Προς το περιεχόμενο

HTC One: Η ναυαρχίδα της HTC με Full HD ανάλυση και UltraPixel κάμερα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα κινητά του 50αρικου έχουν sd από ανάγκη

 

και παρά την sd τους έχουν πρόβλημα χώρου , οπότε σε αυτές τις περιπτώσεις είναι λύση ανάγκης

 

η google το έχει ξεκαθαρίσει πλέον ότι δε θέλει sd, οπότε ακολουθούν και οι κατασκευαστές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ειδικά αν έχει 700+€ που ακούγεται ποιά κορυφή θα πιάσει ρε παιδιά; Με τέτοια τιμή θα έχει πολύ κακές πωλήσεις.

 

Τα best-sellers είναι οι ακριβές συσκευές. Μερικές δεκάδες εκατομμύρια πωλήσεις κάνουν τα iPhone, τα Galaxy S, τα Galaxy Note, γενικά τα "φτηνά" ( :P) smartphones. Οπότε εάν δε τα πάει καλά το HTC One, σίγουρα δε θα φταίει η μεγάλη τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά.

Το επόμενό μου στα σίγουρα,τούμπανο και πανέμορφο όχι σαν τα πλαστικά υπερτιμημένα της Samsung

Δεδομένου ότι η Sony έκανε πολύ μεγάλη αίσθηση και λίγο πολύ όλοι το γύρισαν σε καλύτερης ποιότητας υλικά, δύσκολα να προχωρήσουν σε GS4 που να είναι πλαστικούρα. Αν το κάνουν, και γω το καλοβλέπω το One...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω ξαναπεί, βλέπω το πράγμα να πηγαίνει οριστικά προς cloud storage μεριά, οπότε ξέχνα card slots κ.λπ..

 

Και το χειρότερο είναι ότι σε αυτή τη χώρα δε θα έχεις τη δυνατότητα να το εκμεταλλευτείς, ακόμα κι αν θες.

οπως τα λες...να δουμε ποτε θα μας δωσουν 1-2Gb δεδομενα με τα συμβολαια μας, κατι που θεωρειται στανταρ στο εξωτερικο...300Mb μου δινουν με 35 ευρω παγιο...τα καρτελ καλα κρατουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το mega δινει 50 γιγα δωρεαν.</p>

 

Αναφερόμουν σε όγκο δεδομένων που σου δίνει ο πάροχος κινητής. Αν δλδ για να ανεβάσω 10 φωτο στο dropbox φαω 20mb από τα 300 που μου δίνει η Vodafone, το cloud χάνει το νόημα του, εκτός κι αν περιμένεις να πας σπίτι για να τα ανεβάσεις μέσω WiFi.

 

Anyway είμαστε off topic

 

Αποστολή από το HTC Sensation XE with Beats Audio με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

gsmarena_008.jpg

gsmarena_007.jpg

 

 

να τα χαιρόμαστε τα ultra-pixels.Αν είναι να βλέπω τέτοια ποιότητα προτιμώ τα "overvalued" 8 megapixels και να περνάω φίλτρα απο πάνω για τα χρώματα...

αχ,htc. Αν στον τομέα που ήθελες να διαφέρεις δε τα κατάφερες...βλέπω να τρως ξανά-σφαλιάρα απο sammy και apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...