Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 720 με Windows Phone 8, οθόνη 4.3' και microSD θύρα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ' αυτό το μόνο που έχω να σχολιάσω είναι LOL. Όχι για τη δική σου απάντηση, αλλά της Microsoft. Κι αυτό όχι γιατί είναι de facto αναξιόπιστη, μακάρι να αποδειχθεί αλήθεια. Αλλά γιατί αυτό το νούμερο το έχω ξαναδεί σε δήλωση άλλης εταιρείας και όλοι ξέρουμε τι έγινε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑτρι πρεπει να κανει η νοκια να παει και αυτη σε android.Αληθεια ποιος παιρνει windows phone ?

Αυτος που δεν θελει, lags, restarts, και θελει κατι unique και smooth και office.

Ικονοποιημενος; :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑτρι πρεπει να κανει η νοκια να παει και αυτη σε android.Αληθεια ποιος παιρνει windows phone ?

Δεν κολανε με τιποτα ,ειναι το ποιο γρηγορο interface που υπαρχει σε κινητα  αυτη τη στιγμη ,διαχειριζονται φωτο και βιντεο στα social media ποιο καλα και ποιο γρηγορα απο οτιδηποτε αλλο...εχουν native υποστηριξη στο office..και στο mailing-browsing ειναι κορυφη ... και επειδη τα εχω βαλει διπλα διπλα με το gs3 μου...πιστεψε με το android εχει να ζηλεψει πολλα ,οι συσκευες που εχουν android ισως οχι αλλα το λογισμικο τους ειναι top οσο φορτωμενα και να ειναι ειναια διανοητα σβελτα .Δοκιμασε να χειριστεις το 920 σε συγκριση με οποιδηποτε android ...ετσι απο περιεργεια καντο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα τα καταφέρει με τον καλύτερο τρόπο αλλά το ουσιαστικό είναι ότι αν έχει λίγο πάνω από τα 200 ευρώ θα μπορεί να κάνει πωλήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ουσιαστικές διαφορές με το 620 δεν βλέπω, μπορεί και να κάνω λάθος.  Αν οι τιμές τους είναι κοντινές (μέχρι 40-50 ευρώ θα έλεγα), δεν καταλαβαίνω γιατί να προτιμήσει κάποιος το 620 με την υποδεέστερη οθόνη. 

 

Αυτό που με προβληματίζει κάπως είναι η απουσία άλλων εταιριών από τα WP8.  To Ativ S είναι άφαντο ουσιαστικά, η HTC καθάρισε με 2 μοντέλα και μπούλο, και όλοι οι άλλοι μεγάλοι LG, Huawei, Sony, κλπ) πετάνε αετό.  Πιστεύω ότι αυτό είναι από τους σημαντικότερους λόγους που τα WP δεν "φαίνονται" στην αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι το android εχει κερδος επειδη επικρατει ενα χαος... ουτε ρητρες βαζει η google στην υποστηριξη ουτε τιποτα...ειναι πολλα πραγματα που δεν τα ξερουμε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...