Προς το περιεχόμενο

HTC One: Η ναυαρχίδα της HTC με Full HD ανάλυση και UltraPixel κάμερα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ όμορφο. Ας καταλήξει πάντως σε ένα στυλ έτσι ώστε να είναι αναγνωρίσιμες οι συσκευές της και ας το εξελίξει, δε χρειάζεται κάθε επόμενο μοντέλο να είναι εξωτερικά τόσο μα τόσο διαφορετικό από το προηγούμενο. Το ίδιο ισχύει και για το sense.

δλδ θελεις να τα κανει καπως σαν galaxy s3 . s3 mini, s3 midi, s3 maxi , galaxy duos, trios, galaxy big, small etc? αυτο θελεις? οχι ευχαριστω, προτιμω το κινητο μου να ΜΗΝ μοιαζει με αλλα παρα να ειναι μια απο τα ιδια με ... αλλο ονομα.

 

τι θα διαβασω ακομα ο ανθρωπος, εδω κραζουμε την Samsung για τα δεκαδες ιδια μοντελα και αλλοι θελουν να το εφαρμοσουν και αλλες εταιρειες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ειναι ομορφο..Εχω καιρο να εντυπωσιαστω για να κινητο εξωτερικα(Τελευταια φορα με το Nokia N9)..

Το sense το αλλαξε τελειως απο οτι ειδα σε κατι video..(Android-WP)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κάτοχος SGS III και fan της Samsung και της Nokia αλλά αντικειμενικά το HTC One είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει αυτή την στιγμή σε όλους τους τομείς!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είμαι κάτοχος SGS III και fan της Samsung και της Nokia αλλά αντικειμενικά το HTC One είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει αυτή την στιγμή σε όλους τους τομείς!

Αν και κάτοχος sgs3 και fan της HTC,θα ελεγα ότι καλό είναι να κυκλιφορισουν και τα δυο(s4&one) πρώτα και μετά κρίνουμε!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sense είτε το λατρεύεις είτε το μισείς. Εγώ το απεχθάνομαι, καθώς το θεωρώ βαρύ, αργό και κυρίως ΚΑΚΑΣΧΗΜΟ. Κανένα ομορφότερο από το καθαρό Android. Εχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμη τα ίδια εικονίδια και η HTC και η Samsung και όλες. Είτε πάρεις ένα τηλ του 2010 είτε του 2013 το deck πχ είναι το ίδιο. Τραγικό.

 

και να φανταστεις οτι η πλειοψηφια των χρηστων htc, τα αγοραζουν ακριβως για το Sense (ή τελος παντως το sense ειναι ενας βασικος παραγοντας για την επιλογη).

 

εγω παλι σαν χρηστης htc εδω και 3 χρονια δεν μπορω να φανταστω το κινητο μου χωρις το sense, και οσα UI εχω δοκιμασει μεχρι σημερα, κανενα δεν με ικανοποιησε (εξαιρεση οπως κι εσυ σωστα ειπες, το native ui του android που ειναι πολυ καλο)

 

το sense 3 δεν εχει καμμια σχεση με το sense 4...ουτε καν με το sense 3.6 που εχω στο δικο μου. τελειως διαφορετικα εικονιδια και δυνατοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπαιχτο και ασύγκριτο και φυσικά τεράστιο ελπίζοντας ότι και η τιμή του δεν θα είναι extra large...

Έτσι όπως πάει η HTC,θα φάει μια γερή μήνυση από την apple,για καταπάτηση της πατέντας του πιο ακριβού κινητού στην αγορά!

Κατω από τα 800€-πουλάκια μη περιμένετε αυτό το κινητό!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ως πρωην κατοχος s2,s3 μας  εχει μπουχτισει η samsung με την πλαστκουρα της ειναι καιρος να αλαξει νοοτροπια γιατι βλεπω να πατωνει το s4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...