Προς το περιεχόμενο

Αρχαία και Μ.Ο


Mr.Asdas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω μια απορία: πριν λίγο καιρό που πήρα τους βαθμούς του τετραμήνου στο σχολείο(Α' Λυκείου), διαπίστωσα πως ίσως κινδυνεύω να μείνω στα Αρχαία μιας και είχα 09 και πολύ δύσκολα μπορώ να το ανεβάσω. Παρόλα αυτά σε όλα τα υπόλοιπα μαθήματα είχα 13+(εκτός από Ιστορία που είχα 10 αλλά το ανεβάζω εύκολα). Ξέρετε μήπως σε ποια περίπτωση μένω Σεπτέμβριο και σε ποια περίπτωση μένω στην τάξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζω ατομο που εχει μεινει στην ιδια ταξη δημοτικου..

Και σε εμένα στην Α δημοτικού εάν θυμάμαι καλά είχε μείνει ένα παιδί αλλά λόγω κάποιων μαθησιακών προβλημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σκεφτεσαι καν το ενδεχομενο να μεινεις!Λιγο καλο χαρακτηρα να δειξεις στην ταξη δεν θα χεις προβλημα.Εκτος αν βαλεις μεσο για να μεινεις

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με Μ.Ο. απο 9.5 και πανω περνας...

Εγω ειχα  παυλα,παυλα(στα δυο τετραμηνα,δηλαδη στα προφορικα) και  0 (στα γραπτα )και περασα απο τα υπολοιπα μαθηματα επειδη το γενικο Μ.Ο ηταν παραπανω απο 9.5

Επεξ/σία από Muchacho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να δω ελεγχους επιδοσεων απο τους Αινσταιν που σχολιασαν αρνητικα στο thread... Tελικα εχει γινει και η κακοηθεια σε φορουμ επαγγελμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να δω ελεγχους επιδοσεων απο τους Αινσταιν που σχολιασαν αρνητικα στο thread... Tελικα εχει γινει και η κακοηθεια σε φορουμ επαγγελμα?

Σοβαρά; Διότι εάν θέλεις εγώ τους ανεβάζω. Άντε κάνα δυο 19άρια να διακρίνεις ανάμεσα στα 20άρια μου. Απλά μετά θα βγεις και θα πεις "Ο BRICKOMAN ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά; Διότι εάν θέλεις εγώ τους ανεβάζω. Άντε κάνα δυο 19άρια να διακρίνεις ανάμεσα στα 20άρια μου. Απλά μετά θα βγεις και θα πεις "Ο BRICKOMAN ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ".

 

Θα επρεπε να φτιαξεις και μια διαγωγη κοσμιοτατη να συνοδευει τους βαθμους κατ εμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επρεπε να φτιαξεις και μια διαγωγη κοσμιοτατη να συνοδευει τους βαθμους κατ εμε...

Την έχω ήδη την κοσμιοτάτη απλά την δείχνω σε όσους την αξίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω είδη την κοσμιοτάτη απλά την δείχνω σε όσους την αξίζουν.

 

Oταν καποιος αναρτα καποιο προβλημα και περιμενει απαντηση δεν περιμενει προφανως τον καθε σαχλαμαρα να κανει επικρισεις. Αν δεν εχεις να συμβαλλεις κατι στη συζητηση μην απαντας.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω ήδη την κοσμιοτάτη απλά την δείχνω σε όσους την αξίζουν.

 

Το παιδακι που μπηκε να κανει μια ερωτηση, προφανως δεν την αξιζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...