Προς το περιεχόμενο

Philips LivingColors Gen 3 Iris Clear 64 λιρες απο amazon


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι το θέλω και μπαίνω στις προσφορές.... αχχχ πάλι παντόφλα θα φάω :) Παιδιά σκέφτομαι το μικρό να πάρω στις 20 λίρες, αξίζει λέτε ή είναι παντελώς μούφα, δλδ δημιουργεί "ατμόσφαιρα¨ σε χώρο 40 τμ πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 .... τετραγωνικα μετρα??? Θα μου εκανε τρομερη εντυπωση (μεχρι και στο διαφημιστικο βιντεο που υπαρχει και στο αμαζον δεν φαινεται καθολου εντυπωσιακο, και μιλαμε για το μεγαλυτερο απο τα 5 μοντελα και οχι το μικροτερο που θεωρητικα εχει το 1/4 της φωτεινοτητας!).

Και με την ευκαιρια, παρατηρω οτι στο κουτι της συσκευασιας του μεγαλου (φωτο στο αμαζον) αντι για 210 lumens λεει 120!!! Ξερει κανεις τι παιζει, το εχει παρει καποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το θέλω και μπαίνω στις προσφορές.... αχχχ πάλι παντόφλα θα φάω :) Παιδιά σκέφτομαι το μικρό να πάρω στις 20 λίρες, αξίζει λέτε ή είναι παντελώς μούφα, δλδ δημιουργεί "ατμόσφαιρα¨ σε χώρο 40 τμ πχ?

καλημέρα, ο χώρος νομίζω είναι πολύ μεγάλος, θα έλεγα θες 2 iris τουλάχιστον

Βέβαια είναι και λίγο σχετικό αυτό... εξαρτάται και τι αποτέλεσμα θέλεις να πετύχεις...

 

giorginho 210 lumen είναι το iris μπορώ να στο επιβεβαιώσω αν και δεν το έχω πάρει από το αγγλικό amazon

απλά είναι λάθος η "φωτογραφία" (αστείο λάθος βέβαια)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gen2 στο πρακτικερ στην θεσσαλονικη,λογικα και αλλου,λιγα κοματια στα 69 ευρω το μινι στα 39,ειδα μια διαφορα στο μαυρο με το ασπρο στο τηλεκοντρολ,του μαυρου ηταν πιο μεγαλο και πανω στο μαυρο εγραφε 50% περισσοτερο φως,γιατι?ξερει κανενας,ψηθηκα μια να το παρω αλλα τελικα συγκρατηθικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gen2 στο πρακτικερ λιγα κοματια στα 69 ευρω το μινι στα 39,ειδα μια διαφορα στο μαυρο με το ασπρο στο τηλεκοντρολ,του μαυρου ηταν πιο μεγαλο και πανω στο μαυρο εγραφε 50% περισσοτερο φως,γιατι?ξερει κανενας,ψηθηκα μια να το παρω αλλα τελικα συγκρατηθικα

Καλυτερα που δεν το πηρες.

Παρε αυτο απο το αμαζον που ειναι gen3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως για να ξερουμε να συγκρινουμε τα ιδια, το gen2 ειναι 15w και το gen3 10w μονο. δεν ξερω αν εχει αυξηθει και καλα η αποδοτικότητα των led οποτε κερδιζεις απο εκει αλλα δε νομιζω. αν μαθαίναμε τα lumen της 2ης γενιας θα ξεραμε. η τριτη το γραφει οτι ειναι 210 παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...