Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο καιρο που διαβαζω το θεμα επιτελους το πηρα αποφαση και πηρα νεσπρεσσο αφου χαλασε η παλιου τυπου εσπρεσιερα μου.

Μαλλον ειχα μεινει πισω στη συζητηση αφου βλεπω τελικα δεν χρησιμοποιειτε επαναγεμιζομενες?

Ενταξει ακουσα πως κι αυτες επειδη ειναι πλαστικες εχουν ενα περιορισμενο αριθμο χρησεων. Ebay βλεπω ακομα και κατι πανακριβες μεταλικες (17-25 ευρω)

 

Εκτος απο το κοστος που ετσι κ αλλιως πεφτει αισθητα με τις καψουλες απο αλλες εταιρειες καθε τοσο θελω να δοκιμαζω καφε απο καφεκοπτειο (δηλ. οποιον μου κατσει) πιστευετε δεν αξιζει καμια επαναγεμιζομενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω δοκιμασει εσπρεσσο απο διαφορες καφετιερες και με καψουλες και παραδοσιακες.

Η καφετιερα τουλχ καινουργια βγαζει φανταστικο καφε με τις τυχαιες οριτζιναλ που δοκιμαζω και των Coffee island  που αγορασα μια ποικιλια. Απλα δεν ηταν ετοιμες και επρεπε να τις παραγγειλω απο την προηγουμενη ημερα αλλα σε οποια ποικιλια ηθελα (περιπου 8 ποικιλιες ειχε αν δεν κανω λαθος) !Οι οποιοι μαλιστα τις ειχαν 3,40Ε και μου εκαναν και 1 δωρο 10+1 δηλ αρα θα τους ξαναπροτιμησω σιγουρα.

Λουμιδης μου ειπε 4 ευρω. 

Dructer ειναι Κυπρο εχει υποχρεωτικα μεταφορικα αρα καλυτερα να τις δοκιμασω απο ελληνικο καταστημα. Πινονται οι Bernini 'η δεν θα εχω τι να τις κανω 100?? (διαβασα τα πιο πισω ok)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι dructer βγαίνουν πολύ φτηνότερα ακομη και με τα μεταφορικά

http://www.e-dructer.com/100-kapsoules-lungo-symvates-me-nespresso-michanes 

 

3 euro μεταφορικά έχει


εχει και κουπόνι σήμερα με 10% έκτπωση και δε πληρώνεις και αντικαταβολή. Εγω προσωπικά πήρα και θα ξαναπάρω για το γραφέιο. Πίνουν 5 καφέδες την ημέρα και μου βγαίνει 20 σεντς ο ένας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι dructer βγαίνουν πολύ φτηνότερα ακομη και με τα μεταφορικά

http://www.e-dructer.com/100-kapsoules-lungo-symvates-me-nespresso-michanes 

 

3 euro μεταφορικά έχει

εχει και κουπόνι σήμερα με 10% έκτπωση και δε πληρώνεις και αντικαταβολή. Εγω προσωπικά πήρα και θα ξαναπάρω για το γραφέιο. Πίνουν 5 καφέδες την ημέρα και μου βγαίνει 20 σεντς ο ένας

Για σήμερα ο κωδικός είναι DFS6L7. Δεν ξέρω αν ο κωδικός που έρχεται για προσφορές είναι προσωπικός (μοναδικός) για να τον δώσω σε όποιον ενδιαφέρεται με πμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να το επιβεβαιώσω και εγώ.κάνει καλή δουλειά. Καθαρίζει και τον σωλήνα που βάζεις νερό από τα άλατα αλλά και το πλαστικό δοχείο που στραγγίζουν οι κάψουλες.

θελω να το χρησιμοποιήσω σε εσπρεσσιερα λιντλ,  πως να τα χρησιμοποιήσω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να το χρησιμοποιήσω σε εσπρεσσιερα λιντλ,  πως να τα χρησιμοποιήσω? 

ειχα παλαιοτερα μια εσπρεσιαρα lidl.ειναι αυτη που βαζεις χυμα καφε και εχει ενα σαν εμβολο για να πατας τον καφε?

πες μας πως ειναι η μηχανη.γενικη αρχη ειναι οτι βαζει την ταμπλετα σε ζεστο νερο ή αν εχει δοχειο με νερο και μετα βαλτην σε λειτουργια (χωρις καφε εννοειται).Τραβαει το νερο και καθαριζει το εσωτερικο.καντο 2-3 φορες και μετα κανεις το ιδιο αλλες 2-3 φορες με καθαρο νερο για να ξεπλυθει.

ελπιζω να βοηθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για σήμερα ο κωδικός είναι DFS6L7. Δεν ξέρω αν ο κωδικός που έρχεται για προσφορές είναι προσωπικός (μοναδικός) για να τον δώσω σε όποιον ενδιαφέρεται με πμ..

οχι δεν ήταν, το έβγαζε σε όλους

 

χθες τους παρήγγειλα και σήμερα τους φέρανε.

Πήρα τους ακριβούς και πλήρωσα στον courier 20 ευρω με την εκπτωση αντί για 22

Μιλάμε για acs στην πόρτα σου http://www.e-dructer.com/BerniniCoffee/100-kapsoules-fortissimo-lungo-symvates-me-nespresso-michanes

σε μία μέρα http://www.e-dructer.com

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε εμαιλ από Dructer και λέει δωρεάν αντικαταβολή και μεταφορικά εντός Ελλάδας. Άρα 17,00€ 100 κάψουλες.

Extremo η fortissimo ειναι πιο δυνατη γευση?

 

Εχω παρει extremo lungo για την γυναικα αλλα θελω και για espresso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Extremo η fortissimo ειναι πιο δυνατη γευση?

 

Εχω παρει extremo lungo για την γυναικα αλλα θελω και για espresso

Πιο δυνατός είναι ο Fortissimo.

Ο Extremo ειναι Espresso και όχι Lungo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα κι εγω απο dructer ειχαν δωρεαν μεταφορικα.. η νεκροψια θα δειξει.. ελπιζω να πινονται σαν καπουτσινο τουλχ αν δεν ειναι καλοι γιατι ειναι και πολλες οι 100..

 

βγαινω λιγο οφτοπικ αλλα πουλανε στο ebay διαφορες μεταλικες καψουλες για γεμισμα (αφου οι πλαστικες ειναι για λιγες χρησεις ετσι κ αλλιως)

πχ http://www.ebay.co.uk/itm/262082247021

λετε να χαλασει την καφετιερα? εκει που παει να τρυπησει δηλ θα βρισκει το μεταλλικο? Βρηκα και στους κινεζους ακομα πιο συμπαγεις και πιο ακριβες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...