Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμος ο Internet Explorer 10 για Windows 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Release candidate ήταν η έκδοση που εγκατέστησες στα 7, "πριν 4 μήνες". Η final έκδοση για 7, βγήκε σήμερα.

 

 

 

Προφανώς, δεν έχεις δει ακόμα τον Nightly 22...

Ναι, αλλά είναι nightly... Εννοούσα released.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μια χαρα μου τον εβγαλε στον windows update...θα τον περασω γιατι μου αρεσε στα windows 8 που τον ειχα δοκιμασει.Για την ακριβεια ηταν το μονο καλο που ειχα βρει στα καινουρια παραθυρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα συνεχεια μου κρασαρει.

Παγωματα κτλ...τι σκ@Τ@ γινετε ρε παιδια.

Καθαρη εγκατασταση 8αρια εχω.

Δοκίμασε να τον απεγκαταστήσεις. Θα κάνεις εκκαθάριση στη registry π.χ. με NU ή με άλλο πρόγραμμα και επανεγκατάστησέ τον. Αν έχεις πρόγραμμα σαν τον YourUninstaller δοκίμασε. Ξανακάνε την εγκατάσταση μετά. Μερικές φορές υπάρχουν προβλήματα στο πρωτόκολλο, που οφείλονται σε "απομεινάρια" που δημιουργούν προβλήματα με τη λειτουργία του ΙΕ. Εκτός αν θέλεις να δοκιμάσεις τον FF Nightly 22.a1 που είναι ακόμη πιο γρήγορος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος χρησιμοποιεί explorer? :o

Έχε χάρη που δεν παίζουν σωστά οι δικτυακές εφαρμογές των τραπεζών για τα προγράμματα δόσεων αλλιώς ούτε στη δουλειά θα τον χρησιμοποιούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι ο explorer από την 8+ και μετά για τους απλούς χρήστες. Τον έβαλα χτες τον 10 αλλά δεν μπορώ ακόμα να κάνω επανεκκίνηση για να τον δοκιμάσω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι ο explorer από την 8+ και μετά για τους απλούς χρήστες. Τον έβαλα χτες τον 10 αλλά δεν μπορώ ακόμα να κάνω επανεκκίνηση για να τον δοκιμάσω

 

Απο την 9 και μετα θα ελεγα.Η 8 ηταν καπως "βαρια".Η αν θελεις "δυσκινητη" imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από θέμα ταχύτητας είναι λίγο πιο γρήγορος από chrome αλλά από θέμα σταθερότητας αφήνει χιλιόμετρα πίσω τον αμέσως επόμενο browser.Ναι μεγάλη αλλαγή... από τελευταία θέση που ήταν εδώ και πολλά χρόνια πήγε στην πρώτη και με διαφορά. μιλάω για ΙΕ 10 σε win 8 δεν ξέρω αν συμπεριφέρεται το ίδιο και στα win 7.το μόνο μειονέκτημα  που θα μπορούσα να πω είναι ότι για να κρατηθεί τόσο σταθερός χρησιμοποιεί πολύ cpu και μνήμη ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...