Προς το περιεχόμενο

Φυλάκιση δύο ετών στον 29χρονο που συνελήφθη ως ιδιοκτήτης του gamato.info


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αναμενωμενο...παντα "το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο"

θυματα η οχι,υπευθυνοι η οχι,με τα αρχεια,που φιλοξενουσανε στο σαιτ αυτοι την πληρωσανε!

..που καταντησαμε ρε σεις...αμα αυτην ειναι προοδος 2013

(να βασιλευουνε οι χαφιεδες "καθε τυπου" ,τα λαμογια ,οι "αναπηροι εγκεφαλικα")..

να την χέ*ω πατοκορφα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιους θα τους κρεμασει, εσυ;

εσυ ουτε τσιγαρα στο παιδι που κλεισανε μεσα δεν προκειται να πας για συμπαρασταση, τους πολιτικους θα πας να κρεμασες;

 

Ε ρε μαγκάκι του πληκτρολογίου πέταξες τη κοτσάνα σου και χαίρεσαι. Τράβα τώρα στη σπηλιά σου και άσε να γνωρίζω καλύτερα τι μπορώ και τι δε μπορώ να κάνω.

 

Κουτορνίθι...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το 2015 να περιμένουμε το gamato.to;

και μαλιστα με συνδρομη ρε γαμωτο, καλυτερα να τα παιρνουν τα παλικαρια που το αξιζουν και τουλαχιστον μας προσφερουν κατι παρα στο κωλοκρατος που τα παιρνει και μας δινει κι αλλες αυξησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε μαγκάκι του πληκτρολογίου πέταξες τη κοτσάνα σου και χαίρεσαι. Τράβα τώρα στη σπηλιά σου και άσε να γνωρίζω καλύτερα τι μπορώ και τι δε μπορώ να κάνω.

 

Κουτορνίθι...

 

εγω ειμαι το μαγκακι του πληκτρολογιου; εσυ μιλας για κρεμαλες, οχι εγω.

τσιγαρα στον αλλο θα του πας για συμπαρασταση η μπα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει όλοι μας να συνειδητοποιήσουμε ότι, και το θέμα της "πειρατείας" είναι πολύ μεγάλο. Και είναι τόσο μεγάλο, ακριβώς γιατί αυτούς που πραγματικά τους απασχολεί - αφορά, είναι και αυτοί "μεγάλοι" (οικονομικά). Εμείς απλά "χορεύουμε" στους ρυθμούς που μας βαράνε καθημερινά - αδιάλειπτα, από τα διάφορα media τους.

Θα πρέπει όλοι μας να συνειδητοποιήσουμε σύντομα πια, το ποιοι είμαστε εμείς και ποιοι οι "άλλοι". Ποια είναι τα δικά μας συμφέροντα και ποια των "άλλων". Ποιοι μπορούν να προβάλουν και πώς, τα συμφέροντά τους όταν θίγονται ή έστω για να μη θιχτούν και ποιοι δεν μπορούν και απλά νομίζουν ότι θα μπορέσουν αν θα χρειαστεί.

Θα πρέπει επιτέλους να ανοίξουμε τα μάτια μας και να βγούμε από αυτό το τριπάκι που μας έχουν βάλει χρόνια τώρα ότι και καλά, στο όνομα μιας υποτιθέμενης "δημοκρατίας" και μιας απολύτως χαλιναγωγημένης "ελευθερίας" θα πρέπει να κάνουμε το Α και να μην κάνουμε το Β.

 

Όχι ότι δεν θα πρέπει βέβαια να υπάρχουν κανόνες, νόμοι, τάξη, κλπ. Προφανώς και θα πρέπει μιας και, ούτε είμαστε ούτε πρόκειται να γίνουμε τέλειοι ως άνθρωποι και ως κοινωνίες. Μακάρι να μη χρειάζονταν επιβολή "ορίων", "αστυνόμοι", δικαστήρια κλπ αλλά δυστυχώς χρειάζονται και θα χρειάζονται ως ύστατο μέτρο της αυτοπροστασίας μας. Όμως, κανονικά, άλλο το τι χρειάζεται - πρέπει να υπάρχει και να λειτουργεί και άλλο το τι πραγματικά συμβαίνει με αυτό που υπάρχει και το πώς αυτό λειτουργεί σφετερίζοντας αρχές, τίτλους, έννοιες, και λογικές ολόκληρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε οι δημόσιοι υπάλληλοι κλέβουν το κράτος; μπορείς να μου πεις πώς ακριβώς, ο πατέρας μου που ήταν καθηγητής δευτεροβάθμιας με 1300 ευρώ έκλεβε;

 

οι εφοπλιστές που δεν πληρώνουν χρόνια τώρα επίσημα και με νόμο κράτους φόρους δε σε ενοχλούν;

 

1. Δεν είπα για όλους τους πολιτικούς όπως δεν είπα όλους τους δημόσιους. Είπα για αυτούς που κλέβουν. 

2. Για να μπορούν να κάνουν κάτι τέτοιο οι εφοπλιστές, κάποιος Πολιτικός / Δημόσιος πίρε μίζα / δεν έκανε σωστά την δουλεία του, άρα καταλήγουμε σε αυτό που είπα. 

 

 

 

Δημοκρατια δεν θελατε;

 

Μάλλον δεν ξέρεις τι είναι η Δημοκρατία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρανομο ειναι οταν το πουλας οχι οταν το θες για προσωπικη χρηση.

 

Με αυτο το σκεπτικο και οι φωτοτυπιες παρανομς ειναι!

 

Επισης μην ξεχναμε οτι υπαρχει και πολιτικο κομμα με αυτο το σκεπτικο και κατεβηκε κανονικοτητα στις εκλογες του Ιουνιου.

Με αυτη την λογικη ας παω να κλεψω ενα αυτοκινητο που δεν εχω και αυτο για προσωπικη χρηση θα ειναι

 

Και βεβαια οι φωτοτυπιες ειναι παρανομες εφοσον αυτο που κοπιαρεις εχει πνευματικα δικαιωματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτη την λογικη ας παω να κλεψω ενα αυτοκινητο που δεν εχω και αυτο για προσωπικη χρηση θα ειναι

 

Και βεβαια οι φωτοτυπιες ειναι παρανομες εφοσον αυτο που κοπιαρεις εχει πνευματικα δικαιωματα

 

Και φυσικά υπάρχουν πνευματικά δικαιώματα στα βιβλία αλλα όλοι το κάνουμε απλά υπάρχει ανοχή.
 
Κατ αρχήν ο 29χρόνος δεν ήταν ιδιοκτήτης μόνο seeder άρα δεν είχε κάποιο κέρδος εκτός όμως από αυτό μιλάς για κάτι εντελώς διαφορετικό το αυτοκίνητο είναι ένα αντικείμενο το οποίο έχει φυσική παρουσία άρα αν στο πάρω το στερώ από εσένα, αντίθετα η μουσική, οι ταινίες και γενικά τα δεδομένα δεν έχουν φυσική υπόσταση και δεν τα στερώ από κανέναν ίσα ίσα που δίνω το δικαίωμα και την δυνατότητα σαν seeder να το έχει όποιος θέλει.
 
Πίστεψε αν αν μπορούσα να έχω μια φεράρι  απλά με ένα κλικ θα είχα γεμίσει το σκληρό μου με 30 διαφορετικά μοντέλα  :lol:  
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεφτιλισμένη Δικαιοσύνη πολιτες, ανύπαρκτος πολιτικοί  .λαος

 

2 χρόνια για τον Mr. Gamato και οι προδότες έξω ελεύθεροι να μας γ@μ@νε καθημερινά.

 

Όταν θα έρθει η ώρα της κρεμάλας, τσόλια του κερατά, θα το ευχαριστηθώ δεόντως. 

Τους "προδοτες" που λες τους ψηφισαμε δεν θελω να μπερδευεσαι, τον κυριο που λες δεν τον ψηφισε κανεις ,αντιλαμβανεσαι την διαφορα η' πρεπει να πας παλι σχολειο να μαθεις τα βασικα?

Η πειρατεια ειναι παρανομη οτι και να λεμε ,οι περισσοτεροι ΚΑΝΟΥΜΕ χρηση  αλλα να εχουμε και συναισθηση τι κανουμε και οχι παραισθησεις πως κανουμε κατι "επαναστατικο" γιατι ΔΕΝ.

Επισης οσοι λετε αν ειχαν πιο φθηνα  θα αγοραζαμε καλο ειναι να το λεμε ως ανεκδοτο ,αλλα να κοροιδευομαστε και μεταξυ μας παει πολυ.Θελει η π@υτανα να κρυφει και η χαρα δεν την αφηνει .Τσαμπατζηδες εκ πεποιθησεως ειστε και αυτο εισασταν παντα και 1 λεπτο να εκανε παλι το δωρεαν θα προτιμουσατε.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους "προδοτες" που λες τους ψηφισαμε δεν θελω να μπερδευεσαι, τον κυριο που λες δεν τον ψηφισε κανεις ,αντιλαμβανεσαι την διαφορα η' πρεπει να πας παλι σχολειο να μαθεις τα βασικα?

Η πειρατεια ειναι παρανομη οτι και να λεμε ,οι περισοτεροι κανουμε χρηση  αλλα να εχουμε και συναισθηση τι κανουμε και οχι παραισθησεις πως κανουμε κατι "επαναστατικο" γιατι ΔΕΝ.

Επισης οσοι λετε αν ειχαν πιο φθηνα  θα αγοραζαμε καλο ειναι να το λεμε ως ανεκδοτο ,αλλα να κοροιδευομαστε και μεταξυ μας παει πολυ.Θελει η π@υτανα να κρυφει και η χαρα δεν την αφηνει .Τσαμπατζης εκ πεποιθησεως ειμαι και αυτο ημουν παντα και 1 λεπτο να εκανε παλι το δωρεαν θα προτιμουσα.

 

φιξντ. Καλό θα ήταν να κοιτάει ο καθένας την καμπούρα του λέω εγώ. Φιλικά πάντα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..είπε με στόμφο, ανεβάζοντας παράλληλα τη φωτογραφία με τα 100αδες αγορασμένα DVD+CD του. Μετά αφού ρεύτηκε λίγο, τράβηξε κατά το δάσος... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...