Προς το περιεχόμενο

Eξωτερικος δισκος 1TB


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω εναν εξωτ.σκληρο δισκο 1tb(WD my book).Αλλα οταν θελω να βαλω μεσα αρχεια μεγαλυτερα απο 4gb δεν με αφηνει...Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω εναν εξωτ.σκληρο δισκο 1tb(WD my book).Αλλα οταν θελω να βαλω μεσα αρχεια μεγαλυτερα απο 4gb δεν με αφηνει...Τι να κανω;

Γιατί είναι fat32...ο,τι είπε ο απο πανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^...ε όχι και "ή" (ΑΝ έχει εκατοντάδες GB μέσα)...Ανωμαλία είναι να πάει να μεταφέρει ολ' αυτά (ΑΝ ξαναλέω είναι "τόσα πολλά"). 

 

Γιώργο, γκούγκλαρε για "convert to ntfs" και θα βρεις πάμπολλους οδηγούς για το πώς. Και δεν είναι κάτι ιδιαίτερα δύσκολο.

 

(...το FAT σύστημα αρχείων που έχει τώρα, έχει περιορισμό τα 4GB ανά αρχείο. Το NTFS, όχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^...ε όχι και "ή" (ΑΝ έχει εκατοντάδες GB μέσα)...Ανωμαλία είναι να πάει να μεταφέρει ολ' αυτά (ΑΝ ξαναλέω είναι "τόσα πολλά"). 

 

Γιώργο, γκούγκλαρε για "convert to ntfs" και θα βρεις πάμπολλους οδηγούς για το πώς. Και δεν είναι κάτι ιδιαίτερα δύσκολο.

 

(...το FAT σύστημα αρχείων που έχει τώρα, έχει περιορισμό τα 4GB ανά αρχείο. Το NTFS, όχι)

Δεν θα εχω προβλημα με τα αρχεια μου που εχω μεσα στον σκληρο ετσι;Εχω βιντεο,φωτο,εφαρμογες κτλπ...Δηλαδη μπορω να τα βλεπω και μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...