Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για εσοδα εξοδα κτλ


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά σόρυ που σπαμάρω λίγο διάφορα ποστ αλλά είπα να μην φτιάξω καινούργιο θέμα αφού υπάρχουν ήδη 2-3 παρόμοια.
χρειάζομαι ένα  πρόγραμμα για έσοδα-έξοδα -κατα προτίμηση πληρωμένο, για να έχει και υποστήριξη σε περίπτωση που χρειαστώ βοήθεια- να είναι σχετικά απλό και φιλικό στον χρήστη που δεν το πολυκατέχει με τους Η/Υ. έχετε κανένα υπόψιν? είδα το Academia financials
αλλά αυτό απ'ότι κατάλαβα απευθείνεται κυρίως σε λογιστές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην προηγούμενη σελίδα έχω γράψει για το  πρόγραμμα της Microsoft, που διαθέτει δωρεάν , και χρησιμοποιώ πολλά χρόνια.

Είναι απλό, φιλικό στο χρήστη, με πολλές δυνατότητες, σε ότι αφορά στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/5/2013 στις 12:45 ΜΜ, pixeldraw είπε

Μπορείς να ρίξεις και μια ματιά στο www.mypocket.gr . Είναι ιστοσελίδα και όχι πρόγραμμα που σημαίνει ότι μπορείς να το διαχειρίζεσαι απο όπου και αν βρίσκεσαι αρκεί να έχεις υπολογιστή με σύνδεση στο διαδίκτυο. Και είναι εντελώς δωρεάν...

Αυτό, κάνει τμηματική εξόφληση στις καταχωρίσεις; Εκτυπώσεις; Save για oflline?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, makfil είπε

Στην προηγούμενη σελίδα έχω γράψει για το  πρόγραμμα της Microsoft, που διαθέτει δωρεάν , και χρησιμοποιώ πολλά χρόνια.

Είναι απλό, φιλικό στο χρήστη, με πολλές δυνατότητες, σε ότι αφορά στην παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Νομίζω πλέον δεν είναι διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Tsino είπε

Νομίζω πλέον δεν είναι διαθέσιμο

έχει κάμποσες επιλογές να κατεβάσεις αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχει η μια απ'την άλλη.. όλες λένε οτι αντικαθιστούν την παλιά deluxe έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Στις 14/2/2013 στις 6:13 ΜΜ, antbyron είπε

Η δική μου πρόταση είναι Link.png Site: http://arxeiorama.gr/index.php?page=details&fid=595">οι παράδες μου που νομίζω είναι και ελληνική δουλειά.

Το ατού του είναι η ευχρηστία και η απλότητα του!

thanks

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...