Προς το περιεχόμενο

Ο ευτυχης μπλετσας στην Λαρισα


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηρθε ο ευτυχης στην λαρισα και με πειρε και συνεντευξη :D δειτε αν θελετε :) Ειμαι ο θωμας :P

 

Επεξ/σία από shooterg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοξα και τιμη στην Λαρισα για την επισκεψη!

Το συγκεκριμενο παλικαρι τον ειχα πετυχει στο στρατηγειο στην Ξανθη, οταν λεγαμε τα καλαντα στον στρατηγο. 10 πυροβολικαριοι και μονο ο Ευτυχης με μια κιθαρα στο χερι, καθολου στημενο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος απο τοτε που σταματησε να ασχολειτε μονο με το μαγειρεμα,και εκανε ''ανοιγμα'' στην αγορα των games/meme/troll/τιτκωβ/whatever , ολο κλασμενος φαινεται στα video που ανεβαζει.Λετε να βρηκε τον παραδεισο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε απο τις πλεον σπαστικες φατσες αυτος ο Ευτυχης!!!Εχω ονειρευτει να του σκαω low απειρες φορες......

 

Το πιο εφιαλτικό σενάριο (μιλάμε να ξυπνάς με ιδρώτα) θα ήταν ακόμα και μετά το upercut να συνεχίζει να γελάει με την ίδια φάτσα...

 

 

Φαντάζομαι θα γνωρίζετε και για "το παστέλι του Ευτύχη".

 

Πως λέμε το κανελώνει το ριζόγαλο. Ο Ευτύχης το θέλει παστελάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα τι είναι ο τύπος, ούτε και πρόκειται να ψάξω για να μάθω φυσικά. Το μόνο που ξέρω είναι ότι τέτοιες φάτσες (κατηγορίας «μόλις κουτούλησα με τραίνο» ), θα έπρεπε να απαγορεύεται να εμφανίζονται στην τηλεόραση. Το θράσος του να ...χαμογελάει, με εμπνέει για πολλές φάπες. Όχι ξύλο που σπάει δόντια, μαυρίζει μάτια κ.τ.λ., όχι! Φάπες από αυτές που δικαιολογούν τ' όνομά τους με τον ήχο που παράγουν, όταν σκάνε σε ροδαλά μαγουλάκια. Φάπες, μπροστά στων οποίων το τσούξιμο, θα προτιμούσε κανείς να τού σπάσεις κόκαλο...

 

...ααααχ! Τα είπα και ξεχαρμάνιασα!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...