Προς το περιεχόμενο

napoleon total war razor1911 προβλημα με το uninstall


tsifman1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας εχω κανει install το napoleon total war razor1911 και δεν μου παιζει στον υπολογιστη προσπαθω να το <ξυλοσω> και δεν υπαρχει πουθενα το unistall του. μπορει καπoιος να βοηθησει; μου τρωει 20Giga και ειναι κριμα για κατι που δεν λειτουργει.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες δε σου παίζει; Δεν το σηκώνει ο υπολογιστής σου; Οπως και να έχει αφού το κατεβασες πειρατικο δε μπορώ να σε βοηθήσω ιδιαίτερα, απαγορεύεται άλλωστε και απο τους κανόνες του insomnia.

Αν κατα την εγκατάσταση δεν σου δημιούργησε συντόμευση για uninstall ψάξε μέσα στο φάκελο εγκατάστασης μήπως υπάρχει κάποιο αρχείο uninstall.exe ή σβήσε ολόκληρο το φάκελο εγκατάστασης σαν μπακαλικη λύση για να απελευθερώσεις χώρο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Windows έχεις; Πήγαινε στο Control Panel και από 'κει στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων και κάνε κατάργηση από εκεί. Δεν μπορεί να μην εμφανίζεται στη λίστα αν δεν το έχεις εγκαταστήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες διανομες απο γνωστές ομάδες χρησιμοποιούν τροποποιημενο installer ο οποίος στην ουσία αποσυμπιέζει τα περιεχόμενα σε ένα συγκεκριμένο σημείο στο δίσκο. Δεν δημιουργεί καταχωρήσεις για απεγκατασταση. Μπορεί το εν λόγω παιχνίδι να ειναι μια τέτοια περίπτωση. Οπως είπε κ ο φίλος απο πανω δες και στην προσθαφαιρεση προγραμμάτων, αν δεν υπάρχει εκεί κανε οτι σου είπα εγω αν θέλεις οπωσδήποτε το χώρο.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα τα windows που χρησιμοποιω ειναι τα xp το παιχνιδι μαλλον δεν το το σηκωνει το pc μου  και στην προσθαφαιρεση προγραματων στο control panel δεν φενεται πουθενα. εαν απλα σβησω το φακελο απο τα program files τι παρενεργιες θα εχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παιχνίδι εχει γίνει repack και απλά ο installer εχει κάνει αποσυμπίεση στο χ φάκελο στο program files τότε δεν παίζει κανένα θέμα. Μπορεί να εχει μείνει καμία καταχώρηση στη registry αλλα θεωρώ απίθανο να σου δημιουργήσει πρόβλημα.

Δοκίμασε ισως να τρεξεις πάλι το προγραμμα εγκατάστασης μήπως και εχει επιλογή για uninstall... Ποτε δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!! μαλλον αυτο θα κανω δεν βλεπω αλλη λυση.

και μια ρητορικη ερωτηση  :-)   τι λογο εχουν να μην βαλλουν unistall;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!! μαλλον αυτο θα κανω δεν βλεπω αλλη λυση.</p>

<p>και μια ρητορικη ερωτηση :-) τι λογο εχουν να μην βαλλουν unistall;</p>

 

Οταν "πειραζεις" τον installer της εταιρείας που δημιούργησε το παιχνίδι δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Ισως έπεσες στην περίπτωση που στην ουσία μπορεί να έκανε μια απλή αποσυμπίεση των αρχείων του παιχνιδιού στο σκληρο σου και για αυτο δεν βάλανε συντόμευση για uninstall.

Πάντως απο κάτι τέτοιες περιπτώσεις ξενερωσα απο τη ζωή μου και αντί να γίνω και εγω χάκερ για να κάνω μια διανομή να δουλέψει σωστά επέλεξα να αγοράζω πλέον οτι μου αρέσει. Αλλωστε τώρα πλέον με το steam και τις λοιπές υπηρεσίες ζήτημα να πληρώνω κατα μέσο ορε πανω απο 10 ευρώ το παιχνίδι. (Οκ, αγαπάω και κουτάτες εκδόσεις αλλα το θέμα ειναι οτι γενικότερα έχω το κεφάλι μου ήσυχο.)

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...