Προς το περιεχόμενο

Νίκη για τους Πειρατές και τους Πολίτες


TopTech4u

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς. Αν το καλοσκεφτείς το 2ο κάνεις ουσιαστικά. ;)

 

Όσο για τη Microsoft και την Apple, φίλτατε Regulus, δεν ξέρω τι κάνει η failpple, αλλά η microsoft πολλές φορές έχει προωθήσει τα προιόντα της μέσω πειρατίας και την προωθεί κίολας. Ναι, οκ, για το δικό της συμφέρον, αλλά τουλάχιστον αυτή φαίνεται να είναι πιο ανοιχτόμυαλη από κάποιες άλλες εταιρίες, διαφορετικά θα έκαναν κι αυτές το ίδιο.

 

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως τώρα θα πάψουμε να πληρώνουμε τα κερατιάτικα πνευματικα δικαιώματα κάθε φορά που αγοράζουμε χαρτί εκτυπωτή / κενά cd dvd / και σκληρούς δίσκους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμουνα γερμανια 1 χρονο.. και φυσικα κατεβαζα σειρες να βλεπω.

μας ηρθαν στο σπιτι 2 μυνησης απο την universum μια 1500ε για 1 επεισοδιο walking dead και μια για μια κουλι ταινια αλλα 800ε.

 

ε μετα απο αυτο θα παρουν τα 2 μου.. (kilobytes :P )

E ενταξει τα αξιζε ομως η σειρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να σκεφτητε οτι καποιος γελοιος Ελληνας υφηπουργος ειχε υπογραψει την acta ο καημενος!!! Του ειπαν ελα ταξιδακι μεχρι Τοκυο και ο ζαλισμενος πηγε!!! Μετα ενα μηνα η Ευρωπη εβγαλε εντελως ακυρη την ACTA!!! Θυμαστε μηπως το ονομα του???

Από τους Έλληνες ψηφοφόρους έχει τουλάχιστον 1000 φορές μεγαλύτερο δείκτη νοημοσύνης μην ανησυχείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμουνα γερμανια 1 χρονο.. και φυσικα κατεβαζα σειρες να βλεπω.

μας ηρθαν στο σπιτι 2 μυνησης απο την universum μια 1500ε για 1 επεισοδιο walking dead και μια για μια κουλι ταινια αλλα 800ε.

 

ε μετα απο αυτο θα παρουν τα 2 μου.. (kilobytes :P )

 

Τουλάχιστον είδες καλό επεισόδιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με την μουσική που παίζω στο μαγαζί μου ..... και το νταβατζιλίκι της ΑΕΠΙ ..... έχουμε κανένα νέο ;
Αν παίζω μουσική από το internet είμαι ΟΚ ;

 

Μην ελπίζεις, πρώτα θα πεθάνει η μουσική. Αν και φοβάμαι πως στην κηδεία της μουσικής η ΑΕΠΙ θα παίρνει δικαιώματα κι από το επικήδειο εμβατήριο. :P

 

 

 

...κατόπιν, ο Τουρνάς και ο Τσακνής θα κάνουν τις γνωστές δηλώσεις περί φτώχειας των καλλιτεχνών, ο Κότσιρας θα διαμαρτυρηθεί που δεν τραγούδησε και αυτός, και ο Γαιτάνος θα φωνάζει για τους μαύρους που ήδη πουλάνε το cd της νεκρώσιμης ακολουθίας της μουσικής.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας αυτό το θρεντάκι περί ανταλλαγής

πολιτισμού, μου ήρθε μια φλασιά ...

 

Η μόνα λίζα του παμπλο πικασο είναι αναμφισβήτητα καλλιτεχνική δημιουργία και πολιτισμός.

 

Σύμφωνα με acta, gema, pipa κτλ θα έπρεπε όποιος ζωγράφισε αντίγραφο να πληρώσει πρόστιμο?

 

Επίσης, παγκοσμίως τα δημόσια κτίρια έχουν υιοθετήσει τον αρχαιοελληνικό ιωνικό ή δωρικό τρόπο κατασκευής που είναι μέρος του πολιτισμού μας.Για κάθε κτίριο που αντιγράφουν θα έπρεπε να πληρώνουν πρόστιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...