Προς το περιεχόμενο

Intenso Tablet?


stratigos24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι γνωμη εχετε για τη συγκεκριμενη εταιρια? Θεωρειται αξιοπιστη?

 

Κοιταγα κατι tablets και επεσα πανω σε αυτο και μου φαινεται πολυ καλη περιπτωση για τα χρηματα που κοστιζει [2πυρηνο επεξεργαστη στα 1.5, 1 gb ram, εξοδο hdmi, αναλυση 1024 x 768 (οταν αρκετα αλλα tablet σε αυτη την τιμη και ιντσες ειναι 800x480 - 800x600), android 4.1.1 jelly bean κλπ].

 

Οfficial sitehttp://www.intenso.de/produkte_en.php?kategorie=33&&produkt=1322562274

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τη μπαταρία μόνο φοβάμαι...Ελπίζω να είναι καλή.Λέει video playback μέχρι 4 ώρες :mellow:  Δεν μπόρεσα να βρω πουθενά πόσα mah είναι η μπαταρία πάντως. Γερμανικό είναι δηλαδή? Αξιόπιστο συνήθως.

Επεξ/σία από sdfun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλεπω οτι ειναι και σε προσφορα στο eshop απο 160 στα 140. http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.909279

 

Φαινεται πουθενα το μεχρι ποτε θα ειναι διαθεσιμο σε αυτη την τιμη?

 

Edit: Απο οτι φαινεται εδω (δεν μπορεσα να το βρω στο κανονικο πλαισιο, μεχρι εχθες το βραδυ υπηρχε το μοντελο ενω τωρα λεει μη διαθεσιμο) εχει Li-Ion 3800 mah.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εχω το συγκεκριμενο tablet σχεδον ενα μηνα....ειμαι αρκετα ικανοποιημενος....και απο μπαταρια με πολυ χρηση δλδ παιχνιδια και σερφαρισμα συνεχεια μου κραταει γυρω στις 12 ωρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα η διαρκεια της μπαταριας λοιπον αν ειναι οπως λες. Μιλησα και με το eshop σε ποιο καταστημα το εχει ετοιμοπαραδοτο και μου ειπαν μονο στο Μενιδι (στα κεντρικα δηλαδη) και παλι μαλλον δεν τον εχουν ανοιγμενο ωστε να το δω πως δουλευει και αν μαρεσει. Λεω να μην το βιαστω μιας και μπορει να το εχει προσφορα στα 139 ευρω το eshop αλλα οκ και στο σκρουτζ το βρισκω με 145 σε αλλο καταστημα κανονικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πλαισιο το ειχε ετοιμοπαραδοτο με 159 e.....αν υπολογιζω καλα τοσο κραταει η μπαραια γτ ξυπνουσα το μεσημερη και το ανοιγα και το ξαναβαζα το βραδυ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ 814 ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ.ΤΟ ΠΗΓΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ GOOGLE CHROME!ΚΑΜΜΙΑ CUSTOM ROM ΕΧΕΤΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν λες προβλημα η οθονη? Γενικα πως σου φαινεται? Chrome γιατι δεν παιρνει? Δοκιμασε και το opera.

 

Γραφε με μικρα, ειναι κανονισμος. :) 

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αναβε καλα η δεξια πλευρα τις οθονης και τρεμοπαιζε οταν ειχε ασπρο φοντο.τον chrome δεν σε αφηνει να το κατεβασεις απο το μαρκετ(το οποιο δεν το εχει προεγκατεστημενο)τον κατεβασα απο το ιντερνετ τον εγκατεστησα αλλα δεν τον ανοιγει..ο δικος του browser δουλευει πολυ καλα.γενικα πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και καλη οθονη σε αναλυση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι ειχα διαβασει οτι ειναι κρυμμενο το google play και καπως το εμφανιζες. Τωρα δεν ειμαι και σιγουρος. Νομιζω το ειχα δει σε μια απο τις αξιολογησεις του tablet αυτου στο plaisio αλλα πλεον δεν υπαρχει εκει σαν προιον για να το ξαναδω. Αν βρω κατι θα σου γραψω εδω.

 

Εdit: Αμα δεις και εδω στις αξιολογησεις (πατας την καρτελα αξιολογησεις) του πιο μικρου tablet της εταιριας, ενας λεει:

 

''μονο τι μικρι διαρκια μπαταριασ και ανυπαρκτι σιντομευσι του Πλαυ Στορε (εκτοσ κ αν το βαλουμε με ιδικι σιντομευση σε ωιδγετ (widget εννοει εδω) για να φενετε στιν αρχικι σελιδα...'' (το αφησα με τα ορθογραφικα του. :))

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το play store το κατεβασα απο τον browser σε apk και το ετρεξα.εγκατασταθηκε και οντως ηταν κρυφο μετα.δεν εμφανιζοταν πουθενα,μονο απο το file manager το εβλεπες..εγκατεστησα στο go launcher hd για θεματα και εμφανιζεται και το store.h μπαταρια του ικανοποιητικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

''μονο τι μικρι διαρκια μπαταριασ και ανυπαρκτι σιντομευσι του Πλαυ Στορε (εκτοσ κ αν το βαλουμε με ιδικι σιντομευση σε ωιδγετ (widget εννοει εδω) για να φενετε στιν αρχικι σελιδα...'' (το αφησα με τα ορθογραφικα του. :))

Γιατί μας το έκανες αυτό τώρα; :blink:

Επεξ/σία από kostas_dr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποτε τωρα δουλευει και το google play, σωστα?

 

@kostas_dr

 

:) Μη μου πουν οτι παραποιησα το μηνυνμα...

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δουλευει απλα πρεπει να το κατεβασεις απο τον browser και να βαλεις και τον go launcher για να το εχεις και στην αρχικη και οχι κρυφο..για τα λεφτα του ειναι πολυ καλο tablet 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...