Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως για το mp καταλαβα πως αν δεν εχεις καλη συνδεση, καλυτερα αστο... περα απο τα lag που εχει απο μονο του, αν κ το νετ σου ειναι αργο απλα δεν παιζεις. οι αντιπαλοι στο εξωτερικο τρεχουν με 60Mbs κ ανω κ εμεις παλευουμε με τα 8-10... για γελια ειναι :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν παίζουν ρόλο τα Mbps, αλλά το ping.Οι servers αν είναι στη Γερμανία τι περιμένεις να έχεις το ίδιο ping με τον Γερμανό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζουν ρόλο τα Mbps, αλλά το ping.Οι servers αν είναι στη Γερμανία τι περιμένεις να έχεις το ίδιο ping με τον Γερμανό ;

οκ, λαθος νομιζα τοτε.επειδη το ιντερνετ μου σερνοταν τον τελευταιο καιρο πιστευα οτι εφταιγε αυτο για το lag. οι γερμανοι ειναι τελειως pingers κ εμεις εδω ειμαστε 'καταδικασμενοι' αφου δεν εχει ελληνικους servers. πρεπει επιτελους να φτιαξουν dedicated servers, οπως ειχε ακουστει πως θα εφτιαχναν λιγο πριν κυκλοφορησει το παιχνιδι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εντάξει το παιχνίδι κρασάρει όταν τρέχω το dxtory παράλληλα..Δεν ξεκινάει καν..

 

who made these games?

 

και ορίστε..

http://community.callofduty.com/thread/200790137

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν ξεκινάει. Έχω απενεργοποίσει playclaw/afterburner/nod32/comodo και δεν λέει να τρέξει. Δεν ντρέπονται να ζητάνε 50€ για μισοτελειωμένα παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευτυχώς το πήρα 26€..

το έκλεισα το dxtory και άνοιξα το fraps για να βλέπω τα fps για να τρέχει και το παιχνίδι..

 

Όμως οπτικά στα normal και 1080p είναι τραγικά χάλια,και μου δημιούργησε πονοκέφαλο,λόγο ότι πονούσε το δεξί μου μάτι..τα ανέβασα όλα στα max με κλειστά φίλτρα,άλλαξε κάπως η κατάσταση,όμως είναι σα να κάνει shuttering ;Δεν ξέρω 1η φορά το συναντάω αυτό σε παιχνίδι.Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω.

 

Παίζω με 50fps και είναι σα να έρχονται όλα αργά προς εμένα,όχι ότι έχω fps drops,απλώς δεν είναι smooth η κίνηση ιδιαίτερα ..ενώ όταν κοιτάω τον ουρανό που δεν έχει objects και ανεβαίνουν τα fps,πάει πολύ πιο smooth η εικόνα..Όμως normal δεν είναι αυτό το πράγμα,δεν θα μπορώ να παίξω ούτε μισή ώρα το παιχνίδι..
Έχω του τελευταίους ati 13.12..

i5 2500k

8gb ram

6870 2gb

 

EDIT 1

 

εντάξει μεγάλα ξεφτιλίκια...το παιχνίδι κρασάρει στα 5 πρώτα λεπτά και ούτε..εκεί που μόλις φτάνω σε μια έπαυλη.. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Και δεν υπάρχει η επιλογή του refund...

edit 2

το εξάλειψα τα visual προβλήματα πάλι καλά,δεν περίμενα ποτέ αλλάζοντας το aspect ratio ότι θα έκανε τέτοια δουλειά..αλλά πλέον τρώω κρασαρίσματα πλέον σε διάφορα σημεία..Εντάξει τί να πω...ψάχνω λύση..

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρασάρει και χωρίς αυτό..

κρασάρει συνέχεια..

 

το ξερω φιλε.

 

αλλα γενικα οτι εφαρμογη επιπλεον λειτουργει σαν layer το κανει να κρασσαρει.

 

επισης αν εχεις ati θελει beta drivers (δεν ξερω αν βγηκαν ποιο καινουργιοι. )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκάζομαι να ζητήσω συγγνώμη από τον Pcycho_Warhed.

 

Με τα updates 2 και 3 το παιχνίδι μεταμορφώθηκε . Τέρμα τα low textures και μπορεί να ακουστώ κάπως αλλά Overall η εμπειρία ήταν ανώτερη από Battlefield 4 και πολύ smooth σε όλα full στον σταθερό της υπογραφής. 

 

Ειδικά 

 

οι υποβρύχιες μάχες που η αναπαράσταση της υποβρύχιας ζωής είναι ότι πιο φανταστικό έχω δει ποτέ καθώς και η μαχη στο τέλος στο τρένο , θα τα θυμάμαι για πολύ καιρό , απλά υπέροχα. 

Αυτό που ήταν άθλιο ήταν η μάχη με τα tanks που ήταν πολύ πρόχειρο. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο προτεινετε απο ολα τα cod για multiplayer?Μια μικρη αλλαγη απο το battlefield 4  και το medal of honor.

χαχαχα epic ....

E παρε το τελευταιο μωρε να εχει και κοσμο ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...