Προς το περιεχόμενο

Nexus 4: Τέλος Φεβρουαρίου στην Ελλάδα με προτεινόμενη τιμή διάθεσης τα €469


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θα πάρω δύο, ένα για μένα κι ένα για τη μαριγούλα την προβατίνα μου. Μπεεεε μαρή! :P

 

"Κολώνια ζιβανσί κι στα ποδάρια μο"

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε άλλο μοντέλο με αυτά τα τεχνικά χαρακτηριστικά, παρόμοια η καλύτερη ποιότητα κατασκευής και φυσικά πιο φθηνό ?

 

Nαι το S3! ελαχιστα πιο φτηνό μέν αλλά προτιμώ samsung απο Lg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εξωφρενικό αν έχεις κάποιον φίλο στην Αμερική.... για παράδειγμα εμένα το παράγγειλε φίλος στις 6/2 με τιμή Nexus 16Gb 260.260e + το επίσημο bumper του 14,90e + μεταφορά (από google σ'αυτόν) 10,43e + 0,93e φόρο. Σύνολο 286,416e. Βάζω και ένα τυχαίο ποσό μεταφορικών για να το στείλει 50e(!!!!) άρα έχουμε σύνολο...320e χοντρικά!!!! έναντι 469 στην Ελλάδα... είναι κινητάρα αλλά όταν ξέρεις την διαφορά τιμής σε πιάνει κάτι και δεν κάνεις κίνηση να το πάρεις...


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν μια βδομάδα πήρα το S3 από skroutzoμαγαζο 460ευρωπουλάκια.Ποιός ο λόγος να πάρεις το συγκεκριμένο?!?!?!?Αμα ειχε τουλάχιστον 150ευρώ λιγότερα ίσως αξιζε.Μιλάμε για χαός μεταξύ τους σε ποιότητα(κυρίως) και χαρακτηριστικά.Ειδικά αμα το πιάσετε στα χέρια σας θα καταλάβετε πολλά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε άλλο μοντέλο με αυτά τα τεχνικά χαρακτηριστικά, παρόμοια η καλύτερη ποιότητα κατασκευής και φυσικά πιο φθηνό ?

θα βρεις σε τουλάχιστον 10 μαγαζιά στο skroutz το S3 κάτω απο 460 ευρώπουλα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι γκρίνια είναι αυτή?

Αφού στην Ελλάδα λεφτά υπάρχουν όπως είχε πει και ο Γιωργάκης

 

o οποιός κάνει διαλέξεις στο Harvard και ταξιδάκια στας Αμέρικας μεριά και δεν πατάει το πόδι του εδώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον το βιάζεται πάντως το είδα χτες και σε γνωστή εφημερίδα αγγελιών το 8αρι... 600ευρω! Ευκαιρία! Και αν και δεν είναι σωστό αυτό που κάνω να κρίνω αγγελίες, αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην το πω, είδα και το lg kg920 (http://www.gsmarena.com/lg_kg920-1467.php) στα 250 σε αγγελία! Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη από τους πωλητές αλλά ρε παιδιά...έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ πάντως πριν μια βδομάδα πήρα το S3 από skroutzoμαγαζο 460ευρωπουλάκια.Ποιός ο λόγος να πάρεις το συγκεκριμένο?!?!?!?Αμα ειχε τουλάχιστον 150ευρώ λιγότερα ίσως αξιζε.Μιλάμε για χαός μεταξύ τους σε ποιότητα(κυρίως) και χαρακτηριστικά.Ειδικά αμα το πιάσετε στα χέρια σας θα καταλάβετε πολλά...

 

 Το Nexus 4 είναι πιο όμορφο, έχει αρκετά πιο γρήγορο επεξεργαστή και καλύτερη ποιότητα κατασκευής για μένα (γυαλί και όχι πλαστικό).  Ακόμα τρέχει pure android έχει 2 giga μνήμη και θα παίρνει πάντα πρώτο τις αναβαθμίσεις. Αν δεν σου αρέσει το software της Samsung το μόνο πλεονέκτημα του S3 είναι η λίγο καλύτερη φωτογραφική μηχανή. Εχω δοκιμάσει και τα δύο.  Προτιμώ το Nexus 4 σε κάθε περίπτωση. Το να υποβαθμίζεις τον ανταγωνισμό δεν κάνει το κινητό σου καλύτερο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν μια βδομάδα πήρα το S3 από skroutzoμαγαζο 460ευρωπουλάκια.Ποιός ο λόγος να πάρεις το συγκεκριμένο?!?!?!?Αμα ειχε τουλάχιστον 150ευρώ λιγότερα ίσως αξιζε.Μιλάμε για χαός μεταξύ τους σε ποιότητα(κυρίως) και χαρακτηριστικά.Ειδικά αμα το πιάσετε στα χέρια σας θα καταλάβετε πολλά...

 

Αστειεύεσαι έτσι; Δε μπορεί να το λες σοβαρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...