Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn [MMORPG][2013]


Stavros_ff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ! Δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος να ποσταρω αλλα παιζω στο malboro server με character name Zangan Dincht. (Ειμαι καινουριος στο φορουμ, ελπιζω να μην εκανα πατατα :Ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καταρχήν να ευχαριστήσω τον savouko για το Recruitment Code. Έχω όμως μια απορία, Που στα κομμάτια το βάζουμε. Έχω κάνει login στο mog station, αλλά δεν μπορώ να βρω σχετική επιλογή. Υπόψιν δεν έχω αγοράσει ακόμα το παιχνίδι είμαι με trial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να ευχαριστήσω τον savouko για το Recruitment Code. Έχω όμως μια απορία, Που στα κομμάτια το βάζουμε. Έχω κάνει login στο mog station, αλλά δεν μπορώ να βρω σχετική επιλογή. Υπόψιν δεν έχω αγοράσει ακόμα το παιχνίδι είμαι με trial

Αν θυμάμαι καλά your account->enter bonus code.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν γινει καμια στραβη ειναι λιγο μπλεξιμο και θα πρεπει να καλεσεις support για αλλαγη ονοματεπωνυμου πριν γινει στραβη και δεν ειχα καμια ορεξη να ασχολουμαι! Αν εχεις android / iphone κατεβασε το software token που στελνει κωδικο στο καθε login για να μη γινει στραβη! Εγω δεν εχω αλλιως αυτο θα εκανα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Βιντεο με μερικες απ τις νεες περιοχες

 

https://www.youtube.com/watch?v=okypXypR80U&feature=youtu.be

 

Επισης ο Yoshida σε χθεσινη συνεντευξη του ειπε οτι καταφθανει και η υποστηριξη για addons (επιτελους) οπως επισης και Legacy Items & Instances απο αλλους τιτλους FF, οπως εκαναν με τα Magitek Armor, Triple Triad & Gold Saucer.

Για παραδειγμα ειπε, σκεφτεται να βαλει ενα στοιχειο απ το παιχνιδι Deep Dungeon, το οποιο θα απευθυνεται σε Hard Core παικτες και θα ειναι ενα τεραστιο Dungeon το οποιο θα εξευρενας και θα πηγαινεις ολο και βαθυτερα σ αυτο και αν το παρατησεις στη μεση θα πρεπει να το πας απ την αρχη.

Τελος τονισε οτι παρολο που ακομα δεν κυκλοφορησε το Heavensword, δουλευουν ηδη πολυ σκληρα για το 2ο expansion.

 

http://www.gamespot.com/articles/ff-xiv-mod-support-in-the-works-could-get-xv-cross/1100-6425730/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ετσι απο περιεργεια, υπαρχει κοσμος που θα παιξει το Expansion που βγαινει σε λιγες μερες κι αν ναι υπαρχει Ελληνικο Guild?

Yo.Εγώ θα το παίξω αλλά λόγο δουλειάς περίεργες ώρες όμως.Αν ξεκινήσεις κ θες βοήθεια στέλνεις μνμ ή εδώ ή στο μαιλ μ(το έχεις αν θυμάμαι καλά ε?)ελληνικό guild δεν έχω βρεί και να πουμε κ την αλήθεια δεν πολύχρειάζεσαι,εκτος αν θες να βγάλεις το πρώτο raid από τους πρώτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

γεια σας παιδια μηπως ξερεται που μπορω να βρω time card σε κανα καταστημα στο Ηρακλειο Κρητης?γιατι αυτες τις μερες δεν μπορω να χρησιμοποιησω την καρτα μου για συνδρομη λογο των συνθηκων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια μηπως ξερεται που μπορω να βρω time card σε κανα καταστημα στο Ηρακλειο Κρητης?γιατι αυτες τις μερες δεν μπορω να χρησιμοποιησω την καρτα μου για συνδρομη λογο των συνθηκων .

http://www.blu-rayshop.gr/final-fantasy-online-realm-reborn-paid-game-card-final-fantasy-online-realm-reborn-karta-ananeosis-syndromis-imeron-p-10712.html μπορείς να κάνεις παραγγελία και να ζητήσεις να σ στείλουν τον κωδικο στο mail σου.αυτό έκανα κ εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...