Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως είναι πολύ κακογραμμενο. Απενεργοποιουμε το crossfire για να παίξει. Και πάλι έχει κάποια θρματακια που που. Κάποια σκάλωματα. Ελπίζω να το πατσαρουν γρήγορα. Η έστω να στρώσει με νέους drivers. Αλλά ΡΕ παιδιά το cod είναι το fifa των fps. Μη περιμένετε άλματα.

Τώρα θα βγουν οι φαν και θα μου πουν ότι ποιο πολύ για προ πάει για αυτό τον λόγο.

Έστω προ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σκέψη. ΘΑ το κάνω και εγώ αυτό. Εγώ μέχρι τις έντεκα δε πρόκειται να το δω. Οπότε αν κατέβει και το δοκιμάσεις κάνε ένα ποστ.

Το δοκιμασα τελικα και το crossfire οχι μονο δεν δουλευει αλλα εχει και αρνητικο scaling.Οποτε με μια καρτα εκτος εαν βγει κανας driver.

 

Εντωμεταξυ οταν το βαζω η μνημη εκτοξευεται σε χρηση στα 6,3gb  :shock:

ναι.ήταν πολύ χάλια η γνωριμία με τα 64bit-α...και δεν αλλάζω εύκολα μυαλά...!!

Ε,τσαμπα τα 4gb μνημη που του εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα τελικα και το crossfire οχι μονο δεν δουλευει αλλα εχει και αρνητικο scaling.Οποτε με μια καρτα εκτος εαν βγει κανας driver.

 

Εντωμεταξυ οταν το βαζω η μνημη εκτοξευεται σε χρηση στα 6,3gb :shock:

Ε,τσαμπα τα 4gb μνημη που του εχεις.

Όντως και σε μένα χωρίς το crossfire βελτιώθηκε η κατάσταση. Για την ακρίβεια έγινε playable. Βέβαια θέλει ακόμα κάποιες βελτιώσεις γιατί τα σκάλωματακια του τα έχει μετά από κάποια ώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει κανεις αλλος προβλημα με τον φωτισμο; Πχ στην αποστολη με το strobe στο οπλο, εχει απολυτο σκοταδι χωρις να φαινεται το εφε που αναβοσβηνει το φως.

 

Edit: ολα high/extra/on GTX660 331.65 (εκδοση μαυρο κουτι)

Edit2: Ακυρο, ειχε φαει κολλημα.

Επεξ/σία από Dreamchaser
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκαν καινουργιοι Drivers απο την Amd που βοηθαει λιγο τα game. Για δοκιμαστε και πειτε εντυπωσεις :

 

http://www.guru3d.com/files_details/amd_catalyst_13_11_beta_9_2_%2813_250_18_november_7%29_download.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως,ειναι μερα με την νυχτα με το bf4.Μακραν καλυτερο.Και μιλω σε single mode.

Καλυτερο σε ολα,εκτος του οτι ειναι ολιγον βαρυ.Ισως με κανα update να στρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως το χειρότερο call ever.πάντα για multiplayer λεω

1.δεν ξέρεις απο που σε βαράνε και όταν χάνεις ακοής και βλέπεις να έχεις φάει 1-2 σφαίρες (σπάνια περισσότερο) και στο kill cam βλέπεις 5-10 σφαίρες

2.δεν έχει deticated server όπως έλεγαν

3.οι χάρτες είναι μεγάλοι για λίγα άτομα και περίπλοκοι

4.δεν βλέπεις ping

5.η κίνηση των παικτών και γενικά η ατμοσφαίρα θυμίζει ποιο πολύ free fps πάρα με πληρωμή

και θα συνεχίσω άλλη στιγμή μην τα πω ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το παιχνίδι αυθεντικό αλλα με το που πάει να ξεκινήσει κολλάει, νομίζω οτι φταίει η κάρτα γραφικών εχω μια Ati radeon hd 4870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το παιχνίδι αυθεντικό αλλα με το που πάει να ξεκινήσει κολλάει, νομίζω οτι φταίει η κάρτα γραφικών εχω μια Ati radeon hd 4870.

Όταν λες κολλάει; τι ακριβώς κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ. Απλά και εγώ το πήρα από το steam και την πρώτη φορά που πήγα να το ξεκινήσω, δεν έτρεχε καν. Με 7950χ2

Το έσβησα το ξανά κατέβασα και δούλεψε. Αλλά αν σου βγάζει μήνυμα εσένα πρέπει όντως να είναι θέμα κάρτας.

Α οκ. Απλά και εγώ το πήρα από το steam και την πρώτη φορά που πήγα να το ξεκινήσω, δεν έτρεχε καν. Με 7950χ2

Το έσβησα το ξανά κατέβασα και δούλεψε. Αλλά αν σου βγάζει μήνυμα εσένα πρέπει όντως να είναι θέμα κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...