Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειπα οτι τρελαθηκα με το ending απλα σαν game μου αρεσε πολυ! :) οντως το βγαζουν πιο βαρυ η μηπως παιζει ρολο που ειναι σε 1200p και οχι 1080?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή βλέπεις στα φόρουμ τέτοια συστήματα δεν σημαίνει ότι όλοι είναι έτσι..Είναι πολλοί περισσότεροι αυτοί που έπαιζαν CoD και έχουν συστήματα με 4GB Ram..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχασαν πωλησεις  γιατι ολοι οι gamers εχουν 8 gb πλεον.

 

Εγω εχω 4gb. Αλλα απο εμενα ουτως ή αλλως χαμενη την ειχαν την πωληση και 500gb ram να ειχα. Λες και δεν ξεραμε οτι μπορει να παιξει το παιχνιδι και με 4gb ανετα. Και με 2gb παιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα 4GB είναι αρκετά για τα παιχνίδια ακόμα και τώρα..Επειδή βάζουν μερικοί ανεγκέφαλοι 12 και 16GB Ram για να λένε ότι έχουν ενώ στην ουσία δεν καταναλώνουν ούτε τα 6 δεν σημαίνει κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα 4GB είναι αρκετά για τα παιχνίδια ακόμα και τώρα..Επειδή βάζουν μερικοί ανεγκέφαλοι 12 και 16GB Ram για να λένε ότι έχουν ενώ στην ουσία δεν καταναλώνουν ούτε τα 6 δεν σημαίνει κάτι..

 

Εχω 11gb. Ουφ παλι καλα δεν ειμαι μεσα σε αυτους τους ανοητους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθώ ανόητοι δεν είναι όσοι έχουν τόση ram και την χρειάζονται αλλά όσοι έχουν τόσο για να λένε ότι έχω πολύ ram ενώ ουσιαστικά τα μισα και παραπάνω GB πάνε χαμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθώ ανόητοι δεν είναι όσοι έχουν τόση ram και την χρειάζονται αλλά όσοι έχουν τόσο για να λένε ότι έχω πολύ ram ενώ ουσιαστικά τα μισα και παραπάνω GB πάνε χαμένα.

 

Ειμαστε και off topic. Μην ξεχνας την σχεση τιμης - ποσοτητας. Οταν πηρα 2x4gb ram κοντα στα 100 ευρω, με 15~ ευρω λιγοτερα επερνα 6gb. Δεν αξιζει ομως, δινεις +15 και τελειωνεις. Δεν ειναι λιγοι αυτοι που ειπαν οτι θα βαλουν 12gb και κατεληξαν να βαλουν παραπανω λογω τιμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...