Προς το περιεχόμενο

defy ή καποιο αλλο σε αυτο το budget ?


theo93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε νομιζω οτι υπαρχει windowsphone που να μην παρει 7.8

Κι όμως υπάρχει το LG E900 Optimus 7..http://forums.wpcentral.com/windows-phone-7/204804-lg-will-not-releasing-wp-7-8-lg-e900-optimus-7-a.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, εγω παντως που εχω το συγκεκριμενο μοντελο μου ηρθε ειδοποιηση για Update απο την πρωτη μερα του release και την εκανα. Καλυτερα να μενουμε στα γεγονοτα και οχι στις φήμες, φαινεται άλλωστε και στα σχολια του link που κοινοποίησες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το e-shop είχε μόνο 1 κομμάτι για κράχτη και ξαφνικά Δευτέρα πάπαλα...(τι πρωτότυπο ...) στο λέω γιατί το παρήγγειλα 00:06 στο Crazy Sundays και αφού έπεσε τηλ. η ενημέρωση ήταν ότι και καλά δεν έχει ο προμηθευτης και ότι αντί αυτού έχουν το Defy Mini (καμια σχέση το ένα με το άλλο).

 

Τέσπα αν σε ενδιαφέρει καλύτερα πάνε για το Defy+ από http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/210160-motorola-defy-plus-mb526-gkri-detail.

λεω και εγω , γιατι το εκανα το ποστ στις 17  :-D

και το defy plus εχω δει και τωρα που ανεβηκε λιγο το budget χωραει :P

απο μια μικρη "ερυνα"  που εκανα βρηκα :zte tania  , huawei ascend g300 , sony xperia e ,samsung omnia w , motorola defy +

 

το ζητουμενο ειναι η μεγαλη οθονη γιατι το ατομο εχει προβλημα με μικρες οθονες :P,και δεν εχει και τεραστιες απαιτήσεις απο την συσκευη..   

 

τα φωτα σας   :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΟΚ, εγω παντως που εχω το συγκεκριμενο μοντελο μου ηρθε ειδοποιηση για Update απο την πρωτη μερα του release και την εκανα. Καλυτερα να μενουμε στα γεγονοτα και οχι στις φήμες, φαινεται άλλωστε και στα σχολια του link που κοινοποίησες

Χμ παράξενο αλλά το κινητό το έχω και εγώ και ο κουνιάδος μου και σε κανένεν δεν ήρθε update για 7.8. (Αγορασμένα και τα δύο από Vodafone).

 

Για μισό γιατί έχω να το ανοίξω από αρχές Γενάρη..

 

Μπα στη 7.5 είναι ακόμα...

Επεξ/σία από kingdragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το e-shop είχε μόνο 1 κομμάτι για κράχτη και ξαφνικά Δευτέρα πάπαλα...(τι πρωτότυπο ...) στο λέω γιατί το παρήγγειλα 00:06 στο Crazy Sundays και αφού έπεσε τηλ. η ενημέρωση ήταν ότι και καλά δεν έχει ο προμηθευτης και ότι αντί αυτού έχουν το Defy Mini (καμια σχέση το ένα με το άλλο).

 

Τέσπα αν σε ενδιαφέρει καλύτερα πάνε για το Defy+ από http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/210160-motorola-defy-plus-mb526-gkri-detail.

Δεν με ενδιαφέρει τόσο, κουβέντα κάνω απλά να μάθουμε το μυστικό τις τιμής που βέβαια πάλι πολλά είναι για κινητό 2 χρόνων που πλέον χάνει απ'όλα τα ίδια του ανταγωνισμού του ( το link που έβαλες δεν δουλεύει διόρθωσε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρει τόσο, κουβέντα κάνω απλά να μάθουμε το μυστικό τις τιμής που βέβαια πάλι πολλά είναι για κινητό 2 χρόνων που πλέον χάνει απ'όλα τα ίδια του ανταγωνισμού του ( το link που έβαλες δεν δουλεύει διόρθωσε )

Έγινε η διόρθωση αλλά δεν έχει και τόσο σημασία το link μιας και το e-shop το έχει στα 149 τώρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου και συνονόματε μάλλον theo93  ( Θόδωρος λογικά)

 

δεν είναι και πολύ καλή προσφορά μιας και το κινητό τα έχει τα χρονάκια του και δεν το κρύβει ( καλή τιμή θα ήταν 100€ ) όχι παραπάνω μιας και είναι μονοπύρηνο, 2011 μοντέλο, και το μόνο θετικό είναι ότι είναι ανθεκτικό τίποτα άλλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνονόματε :P

 

λέγοντας καλύτερη προσφορουλα , εννοώ  απο της προηγούμενης εβδομάδας που ηταν το απλο,

απο τις επιλογές μου εχει βγει , μετα απο τις απόψεις που έπεσαν , κινούμαστε στα υπόλοιπα μοντέλα :D

ty all (αν δείτε καμια προσφορά πάντως  ποσταρετε ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...