Προς το περιεχόμενο

Χαλασε το ηχειο του iPhone4 Αμεση απαντηση


Dsq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια ετσι οπως καθομουνα ειπα να ακουσω μουσικη..παω να βαλω τραγουδια και βλεπω οτι δεν ακουγεται το ηχειο,βαζο τα ακουστικα κανονικα ακουγα και δηναμονε η μουσικη τα παντα.Βγαζω τα ακουστικα παλι τιποτα κοιταω να δω αν ανεβαινει η ενταση μου εδειχνε το συμβολο αλλα οχι την γραμμη που ανεβαινει,εκανα αναβηθμηση και τιποτα παλι.Ξερετε τι μπορει να συμβαινει;Σας παρακαλω αμεση απαντηση!

 

Υ.Γ Οταν με περνουν τηλ μια ακουγεται μια οχι και οταν επιλεγω ενα τραγουδι για κουδουνησμα παλι ακουγεται αλλα μετα απο εκει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν όταν σε καλούν ακούγεται το ηχείο τότε δεν έχει πρόβλημα το ηχείο. Κανε restore και set up as new και πες μας αν διορθώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ηταν εκδωση 5.1.1 με Jailbreak Και τωρα που εκανα αναβαθμηση πηγε στν 6.1<br>

και που εκανα την αναβαθμηση τιποτα δεν εγινε</p>

 

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ή RESTORE/setup as new?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μονο αναβαθμηση εκανα γιατι φοβομουνα μην χασω 2262φωτο και 156επαφες αν μπορειται να μου πειτε πως μπορω να κρατησω αυτα τα 2 θα κανω Restore/Setup as new

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστο μια διαδικασια να κρατησω αυτα τα 2 και μετα αμε να το κανω το Restore/Setup as new

Backup από iTunes τα contacts . Τα κάνει μόλις ανοίξει το iTunes default . Τσεκάρει το κι εσύ για ασφάλεια.(πάτα sunchronize μήπως και το έχεις απενεργοποιησει κατα λάθος) Τις photos επέλεξε να στις κάνει backup ή κάντες copy paste μόλις συνδεθεί το iPhone σου στο pc χωρίς iTunes..

Τέλος restore και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Backup από iTunes τα contacts . Τα κάνει μόλις ανοίξει το iTunes default . Τσεκάρει το κι εσύ για ασφάλεια.(πάτα sunchronize μήπως και το έχεις απενεργοποιησει κατα λάθος) Τις photos επέλεξε να στις κάνει backup ή κάντες copy paste μόλις συνδεθεί το iPhone σου στο pc χωρίς iTunes..

Τέλος restore και είσαι έτοιμος.

ωραια αλλα μπορεις να μου πεις λιγο την διαδικασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Οχι μονο αναβαθμηση εκανα γιατι φοβομουνα μην χασω 2262φωτο και 156επαφες αν μπορειται να μου πειτε πως μπορω να κρατησω αυτα τα 2 θα κανω Restore/Setup as new</p>

 

Βλακεία έκανες (συγνώμη). Δεν κάνουμε ποτέ αναβάθμιση οταν ειμαστε με jailbreak. Τις φωτό τις τραβάς μέσω usb στον υπολογιστη (φαινεται το κινητό στο "Ο υπολογιστής μου"), οι επαφές βρισκονται στο icloud αν το εχεις ενεργο, εναλλακτικά κατεβάζεις το MyContacts backup δωρεαν απο appstore.

 

Μετά κανεις δεξί κλικ στο τηλέφωνο στο itunes και transfer purchases να αποθηκευτούν οι εφαρμογές σου

 

Και μετα RESTORE/SETUP AS NEW (ΟΧΙ restore from backup για να μην περάσουν σκουπίδια απο το προηγούμενο jailbreak).

 

Και μετά συμβουλή μου ξαναπέρνα τα ολα με συγχρονισμό, κανε τα log in σου και ολα και ΠΡΙΝ ξανακάνεις jailbreak κανε ενα ΚΑΘΑΡΟ backup να το χεις. Και μετά jailbreak.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σε ευχαριστω αληθεια βοηθησες εεεε ενταξει ειμαι καινουργιος σε τετοια θεματα θα μαθω ομος που θα παει σε ευχαριστω :)</p>

 

Οτι θες εδω ειμαι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...