Προς το περιεχόμενο

Nexus 4: Τέλος Φεβρουαρίου στην Ελλάδα με προτεινόμενη τιμή διάθεσης τα €469


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε μου λετε.. Θα ειμαι γερμανια σε ενα μηνα.. Μπορω να το φερω απο εκει; Ποια ειναι η τιμη του εκει μεσω του google play;

 

300 8giga

350 16giga

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο γρήγορά ίσως όχι αλλά προς χριστούγεννα περίπου μάλλον

Αμα παει απατο χαλαρα, μιλαμε αλλωστε και για lg που παραδοσιακα ριχνει τιμες στα ταρταρα

 

βεβαια εδω φοβαμαι οτι εχει πεσει διαφημιση και μπορει να μην εχουμε το κλασσικο σκηνικο με τα νεξους που τοσο αγαπαμε να αγοραζουμε "σκοτωμενα" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη απο Αγγλία πρότεινε να το στείλει τις προάλλες με 270 ευρώ, το 8αρι.

Βλέπεις με τόσο υψηλούς μισθούς στην Ελλάδα και τα φυστίκια που παίρνουν στην Αγγλία λογικό το βρίσκω εδώ να είναι 100 και 150 ευρώ ακριβότερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παει απατο χαλαρα, μιλαμε αλλωστε και για lg που παραδοσιακα ριχνει τιμες στα ταρταρα

 

βεβαια εδω φοβαμαι οτι εχει πεσει διαφημιση και μπορει να μην εχουμε το κλασσικο σκηνικο με τα νεξους που τοσο αγαπαμε να αγοραζουμε "σκοτωμενα" 

Γιατί να πάει άπατο; Το θεωρείς χειρότερο από το SG3 που είναι σε παρόμοια τιμή;

Η LG κατα την άποψή πάντα είχε πολύ καλό hardware αλλα στο software ήταν πολύ πίσω.Ποιο απόλυτη εμπειρία συνδυασμού hardware και software δεν έχει περάσει από τα χέρια μου σε android, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη.

Το Galaxy nexus όταν βγήκε είχε καλύτερη τιμή ή hardware;

Οι τιμές σε τεχνολογικά προϊόντα στην ελλαδα είναι υψηλότερες λόγω ότι μας θεωρούν χώρα υψηλού ρίσκου.Δες πχ iphone, nexus 7 pc parts κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πάει άπατο; Το θεωρείς χειρότερο από το SG3 που είναι σε παρόμοια τιμή;

Η LG κατα την άποψή πάντα είχε πολύ καλό hardware αλλα στο software ήταν πολύ πίσω.Ποιο απόλυτη εμπειρία συνδυασμού hardware και software δεν έχει περάσει από τα χέρια μου σε android, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη.

Το Galaxy nexus όταν βγήκε είχε καλύτερη τιμή ή hardware;

Οι τιμές σε τεχνολογικά προϊόντα στην ελλαδα είναι υψηλότερες λόγω ότι μας θεωρούν χώρα υψηλού ρίσκου.Δες πχ iphone, nexus 7 pc parts κλπ

και βεβαια δε το θεωρω χειροτερο απο gs3 , απλα ολα τα nexus μεχρι τωρα πηγαιναν απατα κυριως επειδη δε τα ηξερε ο κοσμος

το galaxy nexus παρολο που ηταν καλυτερο συνολικα απο ενα gs2 , παντα πουλουσε λιγοτερο ακομα και οταν ηταν φθηνοτερο

 

τωρα με τη διαφημιση που εχει πεσει φοβαμαι οτι θα το παρουν και σε αυτη τη τιμη και θα αργησει παρα πολυ να πεσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υψηλού ρίσκου ρε, κατοχή να έχουμε, με το flash απ' το smartphone θα ψάχνουμε τα ποντίκια να τα κάνουμε σούπα.

Μαζί σου είμαι, αλλά ζητάς έλεος απο ιδιωτικές εταιρείες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν η google σου δινει το ιδιο μοντελο στα 350 ευρω και βγαινει η LG και το πουλαει 120 ευρω ακριβοτερα,δεν ειναι να γκρινιαζεις;

Να γκρινιάζεις για άλλα πράγματα όπως του φόρους του κράτους και το κέρδος των καταστημάτων. Δεν το πουλάνε για την ψυχή της μάνας τους. Να γκρινιάζεις επειδή η Google έχει κάνει άλλη συμφωνία με την LG και το δίνει μόνο σε 7 χώρες.

Να γκρινιάζεις γιατί όλα τα υπόλοιπα ΥΠΕΡΚΟΣΤΟΛΟΓΗΜΕΝΑ τηλέφωνα είναι φαινόμενο αισχροκέρδιας (επιτέλους ίσως το δουν όλοι πλέον).

Αλλά να γκρινιάζεις επειδή με 470€ παίρνεις από ελληνικό κατάστημα το καλύτερο smartphone αυτή τη στιγμή, όχι δεν στέκει. Οποιος έχει κονε Αγγλία, Γερμανία κτλπ εννοείται θα το προτιμήσει από εκεί με 100€ λιγότερα, αλλά για Ελλάδα είναι νορμαλ το καπέλο. Σε καταστήματα γερμανικά το δίνουν 400€ και σε αγγλικά το δίνουν εδώ και καιρό στα 470€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ταμπακιέρα μάγκες ποιά είναι? ότι γι' άλλη μια φορά μας θεωρούν κορόιδα και κάνουν πάρτυ με τις τιμές συγκριτικά με τις υπόλοιπες χώρες της Ε.Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ταμπακιέρα μάγκες ποιά είναι? ότι γι' άλλη μια φορά μας θεωρούν κορόιδα και κάνουν πάρτυ με τις τιμές συγκριτικά με τις υπόλοιπες χώρες της Ε.Ε

Εδώ δεν έχεις άδικο, όμως δεν νομίζω οτι φταίει η LG & η Google, αλλά οι φόροι της κυβέρνησης και η Wind που νομίζει οτι απευθύνετε σε υποανάπτυκτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...