Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy mini 2 + mls destinator στα 89€ απο vodafone


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκέφτομαι αυτό ή το sony xperia U (για κοπέλα). Υπάρχει λόγος να το αποφύγω και να δώσω τα +70 περίπου για το sony?

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4437&idPhone2=3883

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK

Θα το αγοράσω  σήμερα.

 

Εχω διαθέσιμη μια microSD 1GB. Το κινητό έχει κάποια μνήμη μαζί στο πακέτο;

 

Που συμφέρει να μου περάσουν το navigator; Αν το βάλω στη microsd μπορώ να το μεταφέρω σε άλλη συσκευή ή "γράφει" κάτι στη συγκεκριμένη συσκευή οπότε δεν παίζει αλλού; (είμαι άσχετος από smartphones)

 

Aν την περάσουν στη microsd και αργότερα την αντικαταστήσω με μεγαλύτερη, αρκεί να μεταφέρω τα αρχεία στη νέα και θα τρέχει κανονικά το destinator;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω 2 βδομάδες και είμαι ευχαριστημένος.

Δεν είχα ποτέ πριν smartphone για να κάνω συγκρίσεις αλλά μέχρι στιγμής δε συνάντησα κάποιο πρόβλημα.

 

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι ότι έχει μικρά γράμματα στο εικονικό πληκτρολόγιο και με τα δικά μου

χοντροδάκτυλα πρέπει να προσέχω πολύ τι πατάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω το εχει κ το πλαισιο με ιδια προσφορα

Και στο πλαίσιο έχει εξαντληθεί το black... Κρίμα, έφτασα ένα βήμα πριν να το αγοράσω

 

Αλήθεια υπάρχει τρόπος να γίνει facelift σε black; (σόρυ, αλλά δεν έχω ιδέα από αυτή τη τεχνολογία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και εγώ σε ένα κατάστημα vf και πήρα (παρήγγειλα) ένα για τον πατέρα μου, ήθελε σώνει και καλά τώρα στα γεράματα με οθόνη αφής, θα το έχω την Δευτέρα μου είπε, αν μας αρέσει το σκέφτομαι να πάρω και ένα για την γυναίκα μου, πιστεύω για τα λεφτά του είναι καλή επιλογή!!

 

Να πω απλά ότι ακόμα περιμένουμε να το παραλάβουμε......... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Πήρα και εγώ το κινητό και ήθελα να ρωτήσω κάτι για το MLS. Θα πάω ξανά αύριο-μεθαύριο στο κατάστημα για να πάρω θήκη + screen protector αλλά σκέφτηκα να ρωτήσω εδώ πρώτα. Καταρχήν να πω ότι δεν είχα ξανά smart phone οπότε μάλλον κάποια χαζομάρα θα κάνω εγώ αλλά τι πρέπει να κάνω για να παίξει το MLS ?

 

Όταν τρέχω το μανίσιο πρόγραμμα με όνομα "Χάρτες" μου εμφανίζει κανονικά ότι είμαι στη Ξάνθη και όταν περπατάω κινείται κανονικά το βέλος. Όταν όμως τρέχω το MLS μου εμφανίζει ένα μήνυμα ότι χρειάζεται πρόσβαση στο δίκτυο 3g ή gprs και ότι μπορεί να επιφέρει χρεώσεις και είτε πατήσω ναι είτε όχι και ενώ το εικονίδιο του gps αναβοσβήνει που σημαίνει ότι δουλεύει ο δέκτης, πάντα μου λέει ότι βρίσκομαι μεταξύ των οδών Όθωνος και Καραγιώργη Σερβίας. Τι χαζομάρα κάνω ? Επίσης, το MLS δεν υποτίθεται ότι έχει offline χάρτες και δεν χρειάζεται σύνδεση ? Γιατί μου ζητάει σύνδεση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι αναβοσβήνει το εικονίδιο κατά 90% σημαίνει ότι ψάχνει δορυφόρο για να πιάσει σήμα . Μόλις κλειδώσει θα παραμείνει αναμμένο το εικονίδιο και θα σου δείξει που είσαι πραγματικά και όχι Όθωνος και Καραγιώργη Σερβίας που ήταν την τελευταία φορά ή από τη μαμά του. σίγουρα δουλεύει και χωρίς 3g αλλά έχε το νου σου μη σε χρεώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεθαβω γιατι περασαν 15 μερες που εκανα παραγγελία 2 τηλεφωνα απο καταστημα.

Ενδιαμεσα οχι μονο δεν με ενημερωσαν (ειχαν ζητησει το τηλεφωνο μου)αλλα ουτε απαντουσαν ποτε στα 2 σταθερα του καταστηματος.

Σημερα εμαθα κατα τυχη οτι Η ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΑ 119 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!

Πηρα παλι τηλεφωνο στο καταστημα αλλα κλαιν....

Τελικα πηρα την εξυπηρετηση πελατων πριν απο λιγο και θα περιμενω νεα απο αυτους.

 

Φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση να σκασω 119 ευρω την καθε συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανες παραγγελια με 89 € και τωρα θελουν να σε χρεωσουν 119 € ?

Αν συμβαινει αυτο απλα πες τους οτι θα τους ξεφωνισεις στα φορα και θα μιλησεις στο υπουργειο αναπτυξης (δεν θυμαμαι το τμημα που ασχολειτει με κακες τακτικες των επιχειρησεων).

Ουτε καν ως σκεψη να τους δωσεις τα 119.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...