Προς το περιεχόμενο

HTC One: Η ναυαρχίδα της HTC με Full HD ανάλυση και UltraPixel κάμερα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η HTC δεν ακολούθησε τις βλαχιές της samsung, που το μόνο που κάνει είναι να αυξάνει τις ίντσες και τους πυρήνες. Τόλμησε να επενδύσει σε κάμερα και ηχείο, τόλμησε να προσφέρει "μόνο" 4.7" οθόνη, τόλμησε να χρησιμοποιήσει αλουμίνιο, όλα αυτά σε ένα όμορφο περιτύλιγμα. Αν είχα τα λεφτά και αν έψαχνα για κινητό τώρα, δεν θα περίμενα καν το S4, ήδη οι 4.7" μου πέφτουν πολλές και τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του είναι πολύ παραπάνω από ικανοποιητικά.

Πάντως για να γίνει το κινητό επιτυχία, πρέπει να προσέξουν πολύ την τιμολόγησή τους και, επιτέλους, να κάνουν γνωστή την ύπαρξή τους και στο ευρύ κοινό, δεν μπορούν να επιζήσουν μόνο με τις πωλήσεις στους geeks.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια put your money where your mouth is. Γιατι οταν θα ερθει η ωρα να σκασετε 699 ή 599 θυμηθείτε οτι σε ενα περιπου χρονο η HTC εβγαλε τα One, One+, Butterfly και τωρα αυτο. 

 

Οι περισσότεροι που κραζετε την Samsung αμφιβαλλω αν ειχατε ποτε καποιο απο τα S2, S3, Note 1, Note 2. Γιατι αν ειχατε το τελευταίο που θα σας εννοιαζε ειναι τα πλαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει 32gb τι την θες την microsd?

Έχεις δοκιμάσει να τραβήξεις βίντεο full HD να δεις πόσο χώρο τραβάει ... έχω το Galaxy S3 και τα 16gb (13 πραγματικά) γέμισαν σε μέρες ... ευτυχώς πήρα μια 64bg microsd για να μην είμαι κάθε εβδομάδα να αδειάζω το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δοκιμάσει να τραβήξεις βίντεο full HD να δεις πόσο χώρο τραβάει ... έχω το Galaxy S3 και τα 16gb (13 πραγματικά) γέμισαν σε μέρες ... ευτυχώς πήρα μια 64bg microsd για να μην είμαι κάθε εβδομάδα να αδειάζω το κινητό.

 

Μπράβο που πήρες κινητό για να τραβάς Full HD video.

 

Έκανες καταπληκτική επιλογή.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό για τα πλαστικά πρέπει να τελειώσει.

Οταν στα iPhone 5 των 740€+ τρίζει η κάμερα και δεν εφαρμόζει σωστά το πλήκτρο σιγασης, το περνάμε ντούκου...

Κουδουνίστρα τηλέφωνο έφτιαξε φέτος η Apple.

 

Η εμπειρία χρήσης για εμένα, δεν ειναι στα εξωτικά υλικά, αλλά στην εργονομία και το λογισμικό/υπηρεσίες.

Το design σε ένα κινητο με αφήνει πατέρα αδιάφορο.

Ποτέ μου δεν διάλεξα κινητο για την εμφάνιση και τα εξωτικά υλικά κατασκευής.

Το θέμα ειναι, λειτουργικά, να κάνει αυτά που θέλω και ας ειναι και απο ξύλο.

Καλύτερα, θα επιπλέει κιόλας!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις οτι το πρόβλημα ειναι το ΦΠΑ, για τις τιμες που βλέπουμε Ελλάδα κ Κύπρο!?! ;)

Ε παιζει και αυτο μεγαλο ρολο βεβαια ειναι και πολυ κλεφταραδες.

 

Φαίνεται overall σωστή πρόταση. Θα ήθελα επιτέλους να δω κάτι αντίστοιχο σε <4 ιντσες.

Δεν υπαρχει περιπτωση καμια!

Στην καλυτερη να δεις HD με dual core και 1GB RAM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο που πήρες κινητό για να τραβάς Full HD video.

 

Έκανες καταπληκτική επιλογή.

Πολυ ακυρο αυτο που ειπες. Ο ανθρωπος δεν πηρε κινητο. Κινητο ειναι το 3310. Πηρε Multimedia συσκευη σε τιμη multimedia συσκευης και την χρησιμοποιει σαν Multimedia συσκευη. Αμα ηθελε θα διαλεγε συσκευη που δεν τραβαει fullHD video και θα αγοραζε και μια βιντεοκαμερα. Αν τωρα εσυ πας και σκας 400+ ευρω σε καποια συσκευη που υποστηριζει λειτουργιες που ΔΕΝ χρησιμοποιεις ή δεν θελεις...κακη επιλογη. Επισης δεν εχουμε ολοι τα χρηματα να παρουμε και smartphone και βιντεοκαμερα. Ουτε κυκλοφορουμε με τσαντακι να τα κουβαλαμε ολα μαζι μας.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, παιδιά είναι πολύ όμορφο τηλέφωνο, ό,τι και να λέμε.Κι επιτέλους καποιος που κατάλαβε ότι το κινητό στο τραπέζι το 'χουμε με την οθόνη προς τα πάνω, και έβαλε τα ηχεία μπροστά! Τι κόλλημα αυτό να τα βάζουν πίσω από το τηλέφωνο?! Όσο για τις γρατζουνιές που λέτε, με μία clear gel case, ούτε γάτα ούτε ζημιά. Με βλέπω να το αγοράζω....σε κανά δυο χρόνια!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόλμησε να προσφέρει "μόνο" 4.7" οθόνη

 

Έχει το DNA/Butterfly στις 5. 

 

Οι περισσότεροι που κραζετε την Samsung αμφιβαλλω αν ειχατε ποτε καποιο απο τα S2, S3, Note 1, Note 2. Γιατι αν ειχατε το τελευταίο που θα σας εννοιαζε ειναι τα πλαστικα.

 

Η υπεράσπιση της Samsung είναι το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει αλλά αυτό που έγραψες φίλε είναι αλήθεια. Ελάχιστα ασχολήθηκα με το εξωτερικό του Note 2 το οποίο μου αρέσει κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...