Προς το περιεχόμενο

Αγορα Φωτογραφικης 2ο χερι ! Nikon P90


Politis75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.

 

Βρηκα την Nikon P90 στα 100Ε .

 

 

Αξιζει μια τετοια αγορα αυτη την περιοδο ;

 

Δεν ασχολουμαι επαγγελματικα. 

 

Το μωρο καμια φωτο να βγαζω κτλ.

 

Βιντεο δεν με ενδιαφερει εχω Galaxy S 3 .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι σε καλή κατάσταση η φωτογραφική γιατί όχι! 100 είναι πολύ καλή τιμή

Αμα δεν υπάρχει στον ορίζοντα κάποια άλλη σημαντική ανάγκη.. τότε εγώ θα σου λεγα να την πάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι σε καλή κατάσταση η φωτογραφική γιατί όχι! 100 είναι πολύ καλή τιμή

Αμα δεν υπάρχει στον ορίζοντα κάποια άλλη σημαντική ανάγκη.. τότε εγώ θα σου λεγα να την πάρεις

Σε καλη κατασταση ειναι  ! Αναγκες παντα θα υπαρχουν ομως αυτη τη στιγμη θελω μια καλη καμερα-Το Galaxy S 3 δεν με καλυπτει σε σκοτεινα σημεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλη κατασταση ειναι  ! Αναγκες παντα θα υπαρχουν ομως αυτη τη στιγμη θελω μια καλη καμερα-Το Galaxy S 3 δεν με καλυπτει σε σκοτεινα σημεια.

ε τότε πάρε την ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα ούτε αυτή είναι εξ ορισμου μηχανη για χαμηλό φωτισμό. Χρειάζεται φλας και τρίποδο αν είναι να μειώσεις την ταχύτητα διαφράγματος. Από την άλλη μπορεί να αρκεί για τις απαιτήσεις σου

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ούτε αυτή είναι εξ ορισμου μηχανη για χαμηλό φωτισμό. Χρειάζεται φλας και τρίποδο αν είναι να μειώσεις την ταχύτητα διαφράγματος. Από την άλλη μπορεί να αρκεί για τις απαιτήσεις σου

Εννοω σε Συγκριση με το Galaxy S 3 βρε φιλε μου,οχι σε συγκριση με DSLR :)

 

Για να γινει πιο ευθυς...Αυτη η καμερα " Βαζει κατω" το GS 3 και ολες τις φωτογραφικες μηχανες εως 250Ε η οχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι όλες, κινητών ναι. Απλά το λέω για να γνωρίζεις τι παιρνεις, καθώς είναι αδύνατον να γνωρίζω τις γνώσεις σου

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι καλή φωτογραφική, πόσο μάλλον για τα χρήματα που την βρήκες.

Και αξιόπιστη θα έλεγα απλώς επειδή δεν παύει να είναι μεταχειρισμένη, είναι λίγο σχετικό αυτό περι αξιοπιστίας.

Πάντως σίγουρα είναι καλύτερη απο το galaxy s3 και όλες τις άλλες που θα μπορούσες να βρεις σε αυτή την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 100€ μια χαρα ειναι, αλλα για το 2ο σκελος της ερωτησης σου πιστευεις οτι θα κατσω να κοιταξω ποια πιθανον να ειναι καλυτερη και ποια οχι ή περιμενες να σου πω οτι ειναι η καλυτερη ετσι απολυτα;   :P

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 100€ μια χαρα ειναι, αλλα για το 2ο σκελος της ερωτησης σου πιστευεις οτι θα κατσω να κοιταξω ποια πιθανον να ειναι καλυτερη και ποια οχι ή περιμενες να σου πω οτι ειναι η καλυτερη ετσι απολυτα;   :P

Ε οχι βρε παιδι μου,απλως εννοω ποια θεωρεις ας πουμε καλυτερη και σε τι ; Εως 200Ε . Ας πουμε οτι θα παρω καινουρια.

 

Ελπιζω να καταλαβαινεις τον τροπο σκεψης μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...