Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ποτε δεν εχω καταλαβει αυτους που δεν παιζουν/δεν ενδιαφέρονται για το παιχνιδι πως σπαταλανε τοσο χρονο να το κραζουν στα φορουμ..

 

Πρέπει να περάσει ο κόσμος την ώρα του. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα γραφικά δεν είναι άθλια, βάλτε τα options τέρμα και το texture quality extra.Δεν είναι next-gen σε καμία περίπτωση αλλά άθλια δεν τα λες, είναι μια σκάλα κάτω από BF4.

Και πώς ξέρεις σε τί ρύθμιση το έχω?

Ενοοείται πώς είναι ήδη στο extra.

Χάλια είναι.

 

Η μηχανή θέλει αντικατάσταση χθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το crysis του 2007 καλύτερο ήταν . Ε ρε π@υστη μου έχουν περάσει 6 χρόνια. Τόσα δις έχουν βγάλει. Έπρεπε να ήταν στην αιχμή.

 

Του Battlefield 4 είναι αιώνες μπροστά.

Κάπου κάνεις λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν εχω καταλαβει αυτους που δεν παιζουν/δεν ενδιαφέρονται για το παιχνιδι πως σπαταλανε τοσο χρονο να το κραζουν στα φορουμ..

 

Διοτι εχουν παιξει το παιχνιδι και εχουν δικαιωμα να πουν την αποψη τους μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διοτι εχουν παιξει το παιχνιδι και εχουν δικαιωμα να πουν την αποψη τους μηπως?

Τι εχουν παιξει 10 λεπτα το παιχνιδι που εφερε ο "θειος" τους?? :P Δικαίωμα έχουν να λενε οτι θέλουν και εμεις δικαίωμα να μην τους παίρνουμε στα σοβαρά και να γελάμε μαζί τους..

 

Και δεν μιλαω για εσενα η για εδω αλλα για το γενικο φαινομενο αν δεις και τα Metacritic scores..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το crysis του 2007 καλύτερο ήταν . Ε ρε π@υστη μου έχουν περάσει 6 χρόνια. Τόσα δις έχουν βγάλει. Έπρεπε να ήταν στην αιχμή.

 

Του Battlefield 4 είναι αιώνες μπροστά.

Κάπου κάνεις λάθος.

Ναι ναι χιλιετίες που προχωράς και στα 5 μέτρα βλέπεις να αλλάζει η γεωμετρία των αντικειμένων με το σάπιο LoD που έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call of Duty: Ghosts Sold Less Than Black Ops II at Launch, Activision Admits

 

Despite trying to bamboozle us with unrepresentative stats, Call of Duty: Ghosts has sold less copies at launch than Black Ops II, Activision has said.

 

Speaking during an investors call last night, CFO Dennis Durkin said, “As we have said for more than a year now, console transition years are volatile and hard to predict, and this year is proving no different.”

 

“Today, we announced that we had shipped into retail more than $1bn of Call of Duty: Ghosts globally on day one based on an average wholesale price. As expected, due to the console transition and digital distribution, this number is down versus last year.

 

“This year, the sell-through curve will be different than in past years due to the multiple launches of new hardware later in the month and more days between our launch and the high-volume Black Friday at the end of the month.

 

“That said, it's a very solid achievement and shows the tremendous confidence our retail partners have and the strength of the game and franchise heading into this holiday.”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει  πολυ γνωστο hack  στο cod που δουλευει μονο αμα εχεις 32bit λειτουργικο, γνωστος cheater απο το ελληνικο ESL,  οταν τον πιασανε εκανε format τσακα τσακα για να δειξει οτι επαιζε σε 64bit  και καλα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ακόμα gamer με 32bit OS ;

 

η τελευταία μου συναναστροφή με 64bit-α δεν πηγε τόσο καλά...(για ένα game δεν πρόκειτε να την κάνω την αλλαγή..αλήθεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ μου φαίνεται οι περισσότεροι βλέπουν το δέντρο και χάνουν το δάσος. Τα γραφικά και τα γραφικά...

 

Εντάξει ωραία δεν λέω, το gameplay στο multi σας αρέσει? Οι ήχοι λες και βαράει νεροπίστολο σας άρεσαν(βλ. Βλακ Οπς 2), 

 

η κίνηση του παίχτη? Ήμαρτον δλδ. Απορώ πως το παίζετε ακόμα αυτό το game.

 

Εντάξει το ότι με GTX 770 sli, cpu στα 4.2ghz κ 6giga ram το παιχνίδι τρώει σκαλώματα το αφήνω στην άκρη ελπίζωντας οτι 

 

θα το patcharoun. Είσαι στο μενού και απο τα freezarismata θες να σπάσεις την οθόνη.Το άλλο που δεν μπορείς να κάνεις 

 

spectate στο SnR την ομάδα σου. Με λίγα λόγια η μεγαλύτερη αρπαχτή ever και το χειρότερο pc port του αιώνα.

 

Δεν ασχολήθηκα περισσότερο και το γύρισα πάλι σε Bf όχι οτι εκεί τα πράματα είναι καλύτερα αλλά το παιχνίδι είναι κλάσης ανώτερο 

 

στους περισσότερους τομείς.

 

CoD R.i.P 2009.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...