Προς το περιεχόμενο

Περιεργα "κολληματα"


ssns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Σημερα ειπα να κατσω να καθαρισω το pc απο τις σκονουλες.Ολα καλα το καθαρισα και οση ωρα το λειτουργω τωρα μου λαγγαρει σε μερικα σημεια στο ακυρο.Θεμα δεν μου ειχε παρουσιασει αλλες φορες πριν το καθαρισμα.Τι παιζει να φταει και γινεται κατι τετοιο?Να του κανω κανα φορματ?Και στο φβ εκει που μπορει να μιλαω παγωνει για καμια 10αρια δευτερολεπτα και μετα συνεχιζει.Δεν εχω ξανα αντιμετωπισει τετοιο προβλημα και αναρωτιεμαι και εγω ο ιδιος τι μπορει να το προκαλεσε.Να πω πως δεν εκανα το τιποτα περιεργο στο καθαρισμα.Απλα το κουτι καθαρισα στο εσωτερικο του και μονο τις μνημες ραμ εβγαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή .... έλενξε λιγάκι την ψυκτρα της CPU ... μίπος κατα λάθος ξεκούμποσε και υπερθερμένεται.

Μετά κοίτα αν βλέπει της μνήμες που έχεις ... και της δύο .... μπορεί να μίν διαβάζει κάποια .... ή κάντες τράμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα τσεκαρω και τα δυο.Και να μην εβλεπε καποια απο τις μνημες δικαιολογειται να κολλαει ετσι?Γιατι τα 4gb που ειναι η καθε μια δεν νομιζω πως θα το εκανε.

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

 

ειχα παραγγειλει κατι καλωδια σατα απο ebay τα οποια τα εβαλα σημερα με το καθαρισμα.Τωρα που εχω βαλει το παλιο δεν μ εχει κολλησει καθολου.Υπαρχει περιπτωση το καλωδιακι να ειχε θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λένε αυτά ρε μαστοράκο .... αφου τα άλλαξες πάλι και είναι οκ .... τότε πέτατα όπος είναι.

ελα μ ομως τωρα που το ξανα εβαλα και δεν μ εχει κολλησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...