο νόμος (δεν το γνωρίζω) να ήταν δύο μέτρα κάτω από την γη με ευκολία. Εδώ σίγουρα δεν το επιτρέπει, και αυτό είναι το θέμα.

 

Αυτό.

 

Δηλαδή από τη μία μας εξοργίζει η καταπάτηση του νόμου από 4 τσογλάνια, αλλά όταν άλλα 4-5-20 τον καταπατούν εις βάρος των πρώτων, "και λίγα τους έκαναν".

 

Ε, μαντέψτε ρε απέλπιδοι στόκοι, μαντέψτε: και οι πρώτοι 4 νομίζανε ότι είχαν δίκιο και ας παρανομούσαν, και οι επόμενοι 4, και εσείς. Γιατί σαν αγελαία ζώα που είναι και είστε, νομίζετε πως οι νόμοι είναι ενδεικτικοί και προσαρμόζονται ανάλογα με την αισθητική σας, την ιδεολογία σας και τα νεύρα σας.

 

Και έχεις το ΘΡΑΣΟΣ κίλικ να γκρινιάζεις για σάπιες κοινωνίες (με πρόλαβε ο σλάη) και νεοέλληνες; Και να πιπιλάς το "νόμοι υπάρχουν, απλώς δεν εφαρμόζονται"; Εσύ είσαι ο καρκίνος και όσοι διαλέγετε ποιος είναι υπεράνω ή εξαιρούμενος του νόμου.

 

Βελάξτε τώρα να σας χρίσει αριστερούς ή δεξιούς το υπόλοιπο κοπάδι, μόνο δυο άκρα ξέρετε και μόνο ως εκεί σας φτάνει.

 

 

edit, λοιπόν, στο διάολο όλοι ε, στα παπάρια μου και 'μενα οι κανόνες αφού έτσι τη βρίσκετε, κλειδώνω το θρεντ "και λίγο είναι" κανονικά έπρεπε να μας μπανάρω όλους.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...