Προς το περιεχόμενο

μετεγγραφες φοιτητων 2013


thyra_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το καλοκαιρι που περασε

Υπομονή, απο μέρα σε μέρα θα βγει ανακοίνωση. 

Το συγκεκριμένο υπουργείο, παίζει να είναι το πιο προβληματικό απο ολα.

 

Πάντως για οσους πέρασαν με τις ειδικές κατηγορίες πέρυσι και πρόπερσι, αλλα μετα τους διέγραψαν απο την σχολή γιατι δεν πληρούσαν τα κριτήρια, οι σχολές έχουν βγάλει ανακοινώσεις και τους καλούν να ξανακάνουν αίτηση και φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά είναι σίγουρο ότι δεν έχουν ξεκινήσει οι μεταγραφές? γιατί από ότι έχω διαβάσει θα ξεκίναγαν πριν να ξεκινήσει το δεύτερο εξάμηνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά είναι σίγουρο ότι δεν έχουν ξεκινήσει οι μεταγραφές? γιατί από ότι έχω διαβάσει θα ξεκίναγαν πριν να ξεκινήσει το δεύτερο εξάμηνο 

 

Εγω ξέρω οχι, τώρα απο εκεί και πέρα ενα τηλέφωνο υπόθεση είναι!

τηλ: 1550, 210-3442508,  210-3442793,  210-3442806, 210-3442649, 210-3442505

Ώρες λειτουργίας: 07.00π.μ.- 17.00μ.μ. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω ξέρω οχι, τώρα απο εκεί και πέρα ενα τηλέφωνο υπόθεση είναι!

τηλ: 1550, 210-3442508,  210-3442793,  210-3442806, 210-3442649, 210-3442505

Ώρες λειτουργίας: 07.00π.μ.- 17.00μ.μ. 

να είσαι καλά φίλε μου είχα κάτι τηλέφωνα αλά δεν :P όντως δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα μόλις πήρα τηλέφωνο μέσα στις επόμενες ημέρες για όσους ενδιαφέρονται  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλε εχω παρει ενα σωρο τηλεφωνα στην σχολη μου και μου λενε δεν εχει βγει ανακοινωση. Για την ακριβεια χθες ξανα πηρα και μου ειπαν οτι δεν εχει βγαλει ανακοινωση το υπ.παιδιειας. Αναμενουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Υπουργείο Παιδείας αγγίζει τα όρια του εμετού.. Οι μετεγγραφές σε αυτήν την χρονική καμπή θα ήταν καταστροφικές για τα εξάμηνα των πρωτοετών φοιτητών ιδιαίτερα των τμημάτων που έχουν εργαστήρια.. Μήπως είναι προτιμότερο η όλη διαδικασία να γίνει το χειμερινό εξάμηνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο υπουργείο είναι κατά την γνώμη μου το πιο προβληματικό υπουργείο. Ο τρόπος λειτουργίας του στέλνει κόσμο άνετα τρελοκομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Μάγκες εγω έδωσα πανελλήνιες το 2013 το 14 έδωσα με 10 % και περασα πατρα !! Δηλαδή φέτος !! Δεν πηρα μεταγραφή όμως για αθηνα !! Τελικά το μετάνιωσα ! Μπορώ να πάρω του χρόνου μεταγραφή ; Ειμαι τριτεκνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...