Προς το περιεχόμενο

Επανεκκίνηση μετά από Αναστολή λειτουργίας


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα... Έχω Windows 8 και όταν το βάζω σε Αναστολή Λειτουργίας μετά όταν πατάω για επαναφορά μου βγάζει (όχι πάντα) ότι ο υπολογιστής αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα και χρειάζεται να κάνει επανεκκίνηση. Μετά όταν με το καλό συνδέετε στα Windows μου βγάζει κάτι για σφάλμα με τις παρακάτω πληροφορίες:

post-175011-0-28573600-1361818868_thumb.png 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναστολή λειτουργίας..... γιαυτό λατρεύω τα ελληνικά windows..

τέλος πάντων το hibernation γράφει κάποια αρχεία στο δίσκο πριν κλείσει. ουσιαστικά τα δεδομένα της μνήμης μεταφέρονται στο δίσκο.

όταν κάτι δεν διαβάζεται για τον α η β λόγο στην εκκίνηση από τον δίσκο βγάζει τέτοια λάθη.

τα 2 αρχεία .dmp είναι με λίγα λόγια το ρουφιάνεμα των περιεχομένων του pc στην μαμα ms. λέει τι έκανε εκείνη την ώρα και τι λάθος έβγαλε. και καλά ανώνυμα. 98% το πρόβλημα συνήθως είναι κάποιος driver που δεν κάθεται καλά και 1% το pc δεν έχει πολύ χώρο για να παίζει και 1% η εγκατάσταση "γέρασε" και έχει τρύπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε ένα update βασικά στους οδηγούς (όσους χρειάζονται) και δες..

αν το απενεργοποιήσεις απλά δεν θα το έχεις. θα κάνεις shut down και restart μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα προβληματα σου εχουν τυχει ρε evoracing .. Τελος παντων κατι αναλογο υπηρχε μια εποχη στα 7 το εφτιαξαν με δριβερς

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...