Προς το περιεχόμενο

Apple TV. Keyboard?


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωστόσο,<br><br>

Υπάρχει δυνατότητα γραφής με ελληνικούς χαρακτήρες στα πεδία αναζήτησης(πχ YouTube);<br><br>

Αν όχι,<br>

με Jailbreak λύνεται;<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Δεν το χω ψάξει να σου πω την αλήθεια θα το κοιτάξω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εγώ έχω το 2 σπασμένο και πραγματικά σου λύνει τα χέρια. Οχι μονο σαν mini pc που λες, αλλά και μόνο το οτι παρακάμπτεις το itunes με το ATV Flash και μπορείς να βλέπεις όλα τα φορμάτ ταινιών όχι μόνο mp4 και από όποιο φάκελο επιλέξεις εσύ από τον υπολογιστή είναι μεγάλη υπόθεση. 

 

Επίσης δες να προσθέσεις στο XBMC το 1channel και icefilms και να μπορείς να στρημάρεις ταινίες και σειρές απευθείας από το Apple TV χωρίς χρήση υπολογιστή και θα σου πω εγω :)

Οτι θες με ρωτάς. 

Καλησπερα imarilina με το streaming πως τα παει γιατι σκεφτομαι να αγορασω ενα αλλα το router μου δν ειναι κ το καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ έχω το 2 σπασμένο και πραγματικά σου λύνει τα χέρια. Οχι μονο σαν mini pc που λες, αλλά και μόνο το οτι παρακάμπτεις το itunes με το ATV Flash και μπορείς να βλέπεις όλα τα φορμάτ ταινιών όχι μόνο mp4 και από όποιο φάκελο επιλέξεις εσύ από τον υπολογιστή είναι μεγάλη υπόθεση.

 

Επίσης δες να προσθέσεις στο XBMC το 1channel και icefilms και να μπορείς να στρημάρεις ταινίες και σειρές απευθείας από το Apple TV χωρίς χρήση υπολογιστή και θα σου πω εγω :)

Οτι θες με ρωτάς.

Καλησπερα imarilina με το streaming πως τα παει γιατι σκεφτομαι να αγορασω ενα αλλα το router μου δν ειναι κ το καλυτερο
Μια χαρά, δεν έχουμε κανένα πρόβλημαΣταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...