Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ μικροσυσκευες


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσα πηρες ενα ή περισσοτερα με αλλους γριφους?

 

Τα περισοτερα ειναι χρησιμα αν και θυμιζουν πιο πολυ κινεζους πλανοδιους πωλητες χαχαχ Το δελφινακι τα σπαει το εχω δει απο κοντα και εβγαζα συνεχεια οδοντογλυφιδες χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάποιος που έχει λύσει τον παρακάτω γρίφο με την κληρονομιά και τις αγελάδες να μου στείλει ένα π.μ. γιατί θα σκάσω.

http://www.clevermarket.gr/displayITM2.asp?ITMID=3141

 

Την απάντηση θέλω μόνο γιατί έχω σκαλώσει, την μυγοσκοτώστρα σας την χαρίζω. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάποιος που έχει λύσει τον παρακάτω γρίφο με την κληρονομιά και τις αγελάδες να μου στείλει ένα π.μ. γιατί θα σκάσω.

http://www.clevermarket.gr/displayITM2.asp?ITMID=3141

 

Την απάντηση θέλω μόνο γιατί έχω σκαλώσει, την μυγοσκοτώστρα σας την χαρίζω. :-D

 

Παρέλαβα και γω σήμερα!

αν είναι μην το λύσεις και στη χαρίζω εγώ! :P

 

Έχεις pm για ένα hint

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σελιδα δεν εμφανιζεται πλεον, ολο το site εχει πεσει. Μια φορα που πηγα στο καταστημα φοβηθηκα για τον ευατο μου και το σκουτερ μου. Το σχολιο δεν ειναι ρατσιστικο. Δεν εχω προβλημα με τους μεταναστες που περιφερονται στον δρομο, οι μαζες ειναι επικινδυνες, ειτε ειναι μεταναστες ειτε ειναι φιλαθλοι ποδοσφαιρικης ομαδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η σελιδα δεν εμφανιζεται πλεον, ολο το site εχει πεσει. Μια φορα που πηγα στο καταστημα φοβηθηκα για τον ευατο μου και το σκουτερ μου. Το σχολιο δεν ειναι ρατσιστικο. Δεν εχω προβλημα με τους μεταναστες που περιφερονται στον δρομο, οι μαζες ειναι επικινδυνες, ειτε ειναι μεταναστες ειτε ειναι φιλαθλοι ποδοσφαιρικης ομαδας.

Περισσοτερο ψυχολογικο ειναι το θεμα, δεν υπαρχει τοσο μεγαλο προβλημα αρκει να μην πας απογευμα. Εχει υπηρεσιες τριγυρω και κινειται καμποσος κοσμος. Δεν ειναι η αγαπημενη μου περιοχη βεβαια :)

Ολα καλα παντως με την προσφορα κλπ, φιλικοτατος ο υπαλληλος και καθολου πιεστικος :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κοιτα να δεις που βλεπω μερικες φορες και moderators που εχουν λογικη στην σκεψη τους και ποιοτητα!

(το like παει βασικα στις 2 πρωτες γραμμες, χωρις να υπονοω οτι διαφωνω καθετα (ή οριζοντια :P) με την τελευταια φραση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφτοπικ/

Ρε την Αθηνα μου μεσα, μια φορα κατεβηκε ο πατερας μου χθες για λιγες ωρες και μερα μεσημερι του εσπασαν το αμαξι (και επειδη ειχαν σπασει φιλου για να παρουν... 2 γάλατα, δεν αφηνουμε ποτέ τιποτα μεσα, μια μικρη βαλιτσα ειχε στο πορτ-μπαγκαζ το οποιο επισης δεν ανοιξε ποτε αλλά τα σαΐνια αν ειχαν κανα μαχαιρι θα ειχαν ξηλωσει και τα καθισματα.) και εχουμε και... αθηναϊκες πινακιδες! :mad:

/οφτοπικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαζευτουμε απο εδω να φτιαξουμε και εμεις μια -μαζα- και να παμε ολοι μαζι για ασφαλεια. Θα μπαινουμε ενας ενας στο μαγαζι, οι υπολοιποι καραουλι ουξου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ειναι τοσο ασχημα τα πραγματα. Ειδα τους γριφους και ειδα και τα δωρα, δεν νομιζω οτι αξιζει ουτε η βενζινη που θα καψω με το μηχανακι για να ασχοληθω, αχρηστα πραγματα που στοιβαζονται στο σπιτι χωρις λογο. Δεν θα παρω, ευχαριστω. Παρολαυτα ευχαριστω τον αρχικο φιλο που το ανεβασε, μπορει καποιοι να ενδιαφερονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...