Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα με 200-250e(maxwell) μην περιμενετε καλυτερες επιδοσεις απο 780

οπως και η 660/7870/7850 ειχαν γυρω στα 250-300 οταν βγηκαν και ηταν λιγο κατω απο 580

Αν δεν σκασεις την 400/500αρα διαφορα δεν βλεπεις  :P εκτος αν περιμενεις κανενα χρονο μετα να πεσουν οι τιμες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποιος στο ειπε οτι δεν βλεπεις διαφορες;

εγω περσυ πηρα την 7870 στα 280 ευρω και μπορω να πως πως μεχρι τωρα παιζω ανετα ολα τα παιχνιδια

εξαιρεσαι βεβαια καποια feuteres που εχουν για τηn nvidia..

απλα το θεμα ειναι να μην ανεβει για μια ικανοποιητικη καρτα πανω απο τα 300 ευρω..χαθηκαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα οταν αναφερεσαι οτι παιζεις ανετα αρκετα απο τα νεα παιχνιδια συναπαγεται οτι εχεις καλες επιδοσεις.

δεν σου μιλω για benchmarks και σκορς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως με το update δν ξερω ποιο ακριβως,,απο κει που φαινοταν το αιμα καπως κοκκινο ανοιχτο τωρα ηρθε στα ισα του..κανονικο κοκκινο..οπως και σε καποια σημεια των πιστων αντι να ειχε κοκκινο ειχε το κοκκινο πλ ανοιχτο..και εκει το διορθωσαν,το πηρατε χαμπαρι και εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο μια φορα μου το εκανε αυτό, δεν είναι θέμα κάρτας, είναι θέμα bug σιγουρα. Θυμάμαι για να επανέλθει, πάτησα τα optimal settings (ή auto δεν θυμάμαι πως τα λέει) και επανήλθε. Και μετά βέβαια ξαναάλλαξα οτι ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι και θέμα drivers είχα το ίδιο πρόβλημα με την gtx 560ti στο bf3 και λύθηκε με την κυκλοφορία νεότερων . Το κάνει μόνο στο COD ;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδωσα 43 ευρω κ δειτε τι απολαμβανω...... ελπιζω να μην ειναι θεμα καρτας γραφικων αυτο, γιατι ειναι ολοκαινουρια.....

Θυμάμαι είχα το ίδιο πρόβλημα με το sniper elite μάλιστα δεν το έκανε από την αρχή του παιχνιδιού αλλά μετά από λίγη ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδωσα 43 ευρω κ δειτε τι απολαμβανω...... ελπιζω να μην ειναι θεμα καρτας γραφικων αυτο, γιατι ειναι ολοκαινουρια.....

ειναι θεμα καρτας-drivers

κοιταξε να δοκιμασεις διαφορους drivers..

το ιδιο θεμα ειχα και εγω με το cod το 1ο

και ηταν θεμα καρτας-drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην βαλεις beta δοκιμασε αυτους

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%207%20-%2064

το 2ο θα βαλεις

 

που αναφερει για r9 200 series..

13.10 drivers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδωσα 43 ευρω κ δειτε τι απολαμβανω...... ελπιζω να μην ειναι θεμα καρτας γραφικων αυτο, γιατι ειναι ολοκαινουρια.....

εχω κ εγω το ιδιο προβλημα με την 7770,μερικες σελιδες ποιο πριν ειχα ποσταρει φωτογραφιες.

Παρατησα το παιχνιδι γι αυτο τον λογο και μονο,δεν το εχω τερματισει.Θεμα καρτας δεν ηταν για μενα γιατι σε αλλα παιχνιδια δεν ειχα απολυτως κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...