Προς το περιεχόμενο

Η ελληνική αστυνομία στηρίζει τον αθλητισμό...


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν σου ειπα οτι ο αθλιτισμος δεν ειναι πολιτισμος αλλα οτι η αστυνομια χρησιμοποιει βια χωρις λογο ενω οταν εχει λογο κανει την παπια.

 

Εχω δει να τρωνε ξυλο παπουδες, γιαγιαδες, ανηλικα, να πετανε τα χημικα με το κιλο και αυτοι που φταινε ποτε δεν τους εχουν κανει τιποτα.

στη περιπτωση του γηπεδου δινω ενα μινιμουμ 90% δικιο στην αστυνομια.

αλλα προφανως και εκει θα ειναι πολυ πιο κοτες,γιατι δεν αντιμετωπιζουν "ηρεμους" γερους φοιτητες και μαθητες,αλλα μαντραχαλαδες ετοιμους για ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη περιπτωση του γηπεδου δινω ενα μινιμουμ 90% δικιο στην αστυνομια.

αλλα προφανως και εκει θα ειναι πολυ πιο κοτες,γιατι δεν αντιμετωπιζουν "ηρεμους" γερους φοιτητες και μαθητες,αλλα μαντραχαλαδες ετοιμους για ολα.

Δεν διαφωνω οτι πολυ πανε στο γηπεδο για να τα σπασουν αλλα τωρα δεν ειδα κατι τετοιο, επισης αυτο που με προβλιματισε ξανα για αλλη μια φορα ειναι οτι τα ματ δεν βαρανε γιατι ειναι το τελευταιο που μπορουν να κανουν για να επαναφερουν την ταξη αλλα το κανουν με μισος λες και ειναι ο εχθρος τους ο κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως,γιατι για να ενταχθει καποιος στα ματ πρεπει να το θελει αυτο.

δε νομιζω οτι πας με τη θεληση σου στα ματ , οπου σου πουν πας 

 

(το αν μετα τρως πλυση εγκεφαλου ειναι αλλο θεμα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή ασχολούμαι με τα τοπικά του πειραιά έχω μάθει από άτομα που ήταν στο γήπεδο πως η αστυνομία από μόνη της επιτέθηκε στους οπαδούς του Ιωνικού.Εξάλλου δεν είναι από τα ντέρμπυ που όλοι είναι στο πόδι για φασαρίες,καμία σχέση δηλαδή.Μην τα συγχέουμε με τα επεισόδια στο μπάσκετ στο Ελληνικό που εκεί έπρεπε να αντιφράσουν και απλά τους κοιτούσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή ασχολούμαι με τα τοπικά του πειραιά έχω μάθει από άτομα που ήταν στο γήπεδο πως η αστυνομία από μόνη της επιτέθηκε στους οπαδούς του Ιωνικού.Εξάλλου δεν είναι από τα ντέρμπυ που όλοι είναι στο πόδι για φασαρίες,καμία σχέση δηλαδή.Μην τα συγχέουμε με τα επεισόδια στο μπάσκετ στο Ελληνικό που εκεί έπρεπε να αντιφράσουν και απλά τους κοιτούσαν.

Και εγω ακουσα οτι ηταν κατι σαν ασκηση ετοιμοτητας για τα ματ αλλα ισος να ειναι τραβηγμενο ισος και οχι.

 

δε νομιζω οτι πας με τη θεληση σου στα ματ , οπου σου πουν πας 

 

(το αν μετα τρως πλυση εγκεφαλου ειναι αλλο θεμα )

εχω την εντυπωση οτι τους διαλεγουν αλλα για να τους διαλεξουν πρεπει να τραβηξουν το ενδιαφερον οποτε κατι βλεπουν στον χαρακτηρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω ότι είναι τόσο επιστημονικοί, αμά σε δουν λίγο γομαρακι ίσως είναι το βασικό κριτήριο

 

Πάντως ένα παιδί από τη γειτονιά μου που ξέρω δε μου είχε φανεί τότε και πολύ χαρούμενος που τον πήραν και τα επόμενα χρόνια έκανε τα πάντα για να φύγει από κει

Ήταν και νεαρός αξκος τότε και αν γινόταν καμία στραβή θα έπρεπε να λογοδοτήσει αυτός για την ορδη ζουλου που διοικούσε

 

σίγουρα κάποιοι θα γουστάρουν, αλλά δε νομίζω ότι ισχύει για τους περισσότερους, δεν είναι δουλειά αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή ασχολούμαι με τα τοπικά του πειραιά έχω μάθει από άτομα που ήταν στο γήπεδο πως η αστυνομία από μόνη της επιτέθηκε στους οπαδούς του Ιωνικού.Εξάλλου δεν είναι από τα ντέρμπυ που όλοι είναι στο πόδι για φασαρίες,καμία σχέση δηλαδή.Μην τα συγχέουμε με τα επεισόδια στο μπάσκετ στο Ελληνικό που εκεί έπρεπε να αντιφράσουν και απλά τους κοιτούσαν.

 

Είπαμε γουρούνια δολοφόνοι, αλλά όχι και έτσι. Δε νομίζω να επιτίθενται στους οπαδούς έτσι για πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε γουρούνια δολοφόνοι, αλλά όχι και έτσι. Δε νομίζω να επιτίθενται στους οπαδούς έτσι για πλάκα...

 

Σωπα μωρε,οι Ματατζηδες? Αποκλειεται,ειναι καλα παιδια αυτοι,φιλεσπλαχνα,απο τζακι.

Και τον κυπριο τον φοιτητη που ηταν πεσμενος κατω και τον βαραγανε 5 ατομα απο πανω με γκλοπ,καποιο λογο θα ειχανε.

Παιζει να τους κοιταξε.(ο αλητης)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε γουρούνια δολοφόνοι, αλλά όχι και έτσι. Δε νομίζω να επιτίθενται στους οπαδούς έτσι για πλάκα...

Μ'αρέσει που έχουν επιτεθεί σε αμεα χωρίς λόγο, και μας φαίνεται ακόμα παράλογο να επιτεθούν σε φιλάθλους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει που έχουν επιτεθεί σε αμεα χωρίς λόγο, και μας φαίνεται ακόμα παράλογο να επιτεθούν σε φιλάθλους.

πιο λογικο ειναι να επιτεθουν σε αμεα,παρα σε ορδες ανεγκεφαλων φιλαθλων που πιθανον να εχουν πεταλουδες,καδρονια,rpg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι πας με τη θεληση σου στα ματ , οπου σου πουν πας 

 

(το αν μετα τρως πλυση εγκεφαλου ειναι αλλο θεμα )

 

Από επιλογή τους πάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όλα φταίνε οι μπάτσοι...  ΟΥΓΚ "Πάμε να κάνουμε ένα πέσιμο τώρα να πάρουμε κανα πανό'' ΟΥΓΚ

 

Οι μπάτσοι φταίνε που σκοτώνονται οι οπαδοί μεταξύ τους..

 

Στο γήπεδο ο νεοελληνάρας βγάζει τον πραγματικό του εαυτό...Αυτόν της απύθμενης βλακείας που τον χαρακτηρίζει.

Επίσης της βλαχομαγκιάς και της πολιτιστικής του αναπηρίας.

 

Για μένα πρέπει να καταργηθεί το επαγγελματικό ποδόσφαιρο στην Ελλάδα όπως επίσης να κλείσουν όλοι οι κολοσύνδεσμοι των οπαδών - στρατιωτών των ΠΑΕ.

Επεξ/σία από petranthe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γήπεδο ο νεοελληνάρας βγάζει τον πραγματικό του εαυτό...Αυτόν της απύθμενης βλακείας που τον χαρακτηρίζει.

Επίσης της βλαχομαγκιάς του και της πολιτιστικής του αναπηρίας.

 

Υπερθεματιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες και ποσο επικινδυνος ειναι..

 

Είδε το βίντεο ο Βλαστός την ώρα της απόδρασης και πήδηξε από το ελικόπτερο πίσω στη φυλακή.

 

Σου λέει κι αν με πετύχει σε κανένα γήπεδο αυτός ο μπάρμπας τι κάνουμε...?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...