Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις ειδα στο τοπικ για τους amd drivers οτι βγηκανε καινουριοι beta 9.5. θα τους δοκιμασω μπας κ σταματησει να παραμορφωνεται κ να τρεμοπαιζει η εικονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάνε μια απεγκατάσταση και ξαναεγκατέστησέ το.

Φιλε μου το εχω κανει πανω απο 4 φορες κα στην τελικη τιποτα..!!σημειωση πριν κανω φορματ επαιζε κανονικα ..!!

 

http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=35

 

Απο εδω φτιαχνεται το προβλημα ..!! και μετα αφου εχει κανει ολα αυτα, κανεις να σου το τρεχει ως administrator..!!

And Enjoy..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας..Εχω κ εγω ενα πρόβλημα με το CoD ghosts...το ειχα σε εναν υπολογιστη που εχω και επαιζε κανονικοτατα..τωρα πηρα εναν επιπεδα καλυτερο απο αυτον και εχω το εξης προβλημα.

Εκανα εγκατάσταση το παιχνιδι μαζι με steam και οταν παταω να μπω στο παιχνιδι δεν κανει τιποτα..ουτε καποιο μηνυμα μ βγαζει ουτε τιποτα..μηπως ξερει κανενας τι μπορει να φταιει??

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας..Εχω κ εγω ενα πρόβλημα με το CoD ghosts...το ειχα σε εναν υπολογιστη που εχω και επαιζε κανονικοτατα..τωρα πηρα εναν επιπεδα καλυτερο απο αυτον και εχω το εξης προβλημα.

Εκανα εγκατάσταση το παιχνιδι μαζι με steam και οταν παταω να μπω στο παιχνιδι δεν κανει τιποτα..ουτε καποιο μηνυμα μ βγαζει ουτε τιποτα..μηπως ξερει κανενας τι μπορει να φταιει??

Ευχαριστώ

Δοκίμασε να το τρέξεις ως administraror μπάς και γίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα βρήκα αυτό το θέμα και πραγματικά δηλώνοντας εξ' αρχής οτι δεν είμαι fan της οποιαδήποτε εταιρίας και μετά απο την ενασχόληση μου κυρίως με benching και λιγότερο gaming έχωντας χαλάσει ενα σκασμό χρημάτων απο το 1993 σε αναβάθμιση hardware πραγματικά το marketing των εταιριών είναι ελλεινό (ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι απευθ΄τνονται σε μ.....), Αν και το μόνο παιχνίδι που πραγματικά διαθέτει όμορφα γραφικά είναι απο τα νέας γενιάς το crysis 3 δε μου έκανε τόση εντύπωση δε τρελάθηκα και τόσο όπως όταν πρωτοαντίκρυσα το εκπληκτικο crysis 1 σε demo to 2007, όπου ακόμη και η 8800gtx αγκομαχούσε με τα volumetric clouds  και τα φωτορεαλιστικά γραφικά. Και ερχόμαστε στο 2013 και έχωντας την περσυνή κρυάδα απο το crysis 3 και το γελοίο far cry 3 αντίκρυσα τα minimum specs και τις ανακοινωσεις για τα battlefield 4 kai cod ghosts, Aρχικά δοκίμασα το bf4 όσπου η κοροιδία ήταν τόση ώστε απόρησα αν τα review sto Νετ τα γράφουν μόνο εγκάθετοι ή εγώ έχω πρόβλημα στα μάτια εκτός αν next gen γραφικά θεωρίτε το Motion blur sto 1500% και οι ρυθμίσεις φωτισμού σε επίπεδα που να μην φαίνονται τα τρισάθλια textures, Παρ όλα αυτά έδωσα και μια ευκαιρία στο cod ghosts ΕΔΩ τίνα πώ το αστείο των 8gb ram που στην πραγματικάτητα δε χρειάζεται παραπάνω απο 2, μου θύμισε τις συζητήσεις περ αν αρκούν τα 2gb ram σε κάρτες γραφικών σε σχέση με τα 3gb recommened για το bf4. Aν είναι δυνατο η activision να  χρησιμοποιεί την ίδια άθλια μηχανή και να κυκλοφορεί το ίδιο παιχνίδι 10 χρόνια και να ασχολούμαστε με το αν αρκει η 780 για το fur, Σοβαρα αν δεν αρκεί ΤΟΤΕ οι προγραμματιστές της εταιρίας ε'ιναι γτπ, το μέγεθος του παιχνιδιού είναι ΤΟΣΟ μικρό που δεν δικαιολογεί την τιμή του εκτός και αν πωλούνταν ως multiplayer only Εγω δεν παίζω online mono singleplayer OYTE ΕΠΑΙΞΑ ποτέ και ούτε με ενδιαφέρει απλά η εμπειρία ΑΘΛΙΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε, τα ''next-gen'' στυλ Crysis 1/Doom 3/FEAR κλπ τα ξεχνάς..Θα πρέπει να κάτσει ο dev να φτιάξει PC exclusive το οποίο για max details να ζητάει κάρτα που θα βγει μετά από 3-4 χρόνια.Αυτό δεν πρόκειται να ξανασυμβεί ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ας βγαίνουν κάρτες γραφικών με 200€ μαξ. Αλλά αυτό δεν συμφέρει τις εταιρίες να πωλούν πανάρκιβο hardware και αν χαλάς τόσα χρήματα (για το χόμπι σου) θελεις και κατι next gen, AΛΛα εδω φτασαμε στο σημείο οι εταιρίες να μη δείχουν κανένα σεβασμό στους pc gamers (καταναλωτές) κάνωντας άθλια console ports όπως το nfs rivals έχωντας Lock 30fps αδιαφωρόντας για το hardware soy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...