Προς το περιεχόμενο

Fujitsu Lifebook ah532 και καθαρισμος..


pantelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάλησπερα σας! Εχω περίπου ένα μήνα το λαπτοπάκι και παει ρολόι..

Ωστόσο θέλω καποια στιγμή να του κάνω ενα ξεσκόνισμα στο ανεμιστηράκι για να μην φτάσω στο σημείο που έφτασα με το προηγούμενο laptop μου.. (μάζεψε 5 πουλόβερ σκόνη..μπούκωσε το ανεμιστηράκι..κάηκε το σύμπαν..) Το θέμα είναι οτι δεν έχω ιδέα πως μπορώ να το ανοίξω...Υπάρχει κανείς που να έχει ανάλογη εμπειρία..? Μην κάνω καμια πατάτα και το στείλω πριν την ώρα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλησπερα σας! Εχω περίπου ένα μήνα το λαπτοπάκι και παει ρολόι..

Ωστόσο θέλω καποια στιγμή να του κάνω ενα ξεσκόνισμα στο ανεμιστηράκι για να μην φτάσω στο σημείο που έφτασα με το προηγούμενο laptop μου.. (μάζεψε 5 πουλόβερ σκόνη..μπούκωσε το ανεμιστηράκι..κάηκε το σύμπαν..) Το θέμα είναι οτι δεν έχω ιδέα πως μπορώ να το ανοίξω...Υπάρχει κανείς που να έχει ανάλογη εμπειρία..? Μην κάνω καμια πατάτα και το στείλω πριν την ώρα του...

Άν έχει εγγύηση δέν το ανοίγεις για κανένα λόγο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ νωρίς αδερφέ!

Μελέτα τα βίντεο και τους οδηγούς στο ίντερνετ για κάνα χρόνο και μετά το συζητάμε  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε pantelo, μπορεις να μου πεις ποια έκδοση έχεις (επεξεργαστή, μνήμη κλπ) απο που και πόσο το πήρες επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω κι εγω;

Έχεις μείνει ευχαριστημένος μέχρι στιγμής;

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oκ κοσμε με καλυψατε πληρως..θα καλυψω το παθος μου για εξερευνηση ανοιγοντας κανενα τηλεκοντρολ παλι..το πολυ κανενα πληκτρολογιο.. :P ευχαριστω πολυ.

 

Φίλε pantelo, μπορεις να μου πεις ποια έκδοση έχεις (επεξεργαστή, μνήμη κλπ) απο που και πόσο το πήρες επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω κι εγω;

Έχεις μείνει ευχαριστημένος μέχρι στιγμής;

Ευχαριστώ πολύ.

Φιλε εχω το lifebook ah532/g21.

λεπτομεριες συστηματος:

επεξεργαστης i5 3210m (2,5ghz)

καρτα γραφικων nvidia geforce gt 620m

ram 8gb

σκληρος 750 gb

windows 8.

Τιμη δεν ξερω να σ πω την αληθεια..γιατι εγω δεν το αγορασα..το πηρα τσαμπα απο κωτσοβολο γιατι το προηγουμενο (hp g62) βγηκε σαπιο και σε ενα χρονο μου εβγαλε 2 service,ειχα εγγυηση και μετα το τελευταιο αφου περασε μηνας και δεν το ειχαν φτιαξει με καλυπτε το συμβολαιο για αντικατασταση με νεο laptop. Οποτε μου εκατσε κουτι.

Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Παει ρολοι,δεν εχει κανενα θεμα με τη θερμοκρασια σε αντιθεση με το hp που στην ωρα πανω επαιρνε φωτια,και ειναι και πολυ ομορφο εξωτερικα. :P βεβαια αυτα ειναι γουστα..

Γενικα το θεωρω αρκετα καλο κομματι. Εξαρταται βεβαια και τι ψαχνεις απο ενα λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...