Προς το περιεχόμενο

Harlem Shake Athens


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mα τα Ελληνικά σταντ απ κομεντυ κλέβουν απο τα γλαμουρατα τα Αμερικάνικα και τα περισσότερα τρώνε και ενα adjument για τα Ελληνικα δρώμενα/δεδομενα.

 

Ειχα παει στο comedy lab το 2009 και απο το 2011 που αρχισα να βλεπω τετοια με τους γνωστους Αμερικανους αρχισα να θυμαμαι οτι καπου τα χω ακουσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τουφα.ΡΕ ΤΟΥΦΑ!(αυτα που θα γραψω θα ειναι κεφαλαια για να τα κολλησεις καλα στο κεφαλακι σου)

ΞΕΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΜΑΙΚΙΟΥΣ.ΑΠΛΑ ΞΕΚΟΛΑ.ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΑΔΡΟ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ  ΦΑΙΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΤΗ ΒΑΡΕΤΗ ΜΑΠΑ.

 

ενας ακυρος ειναι που σε καποια χρονια θα χαθει..τα χαζεύω τα βιντεακια του αλλα thats it.ουτε τον βρίσκω μεγα ελληνα κωμικό ουτε τιποτα.λες για τα πιτσιρικια που πηγαν να τον δουν.εε ολοι κανουν μαλακιες και αλλωστε ηταν τσαμπε.μην ασχολησε ρε..

 

φιλικα ολα αυτα δεν θελω να σε φουντωσω :P

 

ειπε γραφοντας ανωνυμα σε ενα φορουμ :P

 

απο μενα,τα εξης

το βιντεο ειναι σαπιλα,μηδενικη οργανωση και σκηνοθεσια

αλλωστε με τοσα ατομα βγαινει μαλακια.

καλυτερα να ηταν καμια 10ρια το πολυ.

οσο για τον Mikeus εμενα μ αρεσει το χιουμορ του,ισως γιατι εχω πολυ παρομοιο στυλ κι εγω.

και ναι τουφα και ψηφιζω και σε πορειες παω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι κάτι, το γράφω/λέω κάπου δημόσια.

Το παίρνεις εσύ και το πασαρεις σαν δικό σου. Χωρίς να μου δώσεις credit. Πως το λέμε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπε γραφοντας ανωνυμα σε ενα φορουμ :P

δηλαδη αν τα ελεγα ολα αυτα με τη ταυτοτητα στο χερι πια θα ηταν η διαφορα?αλλα ναι ξεχασα και εγω σαν τον μαικιους βγαζω λεφτα απο το να κλεβω κειμενακια..οκ οκ

tumblr_krw8wbdAlz1qz9upvo1_500.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ κάνει εντυπωση που διαφωνείτε για ένα χαβαλετζιδικο event το οποίο φυσικά δεν έχει κανένα νόημα αλλά έχει ψυχαγωγικό χαρακτήρα.

Οσοι πήγαν εκεί, ήθελαν να διασκεδάσουν. Ειναι σα να πηγαίνεις σε ένα κλαμπ.

Ο άλλος πηγε και γνωρισε 2 19χρονα. Μια χαρά ο άνθρωπος, έκανε το κέφι του....ποιον ενόχλησαν??

Μυγιάγγιχτοι παλιόγεροι :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι κάτι, το γράφω/λέω κάπου δημόσια.

Το παίρνεις εσύ και το πασαρεις σαν δικό σου. Χωρίς να μου δώσεις credit. Πως το λέμε αυτο?

Δεκτό, αλλά μερικά πράγματα είναι πολύ γενικά. Άλλο βέβαια να αντιγράφεις ολόκληρο το script κάποιου, άλλο απλά να παίρνεις ιδέες και να αντιγράφεις το στυλ. Αλλιώς θα φτάναμε στο σημείο, όποιος κάνει κωμωδία να δίνει credits στον Αριστοφάνη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλάκα είναι να έπιαναν το mikeus γιατί υπάρχει νόμος που απαγορεύει να καλύπτεις τα χαρακτηριστικά προσώπου σου!

Αλλά θα πέφταν όλοι να τον σώσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθεί και η πάτρα στις 2/3  -_-

(Πες τους) Αμα εισαι Πατρινος χωμενος... Ελπιζω το βγαλουνε σωστα ομως.

Τοσα βιντεο κυκλοφορουν στο youtube να παρουν μια ιδεα.

Νταξει δεν ειμαστε κορεατες να υπακουμε εναν μαλακα με καμερα και μια ντουντουκα, αλλα βγηκαν τελειως τραγικα της Αθηνας/Θεσσαλονικης.

Και δτο edit.

Κατσε μην βαλω κανα youtube downloader και παρω αυτο της Αθηνας και το "διορθωσω". Θα δω μετα τον Μikeius περι πειρατείας και πνευματικων δικαιωματων!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...