Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούριου Η/Υ ή Laptop


PerfectDeN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να εκοβε χρηματα απο καπου και να εβαζε κανενα πιο δυνατο τροφοδοτικο? Τι λες?

 

Oχι. Το τροφοδοτικο αυτο ειναι ποιοτικο και θα τον καλυψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oριστε συνθεση απο το computerbeast στο Συνταγμα. Αφου δίνεις 800 ευρω μην παρεις κατι φθηνοτερο, η συνθεση που σου εκανα εχει πολυ καλο value for money. Τη στιγμη αυτη ο ssd που σου εβαλα δεν εχει διαθεσιμότητα, οποτε θα πας σε αυτον: http://www.computerbeast.gr/catalogue?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=171305&category_id=1186

ευχαριστώ πολύ :)

 

Oριστε συνθεση απο το computerbeast στο Συνταγμα. Αφου δίνεις 800 ευρω μην παρεις κατι φθηνοτερο, η συνθεση που σου εκανα εχει πολυ καλο value for money. Τη στιγμη αυτη ο ssd που σου εβαλα δεν εχει διαθεσιμότητα, οποτε θα πας σε αυτον: http://www.computerbeast.gr/catalogue?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=171305&category_id=1186

επειδή τόσα χρόνια έχω intel και έχω ακούσει για AMD ότι έχουν συχνά προβλήματα, δεν θα ήταν καλύτερο να αντικατασταθεί με της intel?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ :)

 

επειδή τόσα χρόνια έχω intel και έχω ακούσει για AMD ότι έχουν συχνά προβλήματα, δεν θα ήταν καλύτερο να αντικατασταθεί με της intel?

 

Aπο θεμα αξιοπιστίας ειναι το ιδιο. Θεωρω καλυτερη την προταση με AMD επειδη τα περισσοτερα προγραμματα εκμεταλλευονται τους περισσοτερους πυρηνες που δινουν οι επεξεργαστες της AMD στα ιδια χρηματα με αποτελεσμα να αποδίδουν καλυτερα.

 

Αν παντως επιμένεις για Intel βαλε το συνδυασμο i5 3350P + Asrock H77 Pro4/MVP.

 

Προσωπικα θα πηγαινα σε μεγαλυτερο. Δεν λεω οτι δεν ειναι αξιοπιστο.

 

Και δεν θα εκανες ασχημα. Αλλα με βαση αυτο το budget θα ειναι υπερβολη δυνατοτερο τροφοδοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι'ομως, εμενα μου φαινεται πολυ καλο budget τα 800 ευρω και ειδικα χωρις οθονη. Δεν σου παω κοντρα, τι γνωμη μου λεω απλα. Ο φιλος μας ουτως ή αλλως θα αποφασισει στο τελος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι'ομως, εμενα μου φαινεται πολυ καλο budget τα 800 ευρω και ειδικα χωρις οθονη. Δεν σου παω κοντρα, τι γνωμη μου λεω απλα. Ο φιλος μας ουτως ή αλλως θα αποφασισει στο τελος. :)

 

Δεν παρεξηγουμαι μην ανησυχεις. Και εγω θεωρω το budget αυτο ιδανικο. Απλως δεν εχει να κοψεις απο πουθενα χωρις να υποβαθμισεις το συστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ :)

 

επειδή τόσα χρόνια έχω intel και έχω ακούσει για AMD ότι έχουν συχνά προβλήματα, δεν θα ήταν καλύτερο να αντικατασταθεί με της intel?

 

Όχι φίλε μου αυτά είναι βλακείες που διαδιδούν διάφοροι.Αξιόπιστη εταιρία είναι.Με τα χρήματα που διαθέτεις σε συμφέρουν περισσότερο από οτι είδα.Μια χαρά σύνθεση σου πρότεινε ο XMorsX στη προηγούμενη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...