Προς το περιεχόμενο

Just Cause 3


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει, ομολογουμένως τα 2 πρώτα ήταν σε λίγο καλύτερη μοίρα.Στο πρώτο είχα δοκιμάσει και demo!  :-D

Αλλά ρε παιδί μου αυτό και από βίντεο που το βλέπω με απωθεί.Βλέπεις έναν τύπο πάνω σ' ένα φτερό αεροπλάνου αγκαλιά με ένα μπαζούκα, να σκάει βλήματα που ως δια μαγείας ανοίγουν λες και είναι σκάγια καραμπίνας, τρώει καμιά 500ριά σφαίρες και δε σαλεύει ούτε το πόδι απ' το φτερό, πηδάει απ' το φτερό, ανοίγει wingsuit και φτάνει από τη μία άκρη του χάρτη στην άλλη, αν θέλει για αλλαγή από το wingsuit πετάει το γάντζο, ο οποίος πιάνει στον αέρα και τον εξσφενδονίζει ακόμα πιο ψηλά και γενικά ρε παιδί μου, οκ πετάει πολύ.Εντάξει, παιχνίδι είναι, το ξέρω.Είμαι δεκτικός και σε παιχνίδια τύπου saints row ας πούμε, αλλά δεν ξέρω αυτό το just cause μου βγάζει κάτι πολύ ανεγκέφαλα "χαζοαμερικάνικο" ένα πράγμα.Ειδικά ετούτο το τρίτο.

 

Πάλι καλά να λες που δεν είναι αμερικανος ο Rico, εκεί να δεις τι θα γινόταν :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Just Cause 3 – First Patch Releases This Week, No Word On Multi-GPU Support

 

Here are the key features of Just Cause 3’s upcoming patch:

  • Significantly improved loading times
  • Optimizations to online stats
  • General stability fixes
  • Fixed an issue related to challenges, wherein vehicles sometimes disappeared when starting a challenge
  • Fixed issues related to screen resizing and closing the game window before the game has fully started up [PC Only]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχει προσφορα στο steam στα 30 ευρω μεχρι τις 4 Ιανουαριου .Ακομα δεν το εχω παιξει επειδη... ξερετε γιαττι φανταζομαι  αλλα εχοντας παιξει τα 2 προηγουμενα μπορω να πω πως προκειται για διασκεδαστικα παιχνδιια με μπολικη δραση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρουσίαση έγινε στην έκδοση για το PS4, αλλά στην ουσία η εμπειρία είναι ίδια, εικάζω. Με εξαίρεση τα εκνευριστικά μεγάλα Loading Times (ειδικά στην περίπτωση των mini-games που μερικές φορές αναγκάζεσαι να τα παίζεις ξανά και ξανά μέχρι να πάρεις τα πέντε γρανάζια). Επίσης, παρατήρησα σημαντικές ελαττώσεις στο frame rate όταν γινόταν ο κακός χαμός στην οθόνη (πράγμα που δεν γίνεται και σπάνια ;-)  )

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ για το game αλλα μου άρεσε το review και ήταν funny enough, well done :)

 

Thnx m8! Διάβασα τα επιχειρήματά σου για το παιχνίδι. Είναι όλα valid, αλλά και υποκειμενικά. Απλά not your cup of tea ως φαίνεται :-) Το εκτιμώ πολύ που μπόρεσες να κρίνεις αντικειμενικά την παρουσίασή μου, γιατί σε ορισμένους το μόνο κριτήριο είναι αν η άποψη του reviewer συμφωνεί με τη δική τους. Προσωπικά προσπαθώ πάντα να δίνω μια σφαιρική εικόνα του εκάστοτε τίτλου προκειμένου να καταλαβαίνει ο θεατής αν θα του άρεσε ή όχι το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορσα σημερα το παιχνιδι και δεν δεχεται τον κωδικο για ενεργοποιηση! Εχει δυο χαρτια μεσα στο κουτι. Το ενα λεει SQUARE ENIX MEMBERS και εχει απο κατω εναν κωδικο που τον εβαλα αλλα δεν τον δεχεται το παιχνιδι. Και το αλλο λεει THE WEAPONIZED VEHICLE PACK. Παλι ομως ουτε αυτον τον κωδικο δεχεται. Τι κανω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλεψαν τον κωδικο! Στην αρχη ελεγε οτι ο κωδικος δεν ειναι εγκυρος. Τωρα λεει οτι εχει ενεργοπιηθει σε αλλο λογαριασμο STEAM. Θα παω αυριο στο public και θα ζητησω να μου δωσουν αλλο κωδικο. Αν αρνηθουν τοτε τι κανω?

 

http://postimg.org/image/j84fwsmvr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως να τον εκλεψαν δλδ?σε ζελατινα δεν ηταν το παιχνιδι?

Ισως κατι παιζει με τα προσφατα προβλημα του steam...μιλα και με support του steam!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλεψαν τον κωδικο! Στην αρχη ελεγε οτι ο κωδικος δεν ειναι εγκυρος. Τωρα λεει οτι εχει ενεργοπιηθει σε αλλο λογαριασμο STEAM. Θα παω αυριο στο public και θα ζητησω να μου δωσουν αλλο κωδικο. Αν αρνηθουν τοτε τι κανω?

 

http://postimg.org/image/j84fwsmvr/

σε έκανα add!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτέλους <3 <3

να πας να τους πει ότι το κλειδί είναι λάθος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...