Προς το περιεχόμενο
kostask91

Ιδεες για αυτοσχεδια στολη για τις αποκριες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μη μακρυγορω ψαχνουμε σαν παρεα καμια καλη ιδεα να ντυθουμε, καθως καθε χρονια κατι κανουμε, αλλα εννοειται οχι ετοιμη στολη αλλα αυτοσχεδια.

Βεβαια υπαρχει και η περιπτωση να μη ντυθουμε ολοι το ιδιο και απλα ο καθενας οτι του ερθει. Για προτεινετε καμια ιδεα η κατι που εχετε ντυθει εσεις και εκανε παταγο.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάψε την μούρη σου μαύρη, βάλε κόκκινο κραγιόν και πάρε ένα πλαστικό τηλέφωνο από το περίπτερο και κάνε τον πλανόδιο Αφρικανό πωλητή.

Εγώ πιο παλιά είχα βάλει μια περούκα, είχα βαφτεί με γυναικεία βαφικά, έβαλα κάτι μπότες που είχα και φόρεσα ένα φόρεμα και έκανα την φτηνή (του δρόμου) εκδιδομένη γυναίκα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγώ έχω σκεφτεί εδώ και καιρό και ψήνομαι να ντυθώ horny Jesus. Το θέμα είναι να βρω τρόπο ώστε να καθίσταται σαφές ότι είμαι ο τζίζας, από τα ρούχα και έτσι. Το horny είναι το εύκολο της υπόθεσης.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ειναι ευκολο!θα φορεσεις ενα ασπρο χιτώνα,μαλλια,μουσι,φωτοστεφανο(το κλασικο στυλακι) και μετα ριχνεις και το horny part και εισαι ετοιμος.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αλλα πιστευω θα προκαλεσει πολλες αντιδρασεις :P

Εγώ πιο παλιά είχα βάλει μια περούκα, είχα βαφτεί με γυναικεία βαφικά, έβαλα κάτι μπότες που είχα και φόρεσα ένα φόρεμα και έκανα την φτηνή (του δρόμου) εκδιδομένη γυναίκα.

Υπαρχει αντρας που τιμαει τα παντελονια του , που να μην εχει ντυθει γκομενα εστω και μια φορα στη ζωη του τις αποκριες ?? :-D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Υπαρχει αντρας που τιμαει τα παντελονια του , που να μην εχει ντυθει γκομενα εστω και μια φορα στη ζωη του τις αποκριες ?? :-D

Αυτό! :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Eγω μια ζωη ντυνομουνα νταβας για  να προσεχω τους φιλους μου. :(

• Like 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μιας και ειχα μια συζητηση για την ταινια προσφατα ενα ευκολο και κουλ αυτοσχεδιο ντυσιμο θα ηταν αυτο

a-clockwork-orange-alex-at-the-korova-mi

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ντύσου Τοξοβόλος. Όχι ο γκέι, ο άλλος ο ασχημομούρης ουζμπέκος επαναστάτης.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ειναι ευκολο!θα φορεσεις ενα ασπρο χιτώνα,μαλλια,μουσι,φωτοστεφανο(το κλασικο στυλακι) και μετα ριχνεις και το horny part και εισαι ετοιμος.

Όχι φωτοστέφανο, αγκάθινο στεφάνι θα βάλω.  Το θέμα είναι τα ρούχα. Δεν ξέρω αν ένα άσπρο ρούχο θα είναι αρκετό για να το καταλάβει ο άλλος, άσε που νομίζω ότι φορούσαν κόκκινα και μπεζ. Αλλά και πάλι χιτώνα που θα βρω;

Δεν μασάω :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.