Προς το περιεχόμενο

Nexus 4: Τέλος Φεβρουαρίου στην Ελλάδα με προτεινόμενη τιμή διάθεσης τα €469


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρα αυτο δεν ειναι στεγνο δωσιμο απο την samsung;Σιγουρα η σειρα nexus θα ειναι παντα ενα βημα μπροστα σε οτι αφορα τις αναβαθμισεις.Εισαι σιγουρος οτι θα παρεις την νεα αναβαθμιση μολις αυτην κυκλοφορησει.Μονο για αυτον τον λογο θα προτιμουσα nexus απο s3 και ας ηταν το πρωτο πιο ακριβο απο το δευτερο.Τωρα ουτε καν το συζηταμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα ειναι δωσιμο απο τη samsung , αλλα δυστυχως και η google δινει 

 

απλα για οσο υποστηριζεται η συσκευη εχεις αμεσα update ,δε το πολυσκεφτεσαι ουτε περιμενεις 

 

και περα απο την υποστηριξη το σκετο android ειναι καλυτερο και ας μην εχει διαφορες ευκολιες που εχουν οι custom εκδοσεις των εταιρειων  (πολλες απο τις οποιες αν θες τις βαζεις μονος σου  )

 

 

μονο στο note θα δεχομουν κατι τετοιο γιατι ειναι ιδιαιτερη συσκευη με επιπλεον δυνατοτητες λογω του spen 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τα προηγούμενα, αλλά on-topic. Έχω ακούσει ότι η τιμή θα είναι στα 449 ευρώ και αν δεν κάνω λάθος θα δίνουν και τον ασύρματο φορτιστή δώρο. Άρα μάλλον το deal που έκανε η Wind είναι εξαιρετικό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μισοί από αυτούς που κλαίγονται θα το αγοράσουν από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας

Το λέω αυτό γιατί είχα και έχω στην κατοχή μου κάποιες συσκευές δε μπορείτε να φανταστείτε τι χαμός είχε/έχει γίνει και τι ποσά δίνει ο κόσμος για να αγοράσει. Τα περισσότερα PM που είχα και έχω είναι για τιμές ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ απο αυτήν που αναφέρεστε στο thread

 

Επίσης δε καταλαβαίνω γιατί κανείς δε παραπονέθηκε για την τιμή του GS3 HTC ONE X IPHONE 4S κτλ κτλ κτλ όταν πρωτοήρθαν στην αγορά μας...  από τα καταστήματα της Vodafone* κτλ...

 

*Εξαιτίας αυτών έκανα υπομονή και τελικά ανταμείφθηκα με το GNEXUS 4

Μη ξεχνάτε επίσης ότι μάλλον μιλάμε για το κορυφαίο κινητό ή μέσα στα πρώτα  την περίοδο που διανύουμε. So far είμαι ενθουσιασμένος με την επιλογή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, μ' αυτά που διαβάζω σ' ένα άλλο νήμα στις Ειδήσεις, αν θα έχει πρόβλημα όσον αφορά τις ενημερώσεις του λογισμικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, μ' αυτά που διαβάζω σ' ένα άλλο νήμα στις Ειδήσεις, αν θα έχει πρόβλημα όσον αφορά τις ενημερώσεις του λογισμικού.

και βεβαια δε θα εχει 

 

η 4.2.2 πρεπει να περιεχει κυριως bug fixes και ενδεχομενως αυτα τα bugs να μην αφορουσαν τοσο το nexus 4 , οποτε ισως αργησει να παρει αναβαθμιση καποιες μερες ή και να την παρει μπορει να  τη παρει κυριως για να γραφει 4.2.2 στα settings 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...