Προς το περιεχόμενο

Nexus 4: Τέλος Φεβρουαρίου στην Ελλάδα με προτεινόμενη τιμή διάθεσης τα €469


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε γνωρίζω ακριβώς τη διαδικασία, αλλά από αυτά που διαβάζω, και ναι και όχι.

 

Κάποιοι τρώνε άκυρο και κάποιοι όχι.

 

Στο myphone στο σχετικό section (Διαθεσιμότητα και αγορά του Nexus 4) αναφέρονται πολλά σχετικά με αυτό το θέμα.

 

Το θέμα με τις διευθύνσεις λύνεται με την υπηρεσία f2me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειπε και ενας αλλος. Τα 350 για το 16ρι είναι ΜΟΝΟ από το google play. Ολα τα μαγαζιά λιανικής βαζουν ενα καπέλο περιπου στα 400+ οι περισσότεροι οπότε νορμαλ τιμή το βρισκω. Και στο βελγιο που είμαι δεν υπάρχει google play και ακόμα δεν το φέρνουν. Εγώ κατάφερα και το έφερα από αγγλία με εναν συνάδελφο. Απλά όταν ξέρεις ότι από το Play μπορείς να το πάρεις πολύ φθηνότερα ε ναι είναι λίγο εκνευριστικό αλλά δε φταίνε τα ελληνικά μαγαζιά γι'αυτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τρελαίνεστε και κράζετε την LG. Η Google το δίνει subsidized σε εφτά χώρες όλες κι όλες. Η τιμή του (αρχική κιόλας) είναι πολύ καλή για την κατηγορία του. Σε 3-4 μήνες θα είναι ένα 50αρικο κάτω.

 

ΠΟΎ, εκτός Play Store είναι σημαντικά χαμηλότερη; Πουθενά... Όποιος ισχυρίζεται ότι μπορεί να την βρει σε τιμή Play Store εύκολα και χωρίς μπλέξιμο, να μου στείλει PM, θέλω κι εγώ μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποια και αν ειναι τα χαρακτηριστικα του κινητου η τιμη θα πρεπει να ειναι τουλαχιστον μικροτερη απο αυτη της Αγγλιας η αλλης χωρας της Ευρωπης που ο βασικος μισθος ειναι πλεον 3πλασιος απο της Ελλδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποια και αν ειναι τα χαρακτηριστικα του κινητου η τιμη θα πρεπει να ειναι τουλαχιστον μικροτερη απο αυτη της Αγγλιας η αλλης χωρας της Ευρωπης που ο βασικος μισθος ειναι πλεον 3πλασιος απο της Ελλδας.

Δυστυχώς δεν πάει έτσι. Αλλιώς στη Βουλγαρία θα 'κανε 100 Ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρέ, προσωπικά ψήνω να το πάρω τα Χριστούγεννα σε κάποια πιθανή προσφορά. 

Μου αρέσει πολύ το κινητό αλλά δεν έχω ανάγκη atm. 

 

Όσον αφορά την πιθανή τιμή, ναι δεν υπάρχει κινητό με τέτοια specs στην τιμή αυτή, αλλά, όταν έξω είναι 150-200 ευρώ φθηνότερο όσο να'ναι νιώθεις την εκμετάλλευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...