Προς το περιεχόμενο

Απόπειρα απόδρασης του Βλαστού στις φυλακές Τρικάλων


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ποιο λογο το thread δεν εφτασε ακομη τις 20 σελιδες σπαμ για τα ανθρωπινα δικαιωματα του Βλαστου, που ενω εσπασε ποδι και χερι κατα την προσπαθεια "απελευθερωσης του απτα δεσμα" οι απανθρωποι φυλακες ριχνανε -καταχρηστικα και παρανομα ναση των διεθνων ανθρωπινων δικαιωματων (παραγραφος 32, εδαφιο Ω)- ριπες στον αερα για να τον τρομοκρατησουν? Επειδη δεν εβαλε το αλφα στον κυκλο?

 

 

 

Cool%20Story%20Bro.jpg?m=1320018084

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ελα ελα, παραδεχτειτε οτι αμα ειχε φορεσει τον αναρχοαριστερο μανδυα θα βγαινατε 5-5 να μιλησετε εναντιον της ΕΛΑΣ για οσα συνεβησαν χθες. Το εχετε κανει με αλλους εγκληματιες του κοινου ποινικου δικαιου επανειλημενως που απλως σφετεριστηκαν/χρησιμοποιησαν την ιδελογια για τις αντιστοιχες πραξεις, so τα meme παραμενουν meme πλην ομως δεν βρισκουν το point που ψαχνετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλα, εσύ παίζει να είσαι πιο προκατειλημμένος και από κολλήμενους βάζελους και γαύρους. Ναι άγορι μου, ότι πεις. Δίκιο έχεις. Ο γιατρός μας έχει πει να σου λέμε ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εβαλε το αλφα στον κυκλο

 

Αυτό πάλι, τι δουλειά έχει; Κουμάντο θα τού κάνεις τού ανθρώπου, ποιο κανάλι θα βλέπει; Εσύ βλέπε mega, ποιος σ' εμποδίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλα, εσύ παίζει να είσαι πιο προκατειλημμένος και από κολλήμενους βάζελους και γαύρους. Ναι άγορι μου, ότι πεις. Δίκιο έχεις. Ο γιατρός μας έχει πει να σου λέμε ναι. 

 

 

μη τσιμπάς στην προβοκάτσια ρε χαμένε κι εσύ.

 

Λοιπόν, ας βοηθήσω τον αγαπημένο μου μοντ να το στείλει μια ώρα αρχύτερα:

 

ΠΑΣΟΚ, ΠΑΣΟΚ, ΠΑΣΟΚ

 

νέα δημοκρατία, νέα δημοκρατία, νέα δημοκρατία.

 

κουκουέ, κουκουέ, κουκουέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλα, εσύ παίζει να είσαι πιο προκατειλημμένος και από κολλήμενους βάζελους και γαύρους. Ναι άγορι μου, ότι πεις. Δίκιο έχεις. Ο γιατρός μας έχει πει να σου λέμε ναι.

Μ'αρεσει το flow σου.

Γραφω κατι ειρωνικο γενικα κι αοριστα: Πικαρεσαι μονος σου και ερχεσαι στο ιδιο υφος  και ποσταρεις meme. Και πολυ ορθα κανεις (ως προς το meme εννοω), αφου το ποστ μου ηταν σε αναλογο υφος.

 

Στη συνεχεια σου απαντω με μια αποψη (στη διαθεση σου και τα παραδειγματα που επικαλεστηκα) και μου απαντας (εχμ ως προς το απαντας) με προσωπικες επιθεσεις, με χαρακτηρισμους και με ατακες γυμνασιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μη τσιμπάς στην προβοκάτσια ρε χαμένε κι εσύ.

 

Ναι, σιγά που θα τους αφήσω να λένε μαλακίες. Είπαν μια-δυο στην αρχή του thread και απλά το αγνόησα. Αλλά οι τύποι επιμένουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σιγά που θα τους αφήσω να λένε μαλακίες. Είπαν μια-δυο στην αρχή του thread και απλά το αγνόησα. Αλλά οι τύποι επιμένουν.

Οκ τελικα το παιδι εχει νευρα :devil:

Παλι καλα που μας αποστομωσες με τα επιχειρηματα σου και δεν μπορουμε να πουμε κουβεντα πλεον :-D  Μας εβαλες στη θεση μας και σορρυ που σου προσβαλλαμε την...επανασταση ε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχισε να πέτας μαλακίες αγόρι μου. Εγώ θα φορέσω τον αναρχοαριστερό μανδύα μου (τι φοβερό επιχείρημα πάντως, εύγε νέε μου) και θα πάω να ζωγραφίσω αλφάδια σε τοίχους. Πέριμενε τώρα κάποιον εκ των υπολοίπων αναρχοτέτοιων του φορουμ (μιας και είμαστε όλοι μια όμαδα και γι'αυτό μας μιλάς στον πληθυντικό) και σκέψου καμιά άλλη "άποψη" να μας πετάξεις. Troll σε κρίση ταυτότητας. Τουλάχιστον π.χ ο Liverpool ξέρει ότι τρολλάρει, δεν διαφημίζει τις μαλακίες του ως απόψεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχισε να πέτας μαλακίες αγόρι μου. Εγώ θα φορέσω τον αναρχοαριστερό μανδύα μου (τι φοβερό επιχείρημα πάντως, εύγε νέε μου) και θα πάω να ζωγραφίσω αλφάδια σε τοίχους. Πέριμενε τώρα κάποιον εκ των υπολοίπων αναρχοτέτοιων του φορουμ (μιας και είμαστε όλοι μια όμαδα και γι'αυτό μας μιλάς στον πληθυντικό) και σκέψου καμιά άλλη "άποψη" να μας πετάξεις. Troll σε κρίση ταυτότητας. Τουλάχιστον π.χ ο Liverpool ξέρει ότι τρολλάρει, δεν διαφημίζει τις μαλακίες του ως απόψεις.

Ενα ξυδακι στο 13 και βαθιες εισπνοες εκπνοες.

Α και btw καταλαβαμε οτι εισαι επαναστατης σε υπερθετικο βαθμο, δεν χρειαζεται να καταπατας επιδεικτικα και τους κανονες του insomnia (καθε ποστ και βρισιες) για να το εμπεδωσουμε!

 

ΥΓ. Αν μη τι αλλο εχει πλακα οτι πηρες προσωπικα εντελως τον ειρωνικο σχολιασμο μου για μια κατασταση που επικρατει τελευταιως. Απτην αλλη τετοιο αυτογκολ, δηλαδη να βγαλεις το λαβαρο της επαναστασης απο μονος σου και χωρις λογο, δεν περιμενα οτι θα το βαλει καποιος. Αν μη τι αλλο ενα τρολλ σε κριση ταυτοτητας ειμαι που λεει μαλακιες και ο γιατρος σας ειπε να μου λετε ναι, so τι ασχολεισαι μιστερ πιο ωριμασμενε κι απο το παλιο καλο κρασι? Το τελευταιο συμπερασμα ειναι δια της εις ατοπον απαγωγης, οπου δηλαδη βγαλαμε τον αλλο τρολλ+μαλακα κλπ, αρα η θεση του ωριμου μενει ορθανοιχτη για εμας. Ασχετα που αυτος που τρολαρει και βριζει και/και/και εισαι εσυ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ θρασος ο δικηγορος

 

το "δικαιωμα στην ελευθερια"  του ανταγωνιζεται στα ισα ως το πιο absurd επιχειρημα δικηγορου, το "ηταν θελημα Θεου" επιχειρημα του Κουγια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...