Προς το περιεχόμενο

Microsoft Sidewinter X4 vs Roccat Arvo


XMorsX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι antighosting εχει τοτε αν δεν εχει στα wasd;

 

αν εχει το κλασικο 6-key rollover που κανονικα εχει το usb , δεν εχεις θεμα

 

το προβλημα ειναι να μη διαβαζει 2 πληκτρα το πολυ (ταυτοχρονα) οπως κανουν κατι ξεφτιλοπληκτρολογια , αλλα η logitech δε νομιζω να κανει τετοια , την εμπιστευομαι 

 

αυτα του Χ4 ειναι υπερβολικα πολλα, απλα δε μας χαλαει να υπαρχουν , θεωρητικα παιζεις και διπλο αμα λαχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κοιτα οπως εγραψα στα wasd πχ στο PES οταν πατας 2 κουμπια κατευθυνσης και κανεις και αμυνα  με αλλα 4 τοτε στα  settings παρατηρεις οτι καποια δεν εκτελουν την εντολη(δεν αναβουν αρα δεν λειτουργουν οταν τα πατας).Ωστοσο εχει antighosting και δεν το βγαζω απο το μυαλο μου καθως βαζοντας αλλα κουμπια ειναι ολα ΟΚ.

Το ερωτημα μου παραμενει (αν στεκει σαν ερωτημα) ενα gaming keyboard καλο (οχι 15 euro που κανει αυτο που εχω) εχει καλυτερη-γρηγοροτερη αποκριση οταν πατας τα κουμπια πχ οπως μια καλη οθονη στα γραφικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε κι εσυ αυτο το προγραμματακι να δεις τι ακριβως πατιεται μαζι και τι οχι 

 

http://geekhack.org/index.php?PHPSESSID=d84si8ooj7b7t179peiis5ol26&topic=34670.msg641440#msg641440

 

 

στο x4 πατιουνται μαζι περισσοτερα απο οσα προκειται να μπορεσεις να πατησεις και η αποκριση ειναι καλη, για πληκτρολογιο μεμβρανης ειναι καλη γιατι εχουν πολυ μικρο πατημα τα πληκτρα πραγμα που τα κανει πιο αμεσα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...