Προς το περιεχόμενο

2play cyta και δωροεπιταγή κωτσόβολος 80 ευρώ.


Vasilis 07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=10002&cmicc=cyta&utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_content=cyta&utm_campaign=nlweek42_sales5_130211

 

Μόλις μου ήρθε ενημερωτικό mail αλλά  δεν ξέρω αν αξίζει. Αν γνωρίζει κάποιος πόσο πάει το πακέτο 2play της cyta για adsl ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

<p>με το πιο φτηνο πακετο των 16ε την παιρνουμε την επιταγη?για να το προτεινω σε μια φιλη</p>

Επεξ/σία από skatopaido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε ενημερωτικό mail αλλά δεν ξέρω αν αξίζει.

Παιζει εδώ και καμια βδομάδα διαφήμιση στην τηλεοραση, λογικά για να μην το έχει ποσταρει κανεις κάποιος λογος θα υπάρχει...;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιζει εδώ και καμια βδομάδα διαφήμιση στην τηλεοραση, λογικά για να μην το έχει ποσταρει κανεις κάποιος λογος θα υπάρχει... ;)

 

Λες να σταματησε ο Ελληνας να βλεπει τηλεοραση;!!! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξοπλισμος που επιστρεφεται, +7 ευρω για τα απεριοριστα σταθερα, συνολο 30 ευρω, οσο πληρωνω για τα ιδια συν ΝΟΒΑ!

 

ON: 20 euro

hol: 24

wind: 24

forthnet: 25

OTE: 31

 

Συν οτι οι περισσοτερες εταιριες δινουν το κατι της παραπανω, σχεδον ολοι δινουν δωρεαν τα ρουτερ για παντα, ote forthnet δωρεαν sms, hol wind εκπτωση στο κινητο κτλ...

 

Συμπερασματικα αυτο που φαινεται οτι ειναι δωρο, το εχεις πληρωσει ηδη!!!

 

Και αν δεν απατωμαι η τηλεφωνια ειναι voip (οχι ρευμα, οχι τηλεφωνο) και μετα την τραυματικη εμπειρια που ειχα με το voip της netone οποια εχει voip αποφευγω σφαιρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξοπλισμος που επιστρεφεται, +7 ευρω για τα απεριοριστα σταθερα, συνολο 30 ευρω, οσο πληρωνω για τα ιδια συν ΝΟΒΑ!

 

ON: 20 euro

hol: 24

wind: 24

forthnet: 25

OTE: 31

 

Συν οτι οι περισσοτερες εταιριες δινουν το κατι της παραπανω, σχεδον ολοι δινουν δωρεαν τα ρουτερ για παντα, ote forthnet δωρεαν sms, hol wind εκπτωση στο κινητο κτλ...

 

Συμπερασματικα αυτο που φαινεται οτι ειναι δωρο, το εχεις πληρωσει ηδη!!!

 

Και αν δεν απατωμαι η τηλεφωνια ειναι voip (οχι ρευμα, οχι τηλεφωνο) και μετα την τραυματικη εμπειρια που ειχα με το voip της netone οποια εχει voip αποφευγω σφαιρα...

 

O εξοπλισμός επιστρέφεται σε όλες.. Έτσι λέει το συμβόλαιο.. Άλλο αν δεν το εφαρμόζουν..

 

voip έχει και η hol μερικές φορές και όπως και η on.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα ρουτερ, netone - on το επεστρεψα, η wind δεν μου το ζητησε, η φορθνετ το ελεγε απο τη αρχη οτι ειναι δικο σου και μαλιστα καλο μηχανακι οχι σαν το πιρελι...

 

Αν δεν απατωμαι μονο η cyta εχει μεινει με voip ισως και η hol που δεν εχω δοκιμασει ποτε...

 

Παντως σε γενικες γραμμες η cyta απο οτι λενε ειναι καλη, φανταζομαι θελει να γινει OTE ομως οταν θελεις να κοντραρεις κατι φροντιζεις να ειναι πιο ανταγωνιστικα απο τον αντιπαλο, σε καμμια περιπτωση δεν τα λες ελκυστικα τα πακετα της... Το οτι δινει διαβαθμισμενες ταχυτητες δεν ειναι κακο αλλα επρεπε να τα κανει πιο εμπορικα. Αν πχ το 4ΜΒ / απλο τηλεφωνο το εβαζε 10-12 Ευρω θα ηταν σουπερ, το εχει 16, την στιγμη που ο ανταγωνισμος προσφερει με 15 ευρω 24ρι (wind) ή 8ρι με απεριοριστα σταθερα (ΟΝ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συν οτι οι περισσοτερες εταιριες δινουν το κατι της παραπανω, σχεδον ολοι δινουν δωρεαν τα ρουτερ για παντα...

 

Παντως και στο vdsl του ΟΤΕ το μοντεμ ειναι χρησιδανειο (δηλαδη το επιστρεφεις ακομα και αν εχεις κλεισει 1-2-3-χρονια.) , οταν μου το ειπε τον Δεκεμβρη ο υπαλληλος τον ρωτησα να μου το ξαναπει/επιβεβαιωσει 3 φορες! Απο την εποχη του 2005 που ημουν hol με χρησιδανειο ειχα να το ακουσω. Αλλα δεν βαριεσαι ετσι και αλλιως αχρηστα ειναι αφου θα πας αλλου και θα σου δωσουν αλλο, εχω γεμισει, 4-5 ρουτερς adsl εχω μαζεψει... Εκτος αν ειναι καποιος "εμπορος" και το δωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλεύεται όμως το ίντερνετ της εταιρείας στην Αθήνα? Αποσυνδεσεις?

Όντως το voip αν είναι αλήθεια είναι αρνητικό..

 

Αποστολή από το MT11i

στην cyta είμαι. όλα καλά με το Internet. και στο voip κομμάτι δεν έχω κάποιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν δεν απατωμαι μονο η cyta εχει μεινει με voip ισως και η hol που δεν εχω δοκιμασει ποτε...

 

Φυσικα θα συμφωνησω απολυτα σε αυτο το θεμα, για μενα η voip ειναι deal breaker, παντα ηταν. Εκτος αν καποιος συμβιβαζεται ή του επιτρεπουν οι αναγκες του να υπαρχει ισχυρη πιθανοτητα να μενει καποιες φορες για πολυ ή ακομα και για λιγο και σπανια χωρις τηλεφωνικη συνδεση. (διακοπη ρευματος οπως ειπε ο eko13, αδυναμια να παρει IP το ρουτερ σου οταν πεφτει το συστημα του παροχου, οταν εχεις πιθανες αποσυνδεσεις κλπ.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κακο με το voip ειναι οτι θα σε "πουλησει" λιγες φορες, αλλα οι περισσοτερες θα ειναι αναγκη... Σκεφτειτε το πιο απλο, θα εχει ενα προβλημα το ιντερνετ και δεν θα μπορεις να επικοινωνησεις με την εταιρια να λυθει!! Μακρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...