Προς το περιεχόμενο

samsug galaxy s i9000 θεμα με ακουστικα


dexter 4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα.

οταν συνδέω ακουστικα στο κινητό ακούγετε η φωνή πολυ απο το βαθος και οταν μιλαω με καποιον αλλα ακομα και οταν ακουω μουσικη, ενω ακουγετε κανονικα η μουσικη η φωνη ισα ισα που ακουγετε. μπορει να βοηθησει καποιος?

 

*τα ακουστικα τα δοκιμασα και στην αλλη μου την συσκευη (htc desire) και δουλεβουν κανονικα!

ακομα το δικιμασα και σε αλλο κινιτο ιδιο με το δικο μου (samsug galaxy s i9000) με το ιδιο αποτελεσμα.

δοκιμασα και τα ακουστικα του htc στο samsug και παλι το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να πατησεις το κουμπι που εχουν τα handfree που ειναι για να σηκωνεις το τηλεφωνο.Λογικα τωρα θα το ακους καλα.Και στο δικο μου(ideos x5) το κανει με διαφορα ακουστικα.Παιζει ασυμβατοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λές ότι κάτι παίζει και με τη μουσική, σύνδεσε στο βύσμα κάτι άλλο, πχ κάποιο σετ ηχεία (όχι handsfree) και δες αν πάλι η μουσική δεν βγαίνει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα εγγραψα πως το δοκιμασα σε αλλη συσκευη και ειναι οκ.

εκανα αυτο που λεει ο φιλος με το κουμπι απο τα hands free, και οταν το κραταω πατημενω ακουγετε κανονικα οταν το αφηνω χαλαει παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτο το να ακουγετε η μουσικη και η φωνη ισα ισα,ειναι ακριβως αυτο που κανει σε εμενα και σε δυο φιλους μου με αλλα ακουστικα.Με το που πατας το κουμπι που ειναι για να σηκωσεις το τηλεφωνο ολα κανονικα.Το δοκιμασες;Αλλα ειναι περιεργο να το κανει με τα μαμα ακουστικα.

 

Εντιτ:Τωρα ειδα το μηνυμα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως οχι.Απλα οταν αγορασα ακουστικα καθε φορα τα δοκιμαζα μεχρι να βρω καποιο που επαιζε.Να φανταστεις για ενα ταξιδι πηρα κατι φθηνα της σαμσουγκ γιατι τα μαμα ειχανε χαλασει και εβγαλα ενα 7ωρο στο κτελ κρατωντας πατημενο το κουμπι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...