Προς το περιεχόμενο

TRANSCEND 32GB microSDHC CLASS 10 amazon 15,9 λιρες


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το γερμανικό δεν έχει "FREE Super Saver Shipping" για 20 € και πάνω; Δε μιλάω για το συγκεκριμένο προϊόν  αλλά γενικά σύγκριση μεταξύ amazon.co.uk και amazon.de... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Γερμανια εχει δωρεαν μεταφορα στην Γερμανια, για Ελλαδα εχει χρεωση.

Απο Αγγλια ειναι δωρεαν οπως αναφερθηκε και ισχυει για την πλειονοτητα των προιοντων στα οποια αναγραφεται το free super saver delivery και ειναι πωλητης το Amazon ή fullfilled by Amazon.

Δες λιγο στα site τους κ πληροφοριες αποστολων.

Συνοπτικα, απο εδω αγοραζουμε μονο απο Αγγλια, με εξαιρεση σουπερ προσφορες απο οποιοδηποτε ευρωπαικο amazon-ebay οταν ανα περιπτωση, ακομη κ με μεταφορικα ειναι συμφερουσες οι τιμες.

Απο Αμερικη κ γενικα εκτος Ευρωπης, δεν ασχολουμεθα λογω τελωνειου. Εξαιρεση μικρης αξιας αντικειμενα.

Αυτα σε γενικες γραμμες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Γερμανια εχει δωρεαν μεταφορα στην Γερμανια, για Ελλαδα εχει χρεωση.

Απο Αγγλια ειναι δωρεαν οπως αναφερθηκε και ισχυει για την πλειονοτητα των προιοντων στα οποια αναγραφεται το free super saver delivery και ειναι πωλητης το Amazon ή fullfilled by Amazon.

Δες λιγο στα site τους κ πληροφοριες αποστολων.

Συνοπτικα, απο εδω αγοραζουμε μονο απο Αγγλια, με εξαιρεση σουπερ προσφορες απο οποιοδηποτε ευρωπαικο amazon-ebay οταν ανα περιπτωση, ακομη κ με μεταφορικα ειναι συμφερουσες οι τιμες.

Απο Αμερικη κ γενικα εκτος Ευρωπης, δεν ασχολουμεθα λογω τελωνειου. Εξαιρεση μικρης αξιας αντικειμενα.

Αυτα σε γενικες γραμμες...

ΟΚ, ευχαριστώ για τη διευκρίνηση. Δεν έχω ψωνίσει από Amazon ως τώρα και πρόσφατα ανακάλυψα την αξία του, οπότε δε θα αφήσω ευκαιρία να χαθεί πλέον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί μέχρι την Κυριακή ? Δέν είναι σε Deals of the Week

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα λεει: Deals of the Week

 

 

παρηγγειλα 2 κομματια..

 

παντως ενω ηταν 30.98 λιρες στο καλαθι, οταν εφτασα στο τελευταιο σταδιο που επιλεγεις το FREE Super Saver Shipping, εκει ελεγε ηδη 31.76...

φανταζομαι επειδη συνδεθηκε με το PayPal μου το οποιο ειναι default σε € εγινε αυτο. Νομιζα οτι θα μου εδεινε τη δυνατοτητα να το αλλαξω οπως εκανα σε μια προσφατη αγορα, αλλα δεν μου εδωσε τη δυνατοτητα.

Μεσα στο PayPal που να αλλαξω το currency για να μη κανει τη μετατροπη το PayPal αλλα να γινεται απο τη τραπεζα μου;

Επεξ/σία από MasterX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, αλλαξε η τιμή λογω ελληνικου φπα. οι τιμες στην αρχή ειναι με αγγλικο φπα και στο τελος βλεπεις τη διαφορα αναλογα με το μερος αποστολής. αν εστελνες γαλλια θα ειχε αλλη τιμη πχ κτλπ.



γιατί μέχρι την Κυριακή ? Δέν είναι σε Deals of the Week

 Deals of the Week end Sunday

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θέλει κάποιος την μια από κορυδαλλό και γύρω....? είχα σκοπώ να πάρω 1 τα υπόλοιπα ( pm ) 

close μαζί με gatuso

 

Ημέρα αποστολής μου λέει δευτέρα 11 , ευχαριστώ με την σειρά μου τον T.S.

 

 

( μέχρι Πειραιά - περιστέρι ) για άμεση συνάντηση,  
παραγγελία μπορώ να κάνω και εγώ ή αν θέλει αυτός.

 

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα λεει: Deals of the Week

 

 

παρηγγειλα 2 κομματια..

 

παντως ενω ηταν 30.98 λιρες στο καλαθι, οταν εφτασα στο τελευταιο σταδιο που επιλεγεις το FREE Super Saver Shipping, εκει ελεγε ηδη 31.76...

φανταζομαι επειδη συνδεθηκε με το PayPal μου το οποιο ειναι default σε € εγινε αυτο. Νομιζα οτι θα μου εδεινε τη δυνατοτητα να το αλλαξω οπως εκανα σε μια προσφατη αγορα, αλλα δεν μου εδωσε τη δυνατοτητα.

Μεσα στο PayPal που να αλλαξω το currency για να μη κανει τη μετατροπη το PayPal αλλα να γινεται απο τη τραπεζα μου;

δέχεται paypal το amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...