Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παίδες διαβάζω καλά το gpu-z??!! 3,5 gb vram θέλει το παιχνίδι σε 1920 Χ 1080??!! Πάντως ωραίο μέχρι τώρα το single, παντα βέβαια ήταν το δυνατό τους σημείο, όλης της σειράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες διαβάζω καλά το gpu-z??!! 3,5 gb vram θέλει το παιχνίδι σε 1920 Χ 1080??!! Πάντως ωραίο μέχρι τώρα το single, παντα βέβαια ήταν το δυνατό τους σημείο, όλης της σειράς

Δεν νομιζω το δυνατο σημειο που Call Of Duty πουλαει οσο πουλαει τα τελευταια χρονια να ειναι το Single Player :P,οχι οτι και στο Multiplayer αλλαζουν και τιποτα αλλα λεμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

το game ειναι ο παραδεισος των cheater.το σωστο ειναι report και ban ο λογαριασμος του παικτη καταντησε αηδια δεν μπορεις να παιξεις ενα game.

πότε δεν είδα να τρώνε ban οι μ@@... οι cheater δεν τους απασχολεί καθόλου και στο black ops 2 που ήταν λιγότερα τα λαμογια και κάνουν μπαμ και με τα στατιστικά τίποτα εκεί τα άτομα συνεχίζουν ακάθεκτα.

ασε που ακόμα και τώρα αρκετός κόσμος δεν ξέρει να κάνει report.

το παιχνίδι αυτό μπορώ να το χαρακτηρίσω το χειρότερο όλων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν η εταιρία ηταν σοβαρή,δεν θα υπήρχαν αυτά τα πράγματα...Αλλα δυστηχώς απ οτι φαίνεται ολοι στο κόλπο με τα cheats ειναι..θα επρεπε να το εχουν κοιτάξει λιγο περισσότερο το θεμα αυτο..Η εστω αν δεν μπορούν να κανουν κατι με τους cheaters τουλάχιστον στα 5  report που γινονται σε ενα παιχτη να τον κανουν ban για μια εβδομαδα..Αλλα απ οτι φαινεται και η εταιρία στο κολπο ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα και εγώ μετά από τόσο καιρό το single player...εντάξει τι να λέμε. Πολύ καλύτερο από το single του BF4 στο οποίο φαντάζομαι συμφωνούν όλοι αλλά και καλύτερο από προηγούμενες φορές. Μακάρι να κάνουν τέτοια δουλειά κάθε χρόνο σε αυτόν τον τομέα.

 

Το όνειρο του καθένα μας θα ήταν φαντάζομαι να ενωθούν οι δύο αυτές εταιρίες και να δούμε ένα πολύ καλύτερο σύνολο μιας και τα δύο παιχνίδια έχουν τα θετικά αλλά και αρνητικά τους αλλά μάλλον θα παραμείνει όνειρο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι.Ειδα μερικα videos απο το παιχνιδι και ειδα οτι εχει κομματια που παιζονται και σαν stealth (εκει στη ζουγκλα,η εκει που παιζεις με ηρωα το σκυλο)Επειδη απο τη μια μου αρεσε αυτο που ειδα,και απο την αλλη ειμαι λατρης του stealth κατα ποσο μπορει το παιχνιδι να παιχτει ετσι;Ποσο δηλαδη μεσα στο παιχνιδι εχει stealth;

 

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς από ότι θυμάμαι από το campaign αυτές είναι οι μόνες αποστολές που έχουν στοιχεία stealth. Καθώς κατά βάση είναι FPS σε όλο το campaign θα καθαρίζεις κόσμος και δεν θα προσπαθείς να τον αποφύγεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το εχει στο steam μιση τιμη 30€,αλλά είδα και εκεί τα comments είναι ολα αρνητικά και κυρίως για το multiplayer, τι πιστεύετε αξίζει καθόλου?

γενικά είμαι fun των cod αλλά έχω απογοητευτει απο τα comments και μονο χωρις να το παίξω..

Επειδή προφανώς θέλω και το Multiplayer κομμάτι να το χτυπήσω ή να παω σε battlefield 4? βέβαια και εκει τα πράγματα δεν είναι τόσο καλύτερα αποτι βλέπω. Και τα 2 παιχνίδια ειναι τοσο προβληματικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχει στο steam μιση τιμη 30€,αλλά είδα και εκεί τα comments είναι ολα αρνητικά και κυρίως για το multiplayer, τι πιστεύετε αξίζει καθόλου?

γενικά είμαι fun των cod αλλά έχω απογοητευτει απο τα comments και μονο χωρις να το παίξω..

Επειδή προφανώς θέλω και το Multiplayer κομμάτι να το χτυπήσω ή να παω σε battlefield 4? βέβαια και εκει τα πράγματα δεν είναι τόσο καλύτερα αποτι βλέπω. Και τα 2 παιχνίδια ειναι τοσο προβληματικα?

κανένα από τα 2 παιχνίδια δεν αξίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...