Προς το περιεχόμενο

Πάχτερ: Το Wii U είναι ένα λάθος από το οποίο η Nintendo δεν θα ανακάμψει


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ουσια ειναι μια γουσταρεις casual games παιρνεις κονσολα της nintendo αν καποιος ειναι πανω απο 20 και δεν εχει πεξει εστω και ενα παιχνιδι της ninty και εμαθε σε ''γραφικαρες''  τοτε απλα δεν μπορει να μιλησει για τα παιχνιδια αυτα τι να πρωτοπεις super mario all stars kirby το θεικο donkey kong που για την εποχη του ειχε γραφικαρες ναι δεν λεω ολοι γουσταρουν να παιξουν καποια στιγμη παιχνιδια με περισσοτερο βαθος οποτε πανε σε αλλη κονσολα και δεν μας ζαλιζουν αλλο! αναλογα τις αναγκες του καθενος!! Παω να παιξω με το πριονι μου τωρα γιατι οι κονσολες ειναι πολυ παιδικες !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ουσια ειναι μια γουσταρεις casual games παιρνεις κονσολα της nintendo αν καποιος ειναι πανω απο 20 και δεν εχει πεξει εστω και ενα παιχνιδι της ninty και εμαθε σε ''γραφικαρες''  τοτε απλα δεν μπορει να μιλησει για τα παιχνιδια αυτα τι να πρωτοπεις super mario all stars kirby το θεικο donkey kong που για την εποχη του ειχε γραφικαρες ναι δεν λεω ολοι γουσταρουν να παιξουν καποια στιγμη παιχνιδια με περισσοτερο βαθος οποτε πανε σε αλλη κονσολα και δεν μας ζαλιζουν αλλο! αναλογα τις αναγκες του καθενος!! Παω να παιξω με το πριονι μου τωρα γιατι οι κονσολες ειναι πολυ παιδικες !

  Χαχαχα! Μέσα είσαι! Μία διόρθωση μόνο. Αν θες casual games παίρνεις ένα smartphone και παίζεις τις πί..ς (pipes) που βγαίνουν. Αν και τώρα τελευταία γίνεται προσπάθεια να αποκτήσουν κάποια classic console-pc games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνατε το Eternal darkness kai Αλλο με πιστολιδι  gia to GameCube... Τρελα γραφηκα που το Ps3 Πλησιαζει Λιιιγο με το God of war.. Γραφηκα παντως οπως το resident evil στο GC δεν εχω δει πουθενα.. Τωρα για το Wii U τι να πω.. εγω ουτε το Wii δεν πηρα κ δεν θα επαιρνα ποτε.. Απο τεχνολογια ειναι πολυ μπροστα απ ολα τα αλλα οπως παντα εκανε η NIntento... Ειμαι κατοχος SuperNintento, N64,GameCube,Ps3 ... Κ το καλυτερο απ ολα μακραν το GC ... Το Ps3 Αντε να το επαιξα 10 φορες κ αυτο αγωνες στο PES2012 με φιλους επειδη με πρηζανε.. Αλλα πλεον εχω στραφει σε υπολογιστες.. Τα γραφηκα τους δεν μπορει να τα πιασει καμια κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ποια πρωτοπορία βρε παιδιά ? 6 Χρόνια μετά πραγματικα ακομη προσπαθω να σκεφτώ τι ηταν αυτο που προσέφερε το wii .. Control με κινηση ειχε το playstation 1 ! Τα γραφικα του ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ .. Απο παιχνιδια περαν του ζελντα δεν υπηρχε τιποτα.. δεν ξερω , πραγματικα προσπαθω να καταλαβω τι ειναι αυτο που βλεπουν ολοι, αλλα δεν μπορω να με σκεφτω να παιζω SuperMario αντι Metal Gear solid 4.. 

Μην τα μηδενίσουμε όλα. Το Wii έχει και πολύ καλά παιχνίδια. Στα γραφικά τα χαλάει, αλλά άμα θέλω να παίξω σε HD, sorry αλλά θα προτιμήσω το PC και το σκληρό μου δίσκο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μπά λίγο χρόνο θέλει μόνο... όταν οι γονείς που δεν έχουν λεφτά θα πηγαίνουν στο x κατάστημα και θα βλέπουν ps/box με ελάχιστη τιμή τα 450€ και το U στα 300€ τότε τι λέτε να κάνουν...?

 

Όσοι ξέρετε πραγματικά την N ξέρετε πως πρέπει απλά να της δώσετε χρόνο... ;) και το 3ds τον πρώτο καιρό πάτωσε αλλά τώρα δεν το προλαβαίνει κανένας ούτε στην φαντασία του! 

Θυμάμαι πριν κάτι μήνες, είμουν στον Γερμανό, μπαίνει μια Μαμά με το γιο και τον ρωτάει ποια κονσόλα θές? Δείχνει το ps3. Πάει η κυρία στον πωλητή και του λέει: θέλω ότι ποιο φθηνό έχεις σε κονσόλα, παιχνίδια και να'χει 2 χειριστήρια. Για μαντέψτε τι πήρε....... ps2 yeiiii. Ο πιτσιρικάς ευχαριστήθηκε με την κίνηση αυτή και πραγματικά θα χαίρετε όταν παίζει. Έτσι είναι και με το Wii, εάν θές να κάνεις τον ζογκλέρ, πάρτο, αν θές να το παίζεις στους φίλους σου, σκοτώνω τους πάντες και είμαι νταής, πάρε ps3-360 παίξε cod  και βάλε veteran. End of story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...